Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierującego czarnym Foresterem, który mrugał mi dzisiaj włączając się do ruchu na Przymorzu w Aleję Grunwaldzką w stronę Gdyni, kawałek za centrum handlowym Familia. Byłem zamyślony, bo jak już udało mi się wreszcie z pozytywnym wydaje się skutkiem zakończyć walkę z automatyczną skrzynią biegów, to pojawił się problem oleju na przewodach od świec...Gdyby nie ogarniające mnie w związku z tym zdołowanie to bym na pewno zauważył na czas i odmrugał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMVHO tylko polerka/lakierka no i nowe czujniki cofania (sprawdzal ktos, czy inne 'grzybki' dzialaja z fabryczna centralka?). Ale moze cos pod spodem jeszcze jest do ogarniecia... w sumie dziwnie male uszkodzenia, bo w stuknietym audi drzwi sie wgniotly calkiem - calkiem ;)

 

T.

Edytowane przez Tummi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos CNFu... można tam skorzystać z usługi ręcznego dokręcania kół, bez użycia pistoletu. Trzeba tylko za to zapłacić ;)

Jak ostatnio tam byłem to dokręcili pistoletem a później kluczem coś chcieli zrobić. Pistolet jednak tak dobił, że klucz tylko cyk cyk robił. Sprawdziłem w domu to było zdrowo ponad 100 Nm kręcone. Żadnej extra opłaty nie wzięli za 100+ :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos CNFu... można tam skorzystać z usługi ręcznego dokręcania kół, bez użycia pistoletu. Trzeba tylko za to zapłacić ;)

Jak ostatnio tam byłem to dokręcili pistoletem a później kluczem coś chcieli zrobić. Pistolet jednak tak dobił, że klucz tylko cyk cyk robił. Sprawdziłem w domu to było zdrowo ponad 100 Nm kręcone. Żadnej extra opłaty nie wzięli za 100+ :-P

Mi pistoletem nie dokręcali ... tylko kluczem ... :roll:

 

Miałeś się odezwać w sprawie oliwy :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...