Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą usłyszałem,że pertraktujemy skroplony gaz z Kataru.

 

Gaz z Kataru mamy zakontraktowany tylko nie wyrobiliśmy się z budową terminala LNG do jego przyjęcia dzięki czemu będziemy Katarowi płacić za gaz którego nie damy rady wziąć. To jest Polska właśnie.

 

z15489516V,Sluzba-Bezpieczenstwa-Ukrainy-rozpoczyna--operacje.jpg

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOK FM lub radiowa jedynka,ok godziny 19 45,zakończyłem mycie samochodu,Lublin ul.Chodźki,BP.

 

Chodzi o to kto te informacje ci udzielił ( gdzie to usłyszałeś) , bo na czasie to oni nie są :biglol: :biglol: :biglol:

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOK FM lub radiowa jedynka,ok godziny 19 45,zakończyłem mycie samochodu,Lublin ul.Chodźki,BP.

 

Chodzi o to kto te informacje ci udzielił ( gdzie to usłyszałeś) , bo na czasie to oni nie są :biglol: :biglol: :biglol:

 

PzDr

 

Być może to coś nowego w sprawie,trzeba śledzić ten wątek.

 

Dobra,już wiem,chodzi o renegocjacje umowy.Tyle ,że nie wiem czy to dobra czy zła wiadomość.

 

http://gazownictwo.wnp.pl/bedzie-renegocjacja-kontraktu-gazowego-z-katarem,218841_1_0_0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parlament zakazał policji użycia broni. Jest szansa na rozejm.

 

Używanie policji i/lub wojska przeciwko swojemu narodowi ? Odraza.Rozumiem trzeba użyć niezbędnej siły kiedy są zamieszki itp. ale jak duża część narodu się burzy to trzeba wziąć na wagę czy policja i wojsko jest dla ludzi czy przeciwko nim.

 

W sumie dobre wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialby ktos u nas mlodziez wszechpolska i ONR przy wladzy ?

 

A czy byłoby to coś gorszego niż ryży z bredzisławem, którzy obecnie nam panują?

To jeszcze nie rządziło i może warto im dać szansę. Tym bardziej, że w całej jewropie skrajnie prawicowie partie rosną w siłę z każdym dniem i to one obejmą władzę w najbliższym czasie.

Mniej strachu kolego, więcej optymizmu.

 

 

 

 

ale prawda jest taka że Polska to wciąż jest Rosyjska strefa wpływów, przypominam że wspaniałe WSI przez cały okres swojego działania nie wykrywał ani jednego rosyjskiego szpiega, mimo iż na terenie pozostałych państwa łapali ich tyle że nie starczało miejsc w samolotach aby ich odsyłać.

 

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolego. Na wybory do jewrokołchozu właśnie na nich zagłosuję. I coś w tym dziwnego?

Tak, dla mnie jest w tym coś dziwnego

Ale oczywiście wolno Ci

 

Wracając do głównego wątku.....czyżby idzie ku lepszemu?

Edytowane przez szamot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do OT to mnie strasznie przeszkadza,że tradycje jakiś partii są wieloletnie.Widzę jakiegoś lidera, czyta z kartki całkiem rozsądnie bo przecież nie z głowy czyli z niczego, a potem się dowiaduje ,że korzenie sięgają jakiegoś abstrakcyjnego dziś PPS, ONR i czegoś tam jeszcze i mają jakieś niechlubne karty historii. Bardzo dziwi,że w dobie FB,komputeryzacji itp. partie są dalej takie archaiczne.

 

A co do Ukrainy to jeszcze nie będzie normalnie. Być może właśnie ten jurokołchoz byłby najlepszym rozwiązaniem ze wszystkimi tego konsekwencjami . Poczytajcie TO:

http://wyborcza.pl/1,75477,15499574,Putin_zabierze_Ukrainie_Krym__Zanim_zechce_to_zrobic_.html#BoxSlotI3img

 

Niestty Państwa o tak skomplikowanej strukturze społeczeństwa mają fundamentalne problemy.Aż dziw bierze ,że USA mają ten problem mniej wyrażony. Turcja zgłosiła rozczenia co do Krymu ......... może jeszcze Polska ??? polecam mapkę powyżej. To oczywiście trochę żartem ale to obrazuje jak problem jest skomplikowany. Niestety nie ma prostych i dobrych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarty zartami ale to jest na prawde przykre ze ludzie z braku pieniedzy sprzedaja swe glosy jak dziwki.

 

W tej sytuacji Kliczko nie wygra, tak samo jak i na wyborach prezydenckich.

Chyba ze Julia wyjdzie i ludzie na nia zaglosuja, przynajmniej ja to tak widze. Tylko nie wiem czy to bedzie prawidlowy wybor, ale na prawde nie mamy zbyt wielkiego wyboru.

Edytowane przez Turboledy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ,że Kliczko to człowiek bardzo ambitny i głównie to nim kieruje.To dobrze.Polityki musi się uczyć.

Proponuje jeden Kliczko na prezydenta drugi na premiera;-)

 

Ktoś pisał w wątku o ofiarach stanu wojennego,dziś w sygnałach dnia Borusewicz przypomniał ,że przez cały okres trwania stanu wojennego zginęło 33 osoby,na Ukrainie w ciągu 3 dni już zginęło ponad 100.

 

Czekamy na 11:00,zobaczymy czy Janukowycz nie blefuje.

 

Podobno snajperzy w Kijowie to Rosjanie,takie były dzisiejsze doniesienia.Im chaos bardzo pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...