Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

zabrakło w garażu kątówki i spawarki

 

Czyzby zgubil wydech :?:

 

Ja mam gumówkę za 27zł z Praktikera i siódmy rok nią ciosam i żyje, jak coś mogę pożyczyć

 

Czasami takie sa najlepsze, sam uzywalem podobnej na szybko kupionej przez ponad rok....a lekko nie miala :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz,

 

widziałeś ten projekt?

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=127256

 

Pozdrawiam

 

p.s.

 

3h walki z odkurzaczem oraz magicznymi preparatami i auto wewnątrz wygląda jak nówka :mrgreen: nawet choinki o zapachu skóry zawiesiłem. Przednia szyba od wewnątrz po zimie była tak brudna, że 3 razy ja myłem :lol:

 

w następny łikiend o ile pogoda pozwoli mycie lakieru + meguiars

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wiesz teraz, że masz skórzaną tapicerkę w Subaru

 

no ba :!: :mrgreen: Ma nie tylko wyglądać ale i pachnieć

 

w tym tyg chce umyć silnik oraz całą komorę. Muszę poszukać jakiś dobrych preparatów.

Umyję tez cały dół auta ale to po jeszcze ze 2 deszczach które mam nadzieję zmyją sól z ulic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma nie tylko wyglądać

Muszę się z Tobą spotkać w takim razie... moja nie wygląda na skórę... nawet moja córka podsumowała, że to cyt.: "coś tak jakby skóra" :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Bartek, jestem z nad morza, a to jest moje subaru ;)

 

DSC01440.JPG

 

Na prawdziwe kiedyś pewnie przyjdzie czas i miejsce.

 

Miłośnikiem Imprezy jestem od dawna, a wszystko to przez rajdy, których byłem wielkim fanem. Teraz troszkę ostygłem, ale porządne rajdowe auto wciąż wciąż budzi we mnie emocje. Widzę, że jest tu masa równie pozytywnie zakręconych osób i ciekawych samochodów. Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

holo, siemano, wpadnij w czwartek na spota, celem integracji ;)

 

Skala 1:40? ;)

 

W ten czwartek raczej nie dam rady, ale w następny bardzo być może ;)

 

Skala 1:24 - ręczna robota. Od kolegi dostałem w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam na imię Bartek, jestem z nad morza, a to jest moje subaru ;)

 

[ http://lh6.googleusercontent.com/_XdbhOUvCc_c/TY-mhQn5viI/AAAAAAAAAC8/HtWVfThMRig/DSC01440.JPG ]

 

Na prawdziwe kiedyś pewnie przyjdzie czas i miejsce.

 

Miłośnikiem Imprezy jestem od dawna, a wszystko to przez rajdy, których byłem wielkim fanem. Teraz troszkę ostygłem, ale porządne rajdowe auto wciąż wciąż budzi we mnie emocje. Widzę, że jest tu masa równie pozytywnie zakręconych osób i ciekawych samochodów. Pozdrawiam ciepło.

 

 

holo a można się nim pobawić czy tylko podziwiać? :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się czuje pozdrowiony darkogda, który majestatycznie turlał się po Al. Zwycięstwa (w stronę Wrzeszcza) w korowodzie samochodów, w okolicach godziny 15, i pozostał niewzruszony na błyskanie światłami, trąbienie i machanie :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pozdrawiamy, to niech czuje się pozdrowiona kierowniczka białego GC8 STI, które na codzień mieszka w Sopocie na Haffnera, a dziś widziane było w Gdyni, w kierunku Chyloni.. co prawda nie forumowe i gay-lookami z tyłu, ale zawsze to subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś znał godnego polecenia i doświadczonego wymiatającego w modelach finansowych w Excelu szukającego pracy analityka/kontrolera finansowego, to proszę PW.

Atrakcyjna przyzwoicie płatna praca, z dobrym szefem :lol::lol::lol: , jest do wzięcia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś znał godnego polecenia i doświadczonego wymiatającego w modelach finansowych w Excelu szukającego pracy analityka/kontrolera finansowego, to proszę PW.

Atrakcyjna przyzwoicie płatna praca, z dobrym szefem :lol::lol::lol: , jest do wzięcia :roll:

 

jaka skromność :P "z dobrym szefem" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...