Skocz do zawartości

Awaria dyferencjału czy półoś/przegub???? Pomóżcie


Minek

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc dość szybko moim forkiem '99 wpadłem w dziurę prawym przednim kołem. Po dwóch dniach zorientowałem się, że przy maksymalnie skręconych kołach i ruszanie z 1 lub wstecznego prawe przednie koło stuka/przeskakuje. Myśląc, że to przegub pojechałem do warsztatu. Na podnośniku trzy koła na biegu kręciły się równo, a prawy przód zatrzymywał się potem ruszał i ogólnie kręcił się wolniej od pozostałych kół. Mechanik obeznany z tematem powiedział, że padł dyferencjał ( gość zna subaru i miał wcześniej podobny przypadek). Powiedział też, że stukanie pojawia się po rozgrzaniu auta i to wskazuje na awarię centralnego mechanizmu różnicowego. Wymiana na nowy nie wchodzi w grę ze względu na koszty, używane to loteria. Mieliście może takie problemy? Jeśli ktoś zna jakiegoś dobrego speca od subaruw Rzeszowie (poza ASO) proszę o namiar, żebym mógł potwierdzić diagnozę

  • Do kitu 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zupełnie nie rozumiem jak można tak negatywnie przywitać nowego użytkownika na forum, 8 minusów na 3 posty. Przeczytałem je dokładnie i nie widzę w nich nic niestosownego. Forum opiera się na dobrowolności, chcecie pomóc to pomóżcie, nie oczekując jednak niczego w zamian ... a jak nie chcecie pomagać, to przynajmniej nie krytykujcie ex cathedra. Kontekst jest taki, że @Minek nie logował się na forum od 3-06-2014 11:10. Nie każdy jest tutaj stałym bywalcem, trzeba to zrozumieć i uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...