Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja też nie żałuje muslimów ale zabicie Saddama było błędem ponieważ trzymał ich tam za mordy.

Pełna zgoda i to samo tyczy się Kaddafiego. Teraz w Libii dopiero jest bajzej.


 

 

Bo nie wiem czy za ciapatych nie banują tutaj.

W słusznej sprawie to i bana warto dostać ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie żałuje muslimów ale zabicie Saddama było błędem ponieważ trzymał ich tam za mordy.

A tych rodaków których zamordował,których odkopywano setkami tysięcy ,zamordowanych zagazowanych w ramach utrwalania junty ci nie żal?

 

Podaj imię i nazwisko lub ksywe obalonego satrapy przez ruskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tych rodaków których zamordował,których odkopywano setkami tysięcy ,zamordowanych zagazowanych w ramach utrwalania junty ci nie żal?

 

 

A USA wpadły tam bezinteresownie w charakterze wybawiciela na białym koniu.

 

PS. Stach, wszystkiego najlepszego :)

Edytowane przez Giechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podaj imię i nazwisko lub ksywe obalonego satrapy przez ruskich.

 

Stalin, Chruszczow, Beria, Jeżow itd ;):P :P  U nich było zawsze mnogo tego dziadostwa, więc nie musieli szukać za granicą :D

Tyle,że żadnego z nich nie obalono :D

Ano właśnie,w stanach jakoś nie było takich person ..na szczęście.Czemu?Bo demokracja jest ugruntuwana,tak myślę.

 

 

 

Panowie(bo pań tu raczej nie ma ;) ) dziękuję za życzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też nie żałuje muslimów ale zabicie Saddama było błędem ponieważ trzymał ich tam za mordy.

A tych rodaków których zamordował,których odkopywano setkami tysięcy ,zamordowanych zagazowanych w ramach utrwalania junty ci nie żal?

 

Żal mi Indian wybitych w pień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja też nie żałuje muslimów ale zabicie Saddama było błędem ponieważ trzymał ich tam za mordy.

 

A tych rodaków których zamordował,których odkopywano setkami tysięcy ,zamordowanych zagazowanych w ramach utrwalania junty ci nie żal?

Żal mi Indian wybitych w pień.

No i niewolnictwa.

 

A na poważnie jeśli już o tamtych czasach,to mi żal trzech rozbiorów i ofiar stalinizmu,to zdaje się jakieś drobne 50mln.ludzi,albo więcej w zal. od źródła.Niestety ich w ludobojstwie nikt nie pokona.

A Indianie zdaje sie żyją jeszcze ;)

 

 

Panowie,dzięki za kolejne życzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ps. Ktoś wspominał o Lwowie- z miłą chęcią, najlepiej w zamian za 'slonsk' i ichną mniejszość niemiecką

 

Prawidłowe myślenie.  

 

 

 

 

Napisałem to samo tylko bardziej dyplomatycznie. Bo nie wiem czy za ciapatych nie banują tutaj.

 

O ile mi wiadomo, to te określenie jest politycznie nie poprawne, czyli pasek napewno poleci. :D 

 

 

Pamiętacie rozpoczęcie konfliktu w Syrii? Jak to się wszyscy rozczulali nad cywilami, których zły Assad chciał wytępić? Jakoś teraz cisza o tym, a wszyscy Assadowi broń podrzucają, żeby porządek z "dobrymi rebeliantami" zrobił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...