Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że tak. Nauczony doświadczeniem wiem że rozsądek nie ma tu nic do rzeczy i że szybko Ci się znudzi te 300+ i będziesz z ciekawości kombinował więc moim zdaniem lepiej od razu to mieć za sobą skoro auto i tak stoi na podnośniku. Zawsze jak Ci będzie za dużo to można łatwo mocy odjąć :wink:

 

 

 

Wtryskiwacze i pompę już mam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciuś,

 

wszystko ok, ale zima idzie, a ostatnio już był problem z trakcją... teraz będzie tak samo na suchym asfalcie, jak ostatniej zimy na płycie...

 

ale żeby skończyć gadanie, to powiedz, kiedy mnie tym wreszcie przewieziesz?

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistral, przewioze 3tyg pozniej niz mialem; bede czekac na kolejna paczke :? ESP nie bedzie, ale za to dojdzie procedura. Mam nadzieje, ze nie bedzie tragedii.

 

AdaSch, o mocniejszym dyfrze myslalem od poczatku :twisted: Wyhaczony ma LSD, pochodzi z wersji Kuro w limitowanej edycji 500 szt :roll: Juz bym mial zestaw zaciskow, ale zwlekalem z wyslaniem zestawu tarcza piasta zwrotnica. Potencjalnymi dawcami sa kajen, kajman, bokster ML i alfa 166. Beda 4 tloki, moze 6 jesli nie bedzie za duzo pod moja seryjna tarcze. Beda za 2 tyg.

 

BTW własnie wrocilem (2:57) z wieczornej wycieczki na mazury. Senna droga... przebudzil mnie przecinajacy skrzyzowanie obwodnicy elblaga transport 1 lopaty wiatraka. Nie bylo by wow gdyby laweta nie lamala sie na 2x przy 4(!) pasach ruchu :shock: Puckie wiatraczki sa jednak male :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji wymiany wahaczy na alu mam zbędne Whiteline'owe łączniki przedniego stabilizatora na poliuretanach, o takie. Prawie "nówki sztuki", przejechały ze 2-3kkm (do sprawdzenia, mam dokładną rozpiskę wszelkich wymian). Pasują do pewnie pół miliona modeli Subaraków. Jakby co, dawajcie na PW, cena będzie na pewno okazyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...