Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Też zastanawiałem się co w Polsce.

Ja akurat wolałem mieć Tuska tutaj.

Mówisz ,że na tym stanowisku nic nie może?Musze poczytać o kompetencjach,ale zdaje się Papież też nic nie mógł.a jednak Wojtyła coś uczynił.

To stanowisko jest bardzo symboliczne,Europa pokazuje w którą stronę się przechyla,to też sygnał dla putina-polski nie olewaj.To dla niego policzek.

Ponadto Tusk w pierwszych słowach mówił o angolach,to też znamienne i niezbyt fajne dla Rosji.

 

Co w Polsce?

Nie wiem.Ale nic się nie zawali.PIS może wygrać jakieś wybory ale czy uzyska realna władzę,stworzy koalicję ,nie wiem.Ale wątpię.

 

Będzie walka o przywództwo w PO chyba między Schetyną a Kopacz lub Sikorskim.Zobaczymy.

 

 

Co Ty. Dostaję tak: perfumy,świeże ryby,świeży olej-domowo wyciskany na zimno,dziczyznę(mam paru myśliwych i leśników )miód,ciasto,sery zwykle oryginalne,domowe wypieki,bombonierki,nalewki. Sam się dziwię,że ludzie nie dośc że płacą to jeszcze dają gifty Koniec o mnie

Ty pijesz koniak czy eliksir prawdy ? :D

 

chwalę się.Nieładnie.Wyjaśniam Premowi ;) Koniec o mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty.

Dostaję tak:

perfumy,świeże ryby,świeży olej-domowo wyciskany na zimno,dziczyznę(mam paru myśliwych i leśników ;) )miód,ciasto,sery zwykle oryginalne,domowe wypieki,bombonierki,nalewki.

Sam się dziwię,że ludzie nie dośc że płacą to jeszcze dają gifty :)

Koniec o mnie :)

Nie dość, że cham i prostak, nie dość, że grabi lokalną ludność z ich dobytku, pożywienia, napitku i kosmetyków, to jeszcze alkoholik i łapówkarz. Lekarz :D;)

 

 

 

 

 

Przepraszam Stachu, musiałem :D:) A co do Twoich klientów to chociaż trudno mi w to uwierzyć, to może porostu Cie lubią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby Tusk miał jakąś fuchę na Księżycu.Ale jak nie da rady na Księżycu to może być ostatecznie Bruksela. Fajnie,że go nie będzie w kraju.Mógby sobie wziąć Kopacz na sekretarkę.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby Tusk miał jakąś fuchę na Księżycu.Ale jak nie da rady na Księżycu to może być ostatecznie Bruksela. Fajnie,że go nie będzie w kraju.Mógby sobie wziąć Kopacz na sekretarkę.

nie no...

cieszmy się, że Polak jest na wyżynach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo aleś se ulżył :biglol:

 

Chyba niektórzy faktycznie tak,nawet to werbalizują ;)

 

Staram się mendy odsuwać od siebie po starannych wywiadach,lecz nie zawsze się to uda ;)

 

Niesamowite jak różni potrafią być ludzie.Jak kapitalni ,mądrzy,wyrozumiali i wiedzący czego chcą lub małostkowi ,roszczeniowi lub zwyczajnie bezczelni i podli.Na szczęście tych drugich to znikomy promil ,bo w innym przypadku musiałbym zwariować.

Tyle i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby Tusk miał jakąś fuchę na Księżycu.Ale jak nie da rady na Księżycu to może być ostatecznie Bruksela. Fajnie,że go nie będzie w kraju.Mógby sobie wziąć Kopacz na sekretarkę.

Chłopie, czy Ty wszędzie musisz mieszać? To nie wątek polityczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premo aleś se ulżył :biglol: Chyba niektórzy faktycznie tak,nawet to werbalizują ;) Staram się mendy odsuwać od siebie po starannych wywiadach,lecz nie zawsze się to uda ;) Niesamowite jak różni potrafią być ludzie.Jak kapitalni ,mądrzy,wyrozumiali i wiedzący czego chcą lub małostkowi ,roszczeniowi lub zwyczajnie bezczelni i podli.Na szczęście tych drugich to znikomy promil ,bo w innym przypadku musiałbym zwariować. Tyle i koniec.

Forumowa szydera jest szydera ;)

 

Tacy są ludzie, też mógłbym książkę napisać o postawach ludzkich, pseudo biznesmenach którzy nie płacą ale żądają nieba i o biednych babciach które zawsze płacą, a jak mają jakiś problem z naszą usługą to nie dzwonią przez 2 miesiące żeby kłopotu nie robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Tuska to JKM mówi tak:

JE Donald Tusk osiągnął OGROMNY, choć tylko finansowy, sukces. Zarobki szefa Rady Europejskiej są ok. 50 razy większe, niż pensja premiera III RP.

Gratuluję!

Czy to ten inteligent, który chce uchodzić za dżentelmena i jeszcze niedawno powoływał się Kodeks Honorowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najlepiej jakby Tusk miał jakąś fuchę na Księżycu.Ale jak nie da rady na Księżycu to może być ostatecznie Bruksela. Fajnie,że go nie będzie w kraju.Mógby sobie wziąć Kopacz na sekretarkę.

Chłopie, czy Ty wszędzie musisz mieszać? To nie wątek polityczny.

 

Umówmy się Pegi, że teraz na chwilę będzie bo bądź co bądź nasz premier w UE to temat który dotyka i Polski i jakoś tam Ukrainy.

Umówmy się, że będziemy sami moderować ten temat i jak wpadnie ktoś wylać swoje żale na Tuska, Kaczyńskiego czy innego polityka to to zgłaszamy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej temat Tuska w RE aktualny w tym wątku, ale wysyłanie w kosmos, Premo, sam przyznaj :facepalm:

 

A skąd się wzięła znowuż informacja, że Tusk będzie zarabiał 50 x więcej niż teraz?

 

 

JKM,niech mi ktoś przypomni...

Koniak jednak czyni cuda, chyba muszę częściej sięgać :biglol:

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pamiętam to :biglol:

ale nie mam już zielonych :biglol:

 

lub to :biglol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UCYvHvZ6Fw0


Wolność prasy w Rosji

 

http://wyborcza.pl/1,75477,16557107,Bestialsko_pobito_dziennikarza__ktory_ujawnil__ze.html


Z okrążenia w Iłowajsku wydostał się także ochotniczy oddział Krym. Jego żołnierze twierdzą, że mimo ustaleń o utworzeniu korytarza ewakuacyjnego z Iłowajska, oddział ten został ostrzelany podczas opuszczania miasta przez separatystów.

"Oto, jaki korytarz dała nam Rosja. Setki trupów, dziesiątki ludzi w niewoli. Korytarza nie było. Nasza kolumna została ostrzelana. Przebiliśmy się przez dwa pierścienie okrążenia i wyszliśmy" – poinformował Krym także na Facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tak, walczą u nas rosyjscy żołnierze, ale biorą na ten czas urlop; na Ukrainę przyjeżdżają z poczucia obowiązku, chcąc bronić rodaków.

 

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,16557107,Bestialsko_pobito_dziennikarza__ktory_ujawnil__ze.html#ixzz3ByHBYpDH

 

:biglol: --> :D --> :) --> :rolleyes: --> :unsure: --> :wacko: --> :( --> :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy ropę poniżej 100 dol/baryłkę Ural. I tak NATO , UE i światowe siły dokopały Putinowi bez jednego wystrzału. Jak spuszczą ropę jeszcze niżej , ja już nie mówię do 35 dol/baryłkę co chyba już nie wróci nigdy to Putin sam sobie trzeli w łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

108$/baryłkę to granica opłacalności ta Kacapa. W ich budżecie o wiele ważniejsza jest ropa niż gaz.

 

Tak naprawdę cena ropy naftowej jest na poziomie z grudnia 2013. Jednocześnie w tym okresie (grudzień-sierpień) osłabił się rubel, aż o 10%. Więc zastanówcie się kto tutaj bardziej na tym korzysta. Aby wpłynąć na Kreml, cenę ropy musiałoby spotkać tąpnięcie z przełamaniem poziomu $90/bbl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@subleo słabnący rubel im wcale nie pomaga. Te pacany większość technologii do wydobycia ropy i gazu muszą importować i płacić w dolarach lub euro.

 

Ale koszt parku maszyn jest zupełnie pomijalny. Rosja, z uwagi na specyfikę złóż, wydobywa ją w cenie ~$25/bbl jedynie Arabia Saudyjska ma niższy koszt, na poziomie $20/bbl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...