Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy, gdzie, o której... ?

 

Pas startowy na Zaspie ul. Jana Pawła 2. Czwartek 21.00

 

ps. Zacząłem zbierać 2 zł okolicznościowe - zbiera ktoś może i chciałby się powymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 3miejskie grono. Wlasnie sie zarejestrowalem wiec przywitac sie wypada. Jestem z Gdanska od lat juz w Gdyni. Na cztery lapy jezdze od...5 lat, kocham szwedzkie auta i V8 ale teraz czas na rozsadek. Nosze sie z powaznym planem zakupu subaryny outback ale ze to auto nietypowe ( bez urazy) i majac juz jedno nietypowe wiem jak to wyglada. Kto wam serwisuje "cukiereczki"? Pana Zdanowicza znam ale opinie mam....., no szalu nie ma. Wiem ze od zawsze jest serwis na Wielkopolskiej ale czy ktos ma jakies doswiadczenia? Moze jest ktos jeszcze kto wiedze tajemna posiadl? Mam oczywiscie cala mase innych pytan dot silnika 2,5 165kM, tylnego zawieszenia itp. Wiem, ze te wszystkie odpowiedzi juz dawno padly tylko sie trzeba "przekopac". Jezeli ktos mialby ochote "porozmawiac" na prv np, lub bylo by pozwolenie tutaj to bede bardzo wdzieczny i odplace sie z nawiazka. A i na koniec. Arka czy Lechia rzadzi? No zeby nie wdepnac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji zarówno Kali, jak i Agnieszce i innym koleżankom życzę najlepszego

Przyłączam się...

 

red_tulip.jpg

 

kocham szwedzkie auta i V8

Takie rzeczy na forum Subaru wypisywać...?

Aż się dziwię, że filtr poprawności automatycznie nie zmienił tego na "kocham japońskie auta i boxery"...

 

odplace sie z nawiazka

Kuszące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 3miejskie grono.

Witamy również :)

 

Arka czy Lechia rzadzi?

Nie kojarzę, żeby ten temat kiedykolwiek padł na forum. Zapewne większość na na to wylane tak, jak ja :wink:

 

A co do mechaników - wiadomo, że nikt nie zrobi Ci tak dobrze, jak ASO, ale wpadnij kiedyś na spota (namiary cztery posty wyżej), to pewnie usłyszysz jakieś namiary, za które tu mogłyby się posypać paski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 3miejskie grono. Wlasnie sie zarejestrowalem wiec przywitac sie wypada. Jestem z Gdanska od lat juz w Gdyni. Na cztery lapy jezdze od...5 lat, kocham szwedzkie auta i V8 ale teraz czas na rozsadek. Nosze sie z powaznym planem zakupu subaryny outback ale ze to auto nietypowe ( bez urazy) i majac juz jedno nietypowe wiem jak to wyglada. Kto wam serwisuje "cukiereczki"? Pana Zdanowicza znam ale opinie mam....., no szalu nie ma. Wiem ze od zawsze jest serwis na Wielkopolskiej ale czy ktos ma jakies doswiadczenia? Moze jest ktos jeszcze kto wiedze tajemna posiadl? Mam oczywiscie cala mase innych pytan dot silnika 2,5 165kM, tylnego zawieszenia itp. Wiem, ze te wszystkie odpowiedzi juz dawno padly tylko sie trzeba "przekopac". Jezeli ktos mialby ochote "porozmawiac" na prv np, lub bylo by pozwolenie tutaj to bede bardzo wdzieczny i odplace sie z nawiazka. A i na koniec. Arka czy Lechia rzadzi? No zeby nie wdepnac :wink:

 

Jak chcesz, to jest do sprzedania Outback (ostatni prawdziwy) po stłuczce. Do zrobienia przednie lampy, maska, delikatnie belka i chyba któryś błotnik. Gdyby ktoś miał przy okazji takie graty w garażu, to proszę o info.

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 3miejskie grono.

Witamy również :)

 

Arka czy Lechia rzadzi?

Nie kojarzę, żeby ten temat kiedykolwiek padł na forum. Zapewne większość na na to wylane tak, jak ja :wink:

 

Ot i odpowiedz padla- dzieki

 

A co do mechaników - wiadomo, że nikt nie zrobi Ci tak dobrze, jak ASO, ale wpadnij kiedyś na spota (namiary cztery posty wyżej), to pewnie usłyszysz jakieś namiary, za które tu mogłyby się posypać paski :)

 

Taaa. No przyjdzie sprawdzic. Czerpie z opini znajomych dwoch Forkow wiec jezeli urazilem to sorry. Poczatki zawsze trudne. Dziekuje za zaproszenie ale to za jakis czas bo dopiero na Palemke do 3miasta zjade.

 

-- Cz mar 08, 2012 3:16 pm --

 

Dziękuję 8)

 

 

 

Boogee, witaj, ja mam OBKa gdyby Cię coś interesowało, to może będę w stanie odpowiedzieć na pytania :wink:

 

Super dzieki Aga. Na szybko potrzebuje wybranych informacji ale jakos mi niezrecznie "lac kawe na lawe" na ogolnym forum bo towarzystwo w temacie "obryte" a "siwezakow" ruga sie jak przyslowiowe koty "we wojsku" za malo inteligentne ( czyt. glupie) pytania. Autko jest w kraju. Ja no...... no w kazdym razie goraco tu jak w piecu, bambo po ulicach drepcza a decyzje podjac trzeba. Wracam za dwa tygodnie ale mam obawy czy gosc poczeka bo to chyba TO czego szukam. Outback 2,5 w manualu, krajowy i "gadaja" ze wlasciciel go nawet serwisowal! Potrzebuje rozszerzonych i precyzyjnych informacji na temat takiego modelu z takim silnikiem i takim przebiegiem. Wiekszy nacisk na dobrze niz tanio. To wszystko gdzies "tu" jest ale raz ze z czasem marnie, bambo o "migotanie przedsionkow" mnie przyprawiaja a do domu jeszcze troche daleko. Ja wiem ze pospiech to nie najlepszy doradca ale jak juz mowilem na wstepie u mie, zawsze wszytko sie dzieje jakos tak na tempo! Nie krzywcie sie za te szwedy i V8 bo sa zacne. Subaryna to CUDNIE mechaniczne auto, swietnie zrobione, niezawodne, pieszczace ucho dzwiekiem boxera......, no ale mnie ponioslo :oops: Chce ja miec i to od dawna ale sami wiecie, ze wiekszosc uzywanych w Polsce to ..... :( Ufff. Na krotko potrzebuje "dzis pytanie, dzis odpowiedz". Stawiam krate piwa dla "marsjan" i bombelki lub merlocika dla "wenusjanek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"siwezakow" ruga sie jak przyslowiowe koty "we wojsku" za malo inteligentne ( czyt. glupie) pytania

 

podobnie nieprawdziwe jak powyższe o Arce i Lechii....

 

reszta na spocie - jakieś drobne na paliwo się przydadzą w związku z obowiązującą tradycją :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arka czy Lechia rzadzi?
Sądząc po ilości spotów w Gdyni to jednak Lechia, ale Ci z Gdyni mogą czuć się bezpiecznie :wink: :mrgreen:

 

Ja też z Gdańska, ale wolę ...Gdynię 8)

Tak jak mzy pisał, temat nie był poruszany i większość ma tutaj chyba

na na to wylane tak, jak ja

 

ja też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerpie z opini znajomych dwoch Forkow wiec jezeli urazilem to sorry

Jeśli to się odnosi do mojego tekstu o "robieniu dobrze" w ASO, to w sumie zapomniałem tam dostawić taki znaczek: :wink:

:mrgreen: Ale wiadomo - zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy. Ja korzystam tylko z działu "części".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz czas na rozsadek. Nosze sie z powaznym planem zakupu subaryny

 

Podoba mi sie to :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Witaj na forum 8)

 

Najlepszego dla Pan :wink:

 

Ja na spota to jeszcze przez jakis czas nie zajrze :roll: Musze sie pozbyc tej przekladki zeby miec jakies wolne wieczorkami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta, w ten symboliczny dzień, wszystkiego Najlepszego :*

 

Mnie na spocie nie będzie dziś, znów..

 

 

Dziś Dzień Kobiet, więc nie wypada za bardzo ulatniać się z domu mówiąc, że spot ważniejszy. Owszem ważny, ale są priorytety :!:

 

A mnie to się jeszcze opieka trafiła nad małżonką, bo po operacji, więc ze spota nici...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...