Skocz do zawartości

AKCJA OŚWIADCZYNY


sikosimazo

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota mi pasuje po 16 :-)

Tak jak koledzy wyżej pisali fajnie by było jeszcze że 2 samochody zebrać i pojechać, w weekend znajdujemy się około 40km od warszawy oboje ale wymyślił bym pretekst do wypadu do stolicy :-)

Edytowane przez sikosimazo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie mam sti ale tez moglabym podjechac zrobic sztuczny tlum :P

Ayu się z Tobą skontaktuje bo wszystko wie :)

Jak sobota to również chętnie postrzelam z wydechu :)

 

No to fajnie :) teraz pasowało by to wszystko zgrać jakoś fajnie :)

Ogólnie pierwotna wersja jaką z Ayu'em ustaliliśmy jest taka, że jadę z Ukochaną na ustawione zakupy w Auchan i cofnę się do samochodu po portfel niby, przeżuce w tym czasie kwiaty od siebie z samochodu do Ayu'a i podjedziemy pod sklep i ją zaproszę do samochodu. Później Ayu już ma na oku jakąś trasę bo ja słabo stolicę znam trochę przejazd i na końcu się oświadczę :)  teraz jak więcej osób jest to można poddać to modyfikacji jak coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16 mam być z przyszła narzeczoną w auchan, potem sciemnie że portfela zapomniałem i wyjde zeby podjechać :-)

A kontaktował się ktoś z Ayu'em?

Tylko nie wiedziałem, że aż takie zainteresowanie będzie, naprawdę splukalem się trochę z tym pierscionkiem i nie jestem w stanie zrefundowac za paliwo kosztów każdemu :(

Edytowane przez sikosimazo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiedziałem, że aż takie zainteresowanie będzie, naprawdę splukalem się trochę z tym pierscionkiem i nie jestem w stanie zrefundowac za paliwo kosztów każdemu :(

Daj spokój. My to zrobimy charytatywnie ;)

A gdzie o tej 16 dokladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16 mam być z przyszła narzeczoną w auchan, potem sciemnie że portfela zapomniałem i wyjde zeby podjechać :-)

A kontaktował się ktoś z Ayu'em?

Tylko nie wiedziałem, że aż takie zainteresowanie będzie, naprawdę splukalem się trochę z tym pierscionkiem i nie jestem w stanie zrefundowac za paliwo kosztów każdemu :(

Ty sie lepiej martw zeby ci kobieta sie nie wystraszyła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...