Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gumas zaczynasz jechać po człowieku, który zmarł kilka godzin temu, a potem się dziwisz, że dostajesz strzała. Serio, czasem warto pomysleć, a dopiero potem pisać.

 

 

Amstaff pokaż gdzie jadę po człowieku  albo przestań pisać głupoty - OK ?

ps:

 

ostatni bold to chyba do siebie kierujesz

Oczywiście chciałeś go wręcz pochwalić, tylko to był taki mocno ukryty przekaz, prawda?

Mija godzina odkąd człowiek nie żyje i i pierwsze co Ci przychodzi do głowy, aby napisać, to że łaskawie nie będziesz o nim pisał źle (teraz lepsza interpretacja..?).

Ostatni bold to chyba kierowałem do Ciebie.

Tyle z mojej strony na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTTM czemu nie zacytowałeś całego mojego postu,tam był ważny i całościowy przekaz:

 

 

Warto zauważyć że inne grupy z Rosji w tym motocyklowa dostały w tym samym czasie zezwolenia,bo przedstawiły program.
Bardzo dobra decyzja MSZ na tą grubymi nićmi szyta prowokację.

A tak prywatnie wam powiem,że niech spier.... do tatki putina w podskokach.

 

 

 

Nocne wilki to banda putina,gorzej niż gang a nie normalni motocykliści,bo ci w tym samym czasie dostali pozwolenia na wjazd i rajdy.

 

I nie muszę sobie niczego wyobrażać,że mnie nie wpuszczają na Szeremietiewie,bo całkiem niedawno nie wpuszczono Borusewicza z oficjalną wizytą.

 

 

A na koniec,NALEŻY PRZEDSTAWIĆ PROGRAM RAJDU!.Mieli na to czas,specjalnie go  nie przedstawili.Więc niech się gonią w kibini matieri!!!!!!!!!!

 

Tyle w temacie.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwili nas tym przejazdem pięknie, dobrze wiedzieli, że tu nie ma dla nas dobrego wyjścia.

Odmówiliśmy i wyszedł kwas, że mamy fobie w ich kierunku itp. Jak byśmy dali zgodę, to na milion procent coś by się stało w trakcie tego przejazdu - i byłby jeszcze większy kwas.

 

A przede wszystkim im wlasnie o to chodzi, aby skłócać nas samych, co robią od dawna i im swietnie idzie.

 

W idealnym układzie, to powinniśmy wyrazić zgodę, nawet pół słowa w mediach na ten temat i ogólnie kompletna zlewka. Ale było wiadomo, że tak nie umiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nocne wilki to banda putina,gorzej niż gang a nie normalni motocykliści,bo ci w tym samym czasie dostali pozwolenia na wjazd i rajdy.

 

I ta straszna (WYKREOWANA PRZEZ MEDIA) "banda Putina"  służyła pomocą i gościną polskim motocyklistom odwiedzającym Groby Katyńskie?

 

WŁĄCZ MYŚLENIE, STACHU  


Poza tym, oni jechali do NIEMIEC, a nie do POLSKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W idealnym układzie, to powinniśmy wyrazić zgodę, nawet pół słowa w mediach na ten temat i ogólnie kompletna zlewka. Ale było wiadomo, że tak nie umiemy...

 

No nie umiemy,ale w tym wypadku to ja to mogę zrozumieć,bo historycznie zawsze na nas dybali.Tudno żebyśmy po latach zaborów,katyniu i latach komuny nagle zaczęli ich kochać.Chociaż na poziomie samych obywateli myślę ,że nie jest źle.

A ci pseudo motocykliści to "brunatne koszule putina",przecież jest to wiedza powszechna a nie tajemnica.

 

Cieszę się ,że MSZ powiedział stanowcze NIE.Pamiętacie kiedy jeszcze potrafiliśmy się im ostro przeciwstawić w czymkolwiek?Od czegoś trzeba było zacząć.

 

 

Nocne wilki to banda putina,gorzej niż gang a nie normalni motocykliści,bo ci w tym samym czasie dostali pozwolenia na wjazd i rajdy.

 

I ta straszna (WYKREOWANA PRZEZ MEDIA) "banda Putina"  służyła pomocą i gościną polskim motocyklistom odwiedzającym Groby Katyńskie?

 

WŁĄCZ MYŚLENIE, STACHU  

 

 

No a na jakiej podstawie Ty masz takie wiadomości?jakieś lepsze media?

Autopsja?Wątpię.

 

Z wielu stron dowiaduję się ,że to zwyczajny gang uwikłany politycznie.

 

Znasz jeszcze jakieś inne zrzeszenia motocyklistów pod sztandarami nacjonalizmu?

 

Nie mów mi żebym włączył myślenie ,bo będę zmuszony odwrócić tą prośbę.

 

 

Mówią ze jadą tak czy inaczej...

 

 

A czy jeżeli bedą przekraczać granice pojedynczo to czy mozna ich zatrzymać? Połaczą sie gdzieś po 20 km...

 

No to będą jaja.

 

A co z wizami?

PS.przepraszam przez moment pokićkały mi sie odpowiedzi,jak coś błędnie odczytaliście to sory.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amstaf nie zaskakujesz ale do oczerniania bez konkretów jesteś pierwszy, albo zacytuj albo przestań pisać co ja chciałem napisać a nie napisałem bo tylko sie kompromitujesz. Albo konkret albo swoje domysły zostaw dla siebie tak będzie lepiej dla wszystkich.

Mówią ze jadą tak czy inaczej...

A czy jeżeli bedą przekraczać granice pojedynczo to czy mozna ich zatrzymać? Połaczą sie gdzieś po 20 km...

Jest chyba lepszy sposób -laweta. Tego nikt im nie zabroni sami prowokujemy medialna szopkę z rządem i fobiami w tle. Słabo to wygląda i mało profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@gumas_72,Ale takie rajdy w paręset osób naprawdę wymagają zgłoszenia odpowiednim organom włącznie z przedstawieniem szczegółowego programu.Wszyscy których intencje są czyste tak postępują,więc czemu uporczywie mówisz o jakiejś szopce???????!!!! 

 

 

 

Mówia,że wjadą mimo wszystko?

 

[sam czuwam] sowiecka buta,tego właśnie nienawidzę.

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No a na jakiej podstawie Ty masz takie wiadomości?jakieś lepsze media?

 

Media to zostawiam dla Ciebie. Buduj dalej swoje poglądy, Stachu, na podstawie wypocin wybiórczej i TVN.

 

W tym przypadku już pisałem na poprzedniej stronie, skąd czerpię informację. Mam je na podstawie "zeznań" moich dwóch przyjaciół, wielokrotnych uczestników motocyklowych Rajdów Katyńskich. Znają oni osobiście całą wierchuszkę nocnych wilków, niejednego kielicha z nimi wychylili.  

 

Kto czytał moje posty nawet w tym wątku to wie, że za Ruskimi nie przepadam (delikatnie powiedziane). Brzydzę się jednak kłamstwem, manipulacją, a przede wszystkim GŁUPOTĄ, amen

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu ja tez ich najlepiej trzymał bym na muszce lub pod ściana ale nie można im zakazywać przejazdu bo lubią Putina. Prewencyjnie można ich zbadać alkomatem i stan techniczny pojazdu. Można im na 100 innych sposobów umilać drogę (z kibolami policji wychodzi a tu nagle jakaś niemoc !) Zgodnie z prawem działać i wyjdzie na nasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No a na jakiej podstawie Ty masz takie wiadomości?jakieś lepsze media?

 

Media to zostawiam dla Ciebie. Buduj dalej swoje poglądy, Stachu, na podstawie wypocin wybiórczej i TVN.

 

W tym przypadku już pisałem na poprzedniej stronie, skąd czerpię informację. Mam je na podstawie "zeznań" moich dwóch przyjaciół, wielokrotnych uczestników motocyklowych Rajdów Katyńskich. Znają oni osobiście całą wierchuszkę nocnych wilków, niejednego kielicha z nimi wychylili.  

 

Kto czytał moje posty nawet w tym wątku to wie, że za Ruskimi nie przepadam (delikatnie powiedziane). Brzydzę się jednak kłamstwem, manipulacją, a przede wszystkim GŁUPOTĄ, amen

 

 

 

Ruscy pod byle pretekstem wstrzymywali wielokrotnie i bezczelnie transporty z naszą żywnością.Posługiwali sie w tym celu służbami sanitarnymi,fabrykowali pseudo dowody bezkarnie.

Ostatnio nie wpuścili marszałka Borusewicza.

 

I Ty mówisz,że nie wpuszczenie bandy putinowców która nie raczy spełnic warunków wjazdu do Rzeczpospolitej to błąd i nadużycie?!

 

 

Nie znam twoich kolegów którzy z kolei znają jakichś kolegów z brygady nocnikowych wilków więc nie będę się do tego odnosił.To że ktos z kimś wypił kompletnie nie ma tu znaczenia i nie bardzo mnie obchodzi.

Wiedza na temat tego czym jest ta brygada jest dosyć jednoznaczna.No chyba ,że to spisek wszystkich po kolei mediów.

 

Mnie po cytatach i samych wypowiedziach tego pachołka putina nóż sam się otwiera w kieszeni.

Stachu ja tez ich najlepiej trzymał bym na muszce lub pod ściana ale nie można im zakazywać przejazdu bo lubią Putina. Prewencyjnie można ich zbadać alkomatem i stan techniczny pojazdu. Można im na 100 innych sposobów umilać drogę (z kibolami policji wychodzi a tu nagle jakaś niemoc !) Zgodnie z prawem działać i wyjdzie na nasze

 

Chyba się z Tobą zgadzam ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po części :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest trochę takie "sprawdzam" MSZetu.Pewnego rodzaju przejęcie inicjatywy.Trochę jak w szachach-teraz wasz ruch i co zrobicie?

 

 

 

Podzielę się jeszcze osobistą refleksją która mi przyświecała od samego początku gdy powstał ten problem.Otóż mam wrażenie,że Wołodia patrząc w swoim telewizorku jak armia Jankesów bezkarnie spaceruje po Polsce i to w dodatku wszędzie witana chlebem,solą i kwiatami,otóż wyżej wymienionego Wołodię szlag trafił na miejscu i postanowił ten amerykański wariant powtórzyć ,ale we własnym wydaniu.To my zrobimy nasz własny rajd,w dodatku też do Berlina.Też,bo amerykanie koniec końców udali się do baz w Niemczech.

 

 

Tak czy owak,jest to sprawa nagrana na Kremlu żeby zrobić zadymę.Tego jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jechać, a przy sprytnie zaaranżowanej akcji wyłapania wśród nich uzbrojonych narkomanów po wpływem można by z tego grubą aferkę wywołać, nie przeciwko tylko w imię zasad, tak jak oni to robią, a niech się media martwią jak to przekazać ;)


Podzielę się jeszcze osobistą refleksją która mi przyświecała od samego początku gdy powstał ten problem.Otóż mam wrażenie,że Wołodia patrząc w swoim telewizorku jak armia Jankesów bezkarnie spaceruje po Polsce i to w dodatku wszędzie witana chlebem,solą i kwiatami,otóż wyżej wymienionego Wołodię szlag trafił na miejscu i postanowił ten amerykański wariant powtórzyć ,ale we własnym wydaniu.To my zrobimy nasz własny rajd,w dodatku też do Berlina.Też,bo amerykanie koniec końców udali się do baz w Niemczech.

I tu jest sedno sprawy Stachu, brawo ;)
Równowaga jest gwarancją pokoju,  jeżeli Rosja zostanie z każdej strony obłożona Amerykanskimi rakietami to zaatakuje, i nie wolno się im dziwić. ja wiem że obama dostał w dupę w Syrii, ale to nie powód żeby wywoływać wojnę w Europie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I Ty mówisz,że nie wpuszczenie bandy putinowców która nie raczy spełnic warunków wjazdu do Rzeczpospolitej to błąd i nadużycie?!  
\

 

Wyluzuj, Stachu, bo zaczynasz rzucać obelgami w ludzi, których nie znasz, nawet jak to są Ruscy. Czerpiesz informacje z kłamliwych mediów. Jesteś ich typową, wręcz książkową ich ofiarą. Próbujesz nieudolnie uderzać w nuty pseudo-patriotyczne, ale jesteś zupełnie ślepy na RACJONALNE argumenty.

 

Dopóki nie obudzisz się i nie zrozumiesz, że ruskie wilki jadą do NIEMIEC a nie do POLSKI, że Polska jest tylko krajem TRANZYTOWYM, że ich rajd UPOKORZYŁ BY NIEMCÓW A NIE POLAKÓW, będziemy nadawać na innych poziomach.

 

Dla mnie możesz wierzyć w jakieś bajki, że Ruscy nie spełnili wymagań formalnych, itd.

 

I jeszcze jedno. Nie mieszaj tematów. Osobiście jestem za jak najsurowszymi sankcjami wobec Ruskich, jednak to, że Ruscy wprowadzili sankcję na żywność, wcale nie znaczy, że polski rząd ma się zeszmacić, zniżać się do bizantyjskiego, ruskiego poziomu. I to do tego nie w interesie Polski, ale w interesie Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nocne wilki to banda putina,gorzej niż gang a nie normalni motocykliści,bo ci w tym samym czasie dostali pozwolenia na wjazd i rajdy. I nie muszę sobie niczego wyobrażać,że mnie nie wpuszczają na Szeremietiewie,bo całkiem niedawno nie wpuszczono Borusewicza z oficjalną wizytą. A na koniec,NALEŻY PRZEDSTAWIĆ PROGRAM RAJDU!.Mieli na to czas,specjalnie go nie przedstawili.Więc niech się gonią w kibini matieri!!!!!!!!!! Tyle w temacie. Edytowany przez stach1111, Wczoraj, 23:54.

 

Czemu uważasz, że Nocne Wilki to (w dodatku nacjonalistyczny-nie mylić z faszyzmem) "gang" Putina....Bo tak wściekłe polskie media krzyczą?? Bo Putin się w ten sposób promuje (przez wynajętą zresztą do tego celu amerykańską firmę - gdzie na zachodzie też tak jest)? Moim zdaniem oni żadnej prowokacji nie zrobili, to media podniosły taki krzyk, że aż uszy więdły....

Przy okazji całej tej wyprawy  mieli zajechać do Oświęcimia, żeby złożyć hołd wymordowanym oraz złożyć kwiaty pod pomnikiem ofiarom zbrodni UPA (bo w Polsce "elyta" zamyka oczy przechodząc obok niego i udaje, że nie widzi...). Jesteśmy zwasalizowani zachodem kolego do granic możliwości....

Straszno i śmieszno zarazem  (szczególnie podczas ostatniego przejazdu opancerzonych bajkerów Obamy - to jest dopiero prowokacja i gang). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nocne wilki to banda putina,gorzej niż gang a nie normalni motocykliści,bo ci w tym samym czasie dostali pozwolenia na wjazd i rajdy. I nie muszę sobie niczego wyobrażać,że mnie nie wpuszczają na Szeremietiewie,bo całkiem niedawno nie wpuszczono Borusewicza z oficjalną wizytą. A na koniec,NALEŻY PRZEDSTAWIĆ PROGRAM RAJDU!.Mieli na to czas,specjalnie go nie przedstawili.Więc niech się gonią w kibini matieri!!!!!!!!!! Tyle w temacie. Edytowany przez stach1111, Wczoraj, 23:54.

 

Czemu uważasz, że Nocne Wilki to (w dodatku nacjonalistyczny-nie mylić z faszyzmem) "gang" Putina....Bo tak wściekłe polskie media krzyczą??

 

 

Bo tak oficjalnie twierdzi FBI.

TTTM to również odpowiedź dla Ciebie.I błagam Cię,nie pisz do mnie z pozycji wszechwiedzącego,bo bardzo tego nie lubię.

 

Dla mnie jechać, a przy sprytnie zaaranżowanej akcji wyłapania wśród nich uzbrojonych narkomanów po wpływem można by z tego grubą aferkę wywołać, nie przeciwko tylko w imię zasad, tak jak oni to robią, a niech się media martwią jak to przekazać ;)

Podzielę się jeszcze osobistą refleksją która mi przyświecała od samego początku gdy powstał ten problem.Otóż mam wrażenie,że Wołodia patrząc w swoim telewizorku jak armia Jankesów bezkarnie spaceruje po Polsce i to w dodatku wszędzie witana chlebem,solą i kwiatami,otóż wyżej wymienionego Wołodię szlag trafił na miejscu i postanowił ten amerykański wariant powtórzyć ,ale we własnym wydaniu.To my zrobimy nasz własny rajd,w dodatku też do Berlina.Też,bo amerykanie koniec końców udali się do baz w Niemczech.

I tu jest sedno sprawy Stachu, brawo ;)

Równowaga jest gwarancją pokoju,  jeżeli Rosja zostanie z każdej strony obłożona Amerykanskimi rakietami to zaatakuje, i nie wolno się im dziwić. ja wiem że obama dostał w dupę w Syrii, ale to nie powód żeby wywoływać wojnę w Europie....

 

Zobacz Premo jak my podświadomie jesteśmy nauczeni ,żeby nie drażnić wielkiego brata.

Dopóki my sami nie zrozumiemy ,że w naszym kraju możemy zapraszać do siebie takie armie na jakie mamy ochotę,dopóty nie będzie w nas świadomości samostanowienia i pełnej niezależności.

Ruskim gówno do tego kto spaceruje po naszym pięknym kraju,ze tak się górnolotnie wypowiem.

U siebie i tak od dawna wyczyniają manewry na niespotykaną dotychczas skalę.Ich sprawa.Coraz mniej kasy juz na to im zostaje,bo gospodarka się sypie,co przewidywaliśmy rok temu w tym wątku(no nie wszyscy ;) )

 

Poważnie uważasz,że całą awanturę począwszy od samego początku rozpętał Obama z wujem samem a nie agenci Moskwy?

 

 

PS.TTTM,nie miałem zamiaru nikogo obrażać i mam wrażenie,że tego nie uczyniłem.

Czeskie MSZ właśnie odmówiło wjazdu nocnikom.

No nie spodziewałem sie tego po naszych bojaźliwych sąsiadach z południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo tak oficjalnie twierdzi FB

aha.....

 

 

TTTM to również odpowiedź dla Ciebie.I błagam Cię,nie pisz do mnie z pozycji wszechwiedzącego,bo bardzo tego nie lubię

 

Nie jestem wszechwiedzący, ale sam z góry już dawno założyłeś, że tak jest jak piszesz tu na forum (czytając Twe komentarze)....więc jeżeli już to i vice versa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo tak oficjalnie twierdzi FB

aha.....

 

 

TTTM to również odpowiedź dla Ciebie.I błagam Cię,nie pisz do mnie z pozycji wszechwiedzącego,bo bardzo tego nie lubię

 

Nie jestem wszechwiedzący, ale sam z góry już dawno założyłeś, że tak jest jak piszesz tu na forum (czytając Twe komentarze)....więc jeżeli już to i vice versa

 

 

To zdanie nie było do Ciebie.

 

A na marginesie,tak,rzeczywiście zgadzam się sam ze sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

TTTM to również odpowiedź dla Ciebie.I błagam Cię,nie pisz do mnie z pozycji wszechwiedzącego,bo bardzo tego nie lubię.  

 

Nie jestem wszechwiedzący i sam sobie często zadaję pytania, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. Prosty przykład podam. Nie mogę zrozumieć dlaczego ruski motocyklista nie może przejechać przez Polskę, by uczcić zwycięstwo sowietów w "wielkiej wojnie ojczyźnianej" , a taki oszczerca i kłamca, który olewa dane naukowe, fałszuje historię, od dziesięcioleci oczernia i opluwa Polskę i Polaków, niejaki Jan Tomasz Gross może BEZKARNIE kiedy chce wjechać do Polski.

 

W polskim prawie jest paragraf na tzw "kłamstwo oświęcimskie", ale o "polskich" obozach śmierci można spokojnie pisać zarówno w Polsce jak i za granicą. Na to nie ma paragrafu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dopóki my sami nie zrozumiemy ,że w naszym kraju możemy zapraszać do siebie takie armie na jakie mamy ochotę,dopóty nie będzie w nas świadomości samostanowienia i pełnej niezależności. Ruskim gówno do tego kto spaceruje po naszym pięknym kraju,ze tak się górnolotnie wypowiem.

 

Pozwolisz że jeszcze tylko do tego się odniosę.

Uważam, że niestety tu się mylisz ponieważ jesteśmy w chwili obecne za malutcy na tego typu wybryki. To jest geopolityka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TTTM to również odpowiedź dla Ciebie.I błagam Cię,nie pisz do mnie z pozycji wszechwiedzącego,bo bardzo tego nie lubię.  

 

Nie jestem wszechwiedzący i sam sobie często zadaję pytania, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. Prosty przykład podam. Nie mogę zrozumieć dlaczego ruski motocyklista nie może przejechać przez Polskę, by uczcić zwycięstwo sowietów w "wielkiej wojnie ojczyźnianej" , a taki oszczerca i kłamca, który olewa dane naukowe, fałszuje historię, od dziesięcioleci oczernia i opluwa Polskę i Polaków, niejaki Jan Tomasz Gross może BEZKARNIE kiedy chce wjechać do Polski.

 

W polskim prawie jest paragraf na tzw "kłamstwo oświęcimskie", ale o "polskich" obozach śmierci można spokojnie pisać zarówno w Polsce jak i za granicą. Na to nie ma paragrafu...

 

 

Berlin odmówił wjazdu,Czesi odmówili,my odmawiamy.Jednak cos musi być z nimi nie tak ;)

 

W temacie "polskich obozów" chyba jednak coś drgnęło,skoro nawet środowiska żydowskie wypowiedziały się na temat ostatniego wybryku szefa FBI.No i artykuł pani Apelbaum mam wrażenie  że zrobił dużo więcej dobrego niż cały nasz rząd.Myślę,że ta zadyma się na coś przydała.

 

A JT Gross może wjechać do Polski bo ma nasz dowód zdaje się ;)

 

Dopóki my sami nie zrozumiemy ,że w naszym kraju możemy zapraszać do siebie takie armie na jakie mamy ochotę,dopóty nie będzie w nas świadomości samostanowienia i pełnej niezależności. Ruskim gówno do tego kto spaceruje po naszym pięknym kraju,ze tak się górnolotnie wypowiem.

 

Pozwolisz że jeszcze tylko do tego się odniosę.

Uważam, że niestety tu się mylisz ponieważ jesteśmy w chwili obecne za malutcy na tego typu wybryki. To jest geopolityka ...

 

 

Ale sprecyzuj proszę z czym się nie zgadzasz?Na co jesteśmy za malutcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TTTM to również odpowiedź dla Ciebie.I błagam Cię,nie pisz do mnie z pozycji wszechwiedzącego,bo bardzo tego nie lubię.  

 

Nie jestem wszechwiedzący i sam sobie często zadaję pytania, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. Prosty przykład podam. Nie mogę zrozumieć dlaczego ruski motocyklista nie może przejechać przez Polskę, by uczcić zwycięstwo sowietów w "wielkiej wojnie ojczyźnianej" , a taki oszczerca i kłamca, który olewa dane naukowe, fałszuje historię, od dziesięcioleci oczernia i opluwa Polskę i Polaków, niejaki Jan Tomasz Gross może BEZKARNIE kiedy chce wjechać do Polski.

 

W polskim prawie jest paragraf na tzw "kłamstwo oświęcimskie", ale o "polskich" obozach śmierci można spokojnie pisać zarówno w Polsce jak i za granicą. Na to nie ma paragrafu..

i nazistowskiej Polsce;).....i wystarczy, że takie info pójdzie w obieg i większa część społeczeństwa łyknie to jak wodę.

 

 

TTTM to również odpowiedź dla Ciebie.I błagam Cię,nie pisz do mnie z pozycji wszechwiedzącego,bo bardzo tego nie lubię.  

 

Nie jestem wszechwiedzący i sam sobie często zadaję pytania, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. Prosty przykład podam. Nie mogę zrozumieć dlaczego ruski motocyklista nie może przejechać przez Polskę, by uczcić zwycięstwo sowietów w "wielkiej wojnie ojczyźnianej" , a taki oszczerca i kłamca, który olewa dane naukowe, fałszuje historię, od dziesięcioleci oczernia i opluwa Polskę i Polaków, niejaki Jan Tomasz Gross może BEZKARNIE kiedy chce wjechać do Polski.

 

W polskim prawie jest paragraf na tzw "kłamstwo oświęcimskie", ale o "polskich" obozach śmierci można spokojnie pisać zarówno w Polsce jak i za granicą. Na to nie ma paragrafu...

 

 

Berlin odmówił wjazdu,Czesi odmówili,my odmawiamy.Jednak cos musi być z nimi nie tak ;)

 

W temacie "polskich obozów" chyba jednak coś drgnęło,skoro nawet środowiska żydowskie wypowiedziały się na temat ostatniego wybryku szefa FBI.No i artykuł pani Apelbaum mam wrażenie  że zrobił dużo więcej dobrego niż cały nasz rząd.Myślę,że ta zadyma się na coś przydała.

 

A JT Gross może wjechać do Polski bo ma nasz dowód zdaje się ;)

 

Dopóki my sami nie zrozumiemy ,że w naszym kraju możemy zapraszać do siebie takie armie na jakie mamy ochotę,dopóty nie będzie w nas świadomości samostanowienia i pełnej niezależności. Ruskim gówno do tego kto spaceruje po naszym pięknym kraju,ze tak się górnolotnie wypowiem.

 

Pozwolisz że jeszcze tylko do tego się odniosę.

Uważam, że niestety tu się mylisz ponieważ jesteśmy w chwili obecne za malutcy na tego typu wybryki. To jest geopolityka ...

"

 

Ale sprecyzuj proszę z czym się nie zgadzasz?Na co jesteśmy za malutcy?

 

". Ruskim gówno do tego kto spaceruje po naszym pięknym kraju,ze tak się górnolotnie wypowiem."

niestety, ale graniczymy z nimi....i chcąc nie chcąc musimy się z tym liczyć. Rozumiem, że hipotetycznie zakładasz, że jak Rosjanom coś odbije i będą chcieli napaść na takiego bankruta to NATO natychmiast zareaguje i wypowie wojnę Rosji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie uważasz,że całą awanturę począwszy od samego początku rozpętał Obama z wujem samem a nie agenci Moskwy?

Poważnie uważasz, że Moskwa nagle się obudziła i zapragnęła Ukrainy? przykład: http://polmedia.pl/prezydent-obama-przyznal-ze-to-usa-sprowokowalo-zamach-stanu-na-ukrainie/

 

Jaki on jest wiarygodny to nam oceniać ale gdyby założyć, że faktycznie Obama wpadł na pomysł żeby zrobić zadymę w tej częci europy to jesteśmy in dip fucking kłopotach, bo możemy pieścić sie z zachodnimi kompanami, a główne uderzenie i tak przyjemniemy na dzień dobry. Więc nie ma co kozakować i sie stawiać bo jak pamiętamy z historii - jesteśmy sami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...