Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Tomir gratulacje i powodzenia, oby nigdy Wam sie nie znudzilo, skoro juz sie zdecydowaliscie na ten krok :twisted:

 

A ja tak ogladam zdjecia i filmy i znow sie irytuje, bo jak cos fajnego sie dzieje to nigdy nie mam czasu zeby dolaczyc :roll:

Tak jak z Plejadami, zawsze w robocie w tym czasie, no ale moze kiedys system sie przesunie i wreszcie bede mogl potaplac sie w blotku, czy co tam bedzie :mrgreen:

 

Jeszce raz najlepszego dla MM :lol:

 

A flaszka ze swinia, rewelacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir - wielkie gratki. Urocza panna młoda. :wink:

Z zazdrością oglądam foty. Fajnie wyglądało. Na żywo pewnie jeszcze lepiej. Następnym razem jak będziesz się żenił, na bank będę... :mrgreen:

 

Co do filmiku spod kościoła - żeby wyszedł lepiej, trzeba było zaparkować samochód Marka 500m dalej. Wtedy wszystkie wydechy byłoby słychać jednakowo... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz, że chcesz oddać jeden komuś do upalenia? :P

 

-- 20 maja 2012, o 22:32 --

 

czy ktoś wybiera się może do Wawy i z powrotem w najbliższym czasie, autem, i mógłby przywieźć 4 felgi 17' bez opon? być może będzie deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani 8) Ten dzień nie mógł być piękniejszy. Bardzo wam dziękujemy za obecność z taką wielką pompą. Mina księdza pod koniec mszy jak odpaliliście samochody......bezcenna :mrgreen: Jak tylko dostanę zdjęcia grupowe to oczywiście wstawiamy na forum.

 

PS. Dotarło do mnie później że Kropek nie dostał świnkowej flaszki tylko edycje zwykłą . Już jest przygotowana i postaram się dostarczyć jak najszybciej :D

 

PS 2. Specjalne podziękowania dla Darka za super profesjonalizm.

Jako przykład: siedzimy pod kościołem. Edycie się bardzo pić zachciało. Darek otwiera schowek : gazowana czy nie ? 8)

 

Dziękujemy wam za idealny dzień

 

Edyta i Tomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani 8) Ten dzień nie mógł być piękniejszy. Bardzo wam dziękujemy za obecność z taką wielką pompą. Mina księdza pod koniec mszy jak odpaliliście samochody......bezcenna :mrgreen: Jak tylko dostanę zdjęcia grupowe to oczywiście wstawiamy na forum.

 

PS. Dotarło do mnie później że Kropek nie dostał świnkowej flaszki tylko edycje zwykłą . Już jest przygotowana i postaram się dostarczyć jak najszybciej :D

 

PS 2. Specjalne podziękowania dla Darka za super profesjonalizm.

Jako przykład: siedzimy pod kościołem. Edycie się bardzo pić zachciało. Darek otwiera schowek : gazowana czy nie ? 8)

 

Dziękujemy wam za idealny dzień

 

Edyta i Tomir

Miło, że się podobało 8)

Przy okazji fajny spot wyszedł, ktoś następny do żeniaczki :idea::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, może by tak wyjść za mąż :roll: :mrgreen::P :wink:

 

To propozycja?

 

:mrgreen:

 

 

Czy Ty mnie zdradzasz?

łał, forumowy ślub w 3city dwóch męczyzn to jest dopiero ciekawy pomysł :twisted::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba! Zeby byla jasnosc - to Mlody jest biorca :D
No ba, Ty masz przeca spodnie na szelkach :mrgreen:

A otwór Młodego jest już dobrze znany na forumie :twisted::mrgreen:

 

Pytanie o słoik :shock: :twisted: :wink:

Była idea co by Młodemu w wydech wsadzić - mniejsza była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...