Skocz do zawartości

Ali G fans topic


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Odświeżam wątek, bo dziś przyszedł do mnie zza oceanu BORAT na DVD (wiem, że w Polsce od 2 dni też już można kupić). Płyta jest mocna - wydana, jak pirat: wyblakła okładka, a sama płyta wygląda, jak DVD-R z tytułem napisanym flamastrem :twisted:.

 

Najbardziej w płycie podobała mi się naklejka na pudełku (jest też pudełko, żeby se ktoś nie pomyślał, że to naprawdę pirat :twisted:): "OVER 30 MINUTES OF OUTRAGEOUS DELETED SCENES & FOOTAGE". Już się boję. Czyżby scena w hotelu w wersji 'uncut'? :mrgreen:

 

[EDIT] Muszę dodać, że owe "OUTRAGEOUS DELETED SCENES" są naprawdę OUTRAGEOUS :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Np. Borata zatrzymała do kontroli policja. A on do nich:

 

"If you need to check inside of me, I must warn you that last night I eat fifteen cinnabon and my anus is open like a mouth of a tired dog; if you make attack on it, it may make a release"

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mogę powiedzieć, bo dziś na joe monster jest wkręt primaaprilisowy.

 

Natomiast wiem tyle, że Corkey Buchak to autor słynnego szlagieru "Throw the Jew down the well (So my country can be free)".

 

Corkey na listach przebojów idzie łeb w łeb z innym wielkim twórcą, którym jest Edi Arzanian.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...