Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fajnie, że to zacytowałeś. Podkreślmy, że JKM nie tyle nie kwestionuje kwestii wolności, co podkreśla ją na każdym kroku i czyni fundamentalną wartością. Pytam zatem, co mówi w kwestii gejów. Kobiet. Niepełnosprawnych. W karcie praw podstawowych masz na przykład zakaz wszelkich dyskryminacji. Jak to się ma do siebie?

I pytanie - czy JKM jest liberałem?

 

Czy geje są jakąś mniejszością narodową, czy wyznaniową. Są grupą o odmiennych preferencjach seksualnych. Może się okazać, że zwolennicy malych biustów też stanowią mniejszość - co wtedy?

Dla mnie nic. Pytam o spójność poglądów Korwina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A jeśli przeszkadza to rownież przełożonemu obywatela? to wtedy wypada?

Prezydentowi mimo wszystko nie wypada.

Jeśli Prezydent uważa, że prawo jest złe to powinien je zmienić, a nie czynić obywatelowi zarzut z tego że korzysta z przysługującego mu prawa.

Ale co to ma wspólnego ze zwykłą przyzwoitością?

Mnie się wydaje,że nic.

 

A gdzie jest ta przyzwoitość w stosunku do Nałęcza ? Czy pogadamy o wysokości liter?

 

 

A on startuje na Prezydenta?

Jak masz problemy z pisownią to możemy i o tym pogadać.

 

Stachu jak już tak chętnie komentujesz to powiedz co sądzisz o sprawie Sienkiewicza i budki w ambasadzie.

Jak Ci się podoba, że minister z Twojego ukochanego i wspaniałego rządu każe podpalić teren ambasady obcego kraju,

 

Masz jakieś konkretne dowody,czy tylko chlapanie jęzorem osób trzecich.

Zanim Twój ukochany rząd z ministrem Ziobrą zawładnie Polską to póki co obowiązuje udowodnienie winy,pomówień i oskarżeń.

 

A co ma z tym wspólnego ubieganie sie o urząd. Jest na chwilę obecną parlamentarzystą, o czym Komorowski nie omieszkał mu stale przypominać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajnie, że to zacytowałeś. Podkreślmy, że JKM nie tyle nie kwestionuje kwestii wolności, co podkreśla ją na każdym kroku i czyni fundamentalną wartością. Pytam zatem, co mówi w kwestii gejów. Kobiet. Niepełnosprawnych. W karcie praw podstawowych masz na przykład zakaz wszelkich dyskryminacji. Jak to się ma do siebie?

I pytanie - czy JKM jest liberałem?

Czy geje są jakąś mniejszością narodową, czy wyznaniową. Są grupą o odmiennych preferencjach seksualnych. Może się okazać, że zwolennicy malych biustów też stanowią mniejszość - co wtedy?

Dla mnie nic. Pytam o spójność poglądów Korwina.

 

A jakich to niespójności dopatrujesz się w odniesieniu do kobiet i niepełnosprawnych? Wydaje mi się, że przyznawanie parytetów nie ma nic wspólnego z równością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj jego wypowiedzi na te tematy, nie bardzo chce mi się szukać.

Tylko błagam, nie pisz, że nie miał na mysli tego, co powiedział, a zacytowane fragmenty są wyrwane z kontekstu :D

 

I pytanie - czy JKM jest liberałem?

 

Pytaj JKM.

Pytam o Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A jeśli przeszkadza to rownież przełożonemu obywatela? to wtedy wypada?

Prezydentowi mimo wszystko nie wypada.

Jeśli Prezydent uważa, że prawo jest złe to powinien je zmienić, a nie czynić obywatelowi zarzut z tego że korzysta z przysługującego mu prawa.

Ale co to ma wspólnego ze zwykłą przyzwoitością?

Mnie się wydaje,że nic.

 

A gdzie jest ta przyzwoitość w stosunku do Nałęcza ? Czy pogadamy o wysokości liter?

 

 

A on startuje na Prezydenta?

Jak masz problemy z pisownią to możemy i o tym pogadać.

 

Stachu jak już tak chętnie komentujesz to powiedz co sądzisz o sprawie Sienkiewicza i budki w ambasadzie.

Jak Ci się podoba, że minister z Twojego ukochanego i wspaniałego rządu każe podpalić teren ambasady obcego kraju,

 

Masz jakieś konkretne dowody,czy tylko chlapanie jęzorem osób trzecich.

Zanim Twój ukochany rząd z ministrem Ziobrą zawładnie Polską to póki co obowiązuje udowodnienie winy,pomówień i oskarżeń.

 

Jeżeli dla Ciebie główne osoby w kraju to osoby trzecie to nie mam pytań :biglol:  Pewnie sfałszowali ich rozmowy. Zapewne to był Kaczyński i Ziobro :biglol: :biglol:

Gdyby to był ktoś z PiS to byś go już przed TS stawiał, a ze z PO to niewinny :yahoo: :yahoo:

Nigdy chłopie nie głosowałem na Ziobro ani na PiS gdy był u władzy. W ostatnich wyborach też nie oddałem na nich głosu więc kiepsko trafiłeś

Co do pomówień i bezpodstawnych oskarżeń za panowania Twojego rządu to polecam Ci przeczytać np. http://wiadomosci.wp.pl/kat,36474,title,Kibic-Legii-Warszawa-pozywa-sad-Od-trzech-lat-czeka-w-areszcie-na-wyrok,wid,17510652,wiadomosc.html?ticaid=114e35&_ticrsn=3

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I pytanie - czy JKM jest liberałem?

Pytaj JKM.

Pytam o Twoje zdanie.

 

Moim zdaniem JKM jest konserwatywnym liberałem, czyli takim który łączy liberalne poglądy na gospodarkę z konserwatywnym podejściem do spraw społeczno-politycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,Sienkiewicz kazał podpalić budkę przed rosyjską ambasadą.

No jakoś tak nie wierzę :biglol: No nie widzę tego,sorry :P

 

Ale dobra,OK,niech go przeczołgają,jak był winny to skończy jak Chlebowski,Hofman,czy ten od zegarka nie pamiętam jak mu tam.

 

Dajcie już spokój z tą budką ile można,może Tusk mu kazał podpalić a może Komorowski? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś konkretne dowody,czy tylko chlapanie jęzorem osób trzecich. Zanim Twój ukochany rząd z ministrem Ziobrą zawładnie Polską to póki co obowiązuje udowodnienie winy,pomówień i oskarżeń.

Przecież tam byli, kibole bidulki, patrioci, co przyszli na marsz pokojowo manifestować miłość do Ojczyzny. Oczywiście ze to była grubymi nićmi szyta prowokacja, wymierzona w jedynie prawdziwych Polaków, co są tak wzruszeni, ze twarze muszą zasłaniać szalikami, bo łzy jak grochy im płyną z miłości do Ojczyzny. Wszystkie te zadymy to robi policja przebrana za patriotów. :P:biglol: :biglol:

Edytowane przez bukmacerek
  • Lajk 2
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

I pytanie - czy JKM jest liberałem?

Pytaj JKM.

Pytam o Twoje zdanie.

 

Moim zdaniem JKM jest konserwatywnym liberałem, czyli takim który łączy liberalne poglądy na gospodarkę z konserwatywnym podejściem do spraw społeczno-politycznych.

 

 

 

Kurde,niech mnie ktoś zapyta kim jest dla mnie JKM,chętnie się wyrażę :)

 

 

Masz jakieś konkretne dowody,czy tylko chlapanie jęzorem osób trzecich. Zanim Twój ukochany rząd z ministrem Ziobrą zawładnie Polską to póki co obowiązuje udowodnienie winy,pomówień i oskarżeń.

Przecież tam byli, kibole bidulki, patrioci, co przyszli na marsz pokojowo manifestować miłość do Ojczyzny. Oczywiście ze to była grubymi nićmi szyta prowokacja, wymierzona w jedynie prawdziwych Polaków, co są tak wzruszeni, ze twarze muszą zasłaniać szalikami, bo łzy jak grochy im płyną z miłości do Ojczyzny. Wszystkie te zadymy to robi policja przebrana za patriotów. :P:biglol: :biglol:

 

 

:biglol:  :biglol:  :biglol:

 

Szła sobie pokojowa demonstracja kibiców aż tu nagle budka PIERDUT!!!!!!!!!!!!! :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

póki co obowiązuje udowodnienie winy,pomówień i oskarżeń.

gdzie ? w Polsce ? zmień kanał w TV :biglol:
Gumas +1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dołożę 3 gr o JKM. To jest zwykły kłamca i oszust, co chce dopchać sie do koryta. Ja wiele razy głosowałem na niego i miałem go za ideowca. Koalicja z Ligą Polskich Rodzin pokazała jego zakłamanie i prawdziwe powody które nim kierują.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dołożę 3 gr o JKM. To jest zwykły kłamca i oszust, co chce dopchać sie do koryta. Ja wiele razy głosowałem na niego i miałem go za ideowca. Koalicja z Ligą Polskich Rodzin pokazała jego zakłamanie i prawdziwe powody które nim kierują.

 

Ja głosowałem na UPR tysiąc lat temu jak byłem młody i naiwny.Teraz nie jestem młody,ale na szczęście nie jestem już naiwny ;)

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu w akurat w takiej okolicznosci dajesz mi "nauczkę"? :)

Przypadek? Nie sądzę ;)

Odpowiem, skoro pytasz :)

Zupełnie przypadkowo, tak mnie naszło ... ale Ty widzę masz swoją spiskową teorię, z którą nie zamierzam polemizować ;)

 

 

 

Dzisiaj widziałam zapowiedź jutrzejszego programu Kuby Wojewódzkiego ... no śmiesznie, żeby nie powiedzieć żenująco, wygląda na tej kanapie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej....

 

Przy okazji http://pikio.pl/wyproszono-studentke-z-nagrania-wojewodzkiego-z-komorowskim/ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu, Stasiu, Stasieńku ... No co ja mam komentować...

 

ufffffff,upiekło mi się :yahoo:

 

Ciekawe czemu w akurat w takiej okolicznosci dajesz mi "nauczkę"? :)

Przypadek? Nie sądzę ;)

Odpowiem, skoro pytasz :)

Zupełnie przypadkowo, tak mnie naszło ... ale Ty widzę masz swoją spiskową teorię, z którą nie zamierzam polemizować ;)

 

 

 

 

Aaaaaaaaaa,czyli po prostu mi się nazbierało i nie chodziło o to ,że domagałem się pisania Żyd z dużej litery  :)

Rozumiem :)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Heheheh,córka Dudy powiedziała,że jak Tata zostanie Prezydentem to odda Oskara za Idę :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stachu, Stasiu, Stasieńku ... No co ja mam komentować...

 

ufffffff,upiekło mi się :yahoo:

 

Ciekawe czemu w akurat w takiej okolicznosci dajesz mi "nauczkę"? :)

Przypadek? Nie sądzę ;)

Odpowiem, skoro pytasz :)

Zupełnie przypadkowo, tak mnie naszło ... ale Ty widzę masz swoją spiskową teorię, z którą nie zamierzam polemizować ;)

 

 

 

 

Aaaaaaaaaa,czyli po prostu mi się nazbierało i nie chodziło o to ,że domagałem się pisania Żyd z dużej litery  :)

Rozumiem :)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Heheheh,córka Dudy powiedziała,że jak Tata zostanie Prezydentem to odda Oskara za Idę :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  :facepalm:

 

 

 

Konto fałszywe, wpis kabaretowy, ale festiwal oburzania duetu Karolak-Lis był na poważnie. Że jak tak można, że co to za córka, że - ho, ho, ho - oskary chcą oddawać, wstyd robić.

To zatrważająca buta!

— powiedział Tomasz Karolak odnosząc się do tego wpisu.

W głowie się nie mieści, że pojawią się takie myśli o wspaniałym filmie polskiego kina. Ja jednak wybieram faceta, który w końcu dostał tej energii!

— oburzał się aktor, który na ostatniej prostej wsparł prezydenta z całych sił.

Wystarczy 60 sekund researchu, by dowiedzieć się, że to nie jest konto Kingi Dudy. Nie wierzę, że ludzie pracujący przy programie nie odrobili pracy domowej, że sam prowadzący nie wiedział, co cytuje. Zrobione to zostało z zimną krwią - manipulacja na kilka dni przed wyborami.

 

 

 

 

No i po raz kolejny pokazałeś, że jesteś typowym lemingiem łykającym medialną nagonkę. Lis cytując wypowiedź z fałszywego profilu na TT córki Dudy stał się zwykłym chamem, żeby nie użyć gorszych słów. Mieszanie w chamskie rozgrywki dzieci jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Ale jak widać, obecna władza i ich media nie cofną się przed niczym, żeby ich ludzie zostali przy korycie. Ciekawy jestem, czy byś był zadowolony Stachu i taki uśmiechnięty jakby Twoje dzieci były oczerniane i ośmieszane w taki sposób przed całym krajem. Żałosne.

Edytowane przez lukasdraz
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...