Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

AdaSch napisał(a):

Jak masz bowoff-a ciśnienie turbiny siłowo otwiera blowa gdy przepustnica jest zamknięta ale też tylko tyle na ile jest ustawiony bow, a turbina brutalnie wyhamowuje bo bo ma zamknięty wylot.

 

 

BZDURA. bov dla turbo jest obojętny!

nie jest to techniczny, ale takiej edukacji mówię stanowcze nie.

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch napisał(a):

Jak masz bowoff-a ciśnienie turbiny siłowo otwiera blowa gdy przepustnica jest zamknięta ale też tylko tyle na ile jest ustawiony bow, a turbina brutalnie wyhamowuje bo bo ma zamknięty wylot.

 

 

BZDURA. bov dla turbo jest obojętny!

nie jest to techniczny, ale takiej edukacji mówię stanowcze nie.

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Janku, Ty nie wyśmiewaj, tylko zapraszam do zabrania głosu TUTAJ

 

A swoją drogą, kiszka jest trochę. Coś do domu przyszło i żona mówi, że ciężkie (ja w robocie siedzę, więc sprawdzić nie mogę). Jeśli turbina, to może do soboty zdążę zamontować. Jak sprzęgło, to może być gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BZDURA. bov dla turbo jest obojętny!nie jest to techniczny, ale takiej edukacji mówię stanowcze nie.nikko, jeśli twój bov jest sensowny, sprawny i dobrze podłączony to na niego tej awarii nie sposób zrzucić.

 

No nie chce otwierać nowego wątku ale się mylisz :mrgreen:

tak jak napisałem są takie które dobijają turbinę i nie :!:

ale wiadomo, że to jest kwestia regulacji, bo jak nie "kicha" to co robi z powietrzem hę?

 

tak, kolego wyhamowuje turbinę i zaczyna się dyskusja w temacie regulacji, sprężyn itd.

 

jak dla mnie nie ma plusa poza dźwiękami które na dłuższą metę i tak są wkurzające

 

kiedyś nawet chciałem ale się naczytałem i zdecydowanie nie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już dyskutujecie o mojej turbinie, to mam potrzebe się zwierzyć...

Ja mam chyba na czole napisane "Jestem frajerem - bierz mnie od tyłu.", bo ilekroć coś chcę kupić, to ktoś próbuje mnie wydymać i niestety często mu się to udaje! :? :(

Zamówiłem turbinę z Alledrogo - "stan b. dobry, bez wycieków, luzów". Doszła wczoraj. Umówiłem się na dzisiaj rano na wymianę w lokalnym warsztacie błagając, że jutro ślub, że "konwój" itd itp. Gość widać miłośnik happeningów, bo nawet pytał w którym kościele, żeby przyjść zobaczyć, więc się zgodził. I co?

I g*%#o!

Bo się okazało, że turbina owszem przyszła, ale ma powyszczerbiane łopatki i hałasuje przy obracaniu wirnikiem. Co ja komu zrobiłem, że nie mogę trafić na normalnych sprzedających, warsztaty itd.? Nie chcę wierzyć w to, że każdego człowieka napotkanego na swojej drodze powinno się traktować jak potencjalnego oszusta... :roll:

Całe szczęście po telefonicznej rozmowie sprzedający przeprosił i obiecał oddać kasę - robię przesyłkę pobraniową. Mam nadzieję, że dotrzyma słowa. 1900 PLN-ów drogą nie chodzi... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac o Twoich przygodach wybilem sobie z glowy klasyka :roll:

 

Mam nadzieję, że jak już wszystko zrobię to będę jeździł długo i szczęśliwie, a nie od początku to samo...

 

 

BTW, pozdrowienia dla kierownika czarnego forka ze świnią na lustrze - GD XXXXX widzianego dziś ok. 7:30 skręcającego z Pohulanki w Nowe Ogrody. Byłem incognito - bojówki piesze...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowymi gratami

 

No, u mnie już tego nowego sporo jest.

Już teraz to opłaca mi się chyba dokończyć inwestycji i wierzyć, że w końcu przyniesie to jakiś efekt - tzn. będę mógł moją inwestycję względnie bezawaryjnie użytkować... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...