Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Tomir, serdeczne CONGRATS!

Nie słuchaj marudzenia w stylu "Po co masz mieć lepiej...?", "No to teraz zobaczysz..." itp..

Jak oboje z przyszłą małżonką będziecie pielęgnować Wasz związek, to na pewno nie będzie to dla Was kara za grzechy i droga przez mękę... :wink:

 

No, smutem trochę zaleciało, więc żeby nie filozować już więcej napiszę, że udało mi się na sobotę załatwić opiekę rodzinki nad dzieckiem, więc i ja będę mógł dołączyć do orszaku.

Strasznie się cieszę. Zawsze chciałem pojechać w takim konwoju ślubnym... Będzie frajda! 8)

 

[EDIT] Żona podgląda moje posty, więc musiałem tak napisać... :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie myślałem o tym. Z kościoła do sali niestety jest bardzo blisko bo tylko 5km. Z mojego domu do narzeczonej już dalej bo 25km, tylko nie wiem czy się nie wynudzicie, bo jednak w domu Edyty muszę być szybciej na błogosławieństwie. Czyli pewnie około 15 muszę być w Klukowie Hucie, a mieszkam w Kartuzach . A jak wy sądzicie ?

 

Dzięki za wszystkie gratulacje i ciesze się że jak na razie frekwencja się zapowiada super :twisted: . Dam bratu kamerę żeby nagrał wszystko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się również dołączyć lecz nie jestem pewien czy studia mi nie przeszkodzą bo mam zjazd w ten weekend :roll:

Więcej będę wiedział bliżej godziny "0"

 

 

 

 

Mam nadzieje że uda się wyspawać nowy wydech do tego czasu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO wariant optymalny to

1) dom narzeczonej --> kościół i potem

2) kościół --> sala weselna

 

pasuje, ja moge od "mlodego" juz konwojowac :P montujcie cb itp co by sie jakos lapac w trakcie :wink:

 

Git, zgadamy się jakoś co do godziny startu :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO wariant optymalny to

1) dom narzeczonej --> kościół i potem

2) kościół --> sala weselna

 

 

Spoko opcja, ale wtedy 1 odpada :roll:

 

Bo jak się ustawimy w konwoju to pierwszy samochód będzie pod kościołem a ostatni jeszcze pod domem :mrgreen: Mieszka "za płot" z parafią ...

 

Ale

jeżeli komuś pasuje być już w Kartuzach, to jest parking 200m od mojego bloku, albo tutaj duży (1km ode mnie i na trasie przejazdu)

http://mapy.google.pl/maps/myplaces?ll=54.33382,18.195366&spn=0.003153,0.006539&ctz=-120&t=h&z=18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO wariant optymalny to

1) dom narzeczonej --> kościół i potem

2) kościół --> sala weselna

 

 

Spoko opcja, ale wtedy 1 odpada :roll:

 

Bo jak się ustawimy w konwoju to pierwszy samochód będzie pod kościołem a ostatni jeszcze pod domem :mrgreen: Mieszka "za płot" z parafią ...

 

Zawsze można okrężną drogę dookoła Klukowej wybrać. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...