Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Piotrku, czym sie rozni przeplywka subaru w stosunku do reszty swiata?

Nie wiem dokładnie, nie drążyłem tematu.

Kiedyś tylko miałem problem z przepływką, po założeniu mokrego fitra, kiedys jakis fachowiec tlumaczyl ze olej z filtra przedostaje sie do przeplywki, zalepia kanaliki i czujnik, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, pisze tutaj poniewaz na forum nie znalazlem odpowiedzi, nie chce zakladac nowego tematu, a sprawa ma charakter lokalny, wiec mysle, ze moge tu zadac pytanie.

 

potrzebuje zrobic remap, czy jest ktos kto ogarnia temat w 3miescie? poprzednio robilem u zoltara, robilo u niego sporo ludzi i wszyscy sa mega zadowoleni, ale to byly silniki tdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, pisze tutaj poniewaz na forum nie znalazlem odpowiedzi, nie chce zakladac nowego tematu, a sprawa ma charakter lokalny, wiec mysle, ze moge tu zadac pytanie.

 

potrzebuje zrobic remap, czy jest ktos kto ogarnia temat w 3miescie? poprzednio robilem u zoltara, robilo u niego sporo ludzi i wszyscy sa mega zadowoleni, ale to byly silniki tdi.

 

domyślam się, że chodzi o auto

nardi torino 99'

i przez to nie mam dla Ciebie dobrej wiadomości - sprawa nie ma charakteru lokalnego.

Chyba, że ograniczysz się do boost controllera ale to nie remap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ok, ale z racji taśmowego podejścia do napraw (OIDP maks. 30 minut na samochód) nie ma co liczyć, że będą się cackać - wycinanie, spawanie itd. jest robione bez demontowania czegokolwiek z samochodu. Jeśli mnie pamięć nie myli, to w mondziaku miałem chyba gdzieś dziabnięte podwozie i jakieś odpryski od spawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do AKRY już nigdy nie pojadę. Kobieta (chyba kierowniczka) podniosła tam mojego subaraka prosto w futrynę bramy. Powiedziała na to że mogę sobie to z ubezpieczenia ściągnąć. :angry: Doszliśmy do kompromisu i uzgodniliśmy że dostanę spory rabat na wydech a jak przyszło co do czego to zrobili kocią mor*ę i tyle z tego było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...