Skocz do zawartości

Przekładka zawieszenia


Wade

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem taką z alledrogo na przedzie...Chyba nawet tansza niż 150zł była :)

A tylna wykonałem samodzielnie :P

 

Rozpórek jest bez liku...są przednie górne- montowane fabrycznie w sti/pokrewnych...karbonowe aluminiowe- cuda na kiju...Swietne sa ale też i maja swoja cene...jest aktualnie kilka ich na alledrogo za ceny coś około 500zł:)

Tylne też są na rynku ale rzadziej...Trzeba szukac lub wyrzeźbic samemu :)

Dolna przednia także jest/ była dostepna na alledrogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak musze wrócić na chwile do tematu stabilizatora tylnego. Mianowicie te otwory pod mocowania są w jedenj lini czy lekko pod skosem? Bo u mnie sa właśnie pod skosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Kup GT i odsun na bok sentymenty. Pozniej GT sprzedasz w dobrej cenie, a za taka lepianke nikt ci kasy nie odda, a lepsze od gt niebedzie. To nie zlosliwosc, a dobra rada. To, ze auto teraz jest w dobrym stanie i je lubisz nie znaczy, ze nie kupisz dobrego gtka i ze warto ladowac worek siana dla zasady.

Jedyna uzasadniona mozliwosc to wlozenie gratow od new age sti- wtedy n/a jest dobra baza bo przekladasz wszystko czego i tak nie ma w gt. Tak wiec szukaj jakiegos stuknoetego buga sti w uk;-)

 

Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bzyq, Ma oczywiście rację....Jeśli chcesz dłubać Swoje NA od podstaw a docelowo pakować do Niego silnik Turbo itp...To faktycznie czeka Cię ciężka długa a przede wszystkim kosztowna droga....Jesli mimo tego chcesz się w to pchać to tak jak napisał- pakuj graty od razu z new age'a..są po prostu lepsze :)

 

 

Uwierz- jak mało kto chyba na tym forum Cię rozumiem pod tym względem, gdyż sam dłubałem Swoje NA...prócz silnika miałem chyba wszelkie pozostałe graty z wersji Turbo wszelakich...stabilizatory rozpórki poliuretany heble i zawieszenie...baa z zewnątrz też dokłądki spoilery skrzydło na klapie etc...za pieniązki i czas temu poświęcone miałbym SPOKOJNIE zadbanego Gt'ka...Oczywiście sprzedąłem Swoją wanne- nie żałuje ani złotówki w nią wsadzonej...Dostałem całkiem godziwe pieniądze jak za wciąz wolnossaka- ale rzecz jasna ledwie połowe tej kwoty odzyskałem...Jednakże nie o to Mi chodziło- Twoja rzecz właśnie czy zdajesz sobie z tego sprawę :)

 

A wracając do pyt...to te otwory raczej równolegle są..z tego co pamiętam...Słuchaj- widze ześ z Bydgoszczy...kilku forumowiczów z tamtąd pochodzi- napisz spotkajcie się..zobaczysz gdzie co i jak i zrozumiesz....na pewno będzie pasował do Twojego tak jak pisaliśmy wcześniej...Tylko bierz najlepiej cały komplet bo później cięzko jest znaleźć mocowania itp...trzeba kombinować...szabruj jakiegoś anglika lub złomka i do dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...