Skocz do zawartości

Nowa zabawka


demol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rewelacyjna fura. Gratuluje zakupu i polecam wykorzytac sprzyjajace rozlozenie masy w tym auci do zabawy :)

A Ciebie ktoś pytał o zdanie...? :roll:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_

 

Musze gadac, bo odzylem. Znow jestem wyznawca teorii, ze nigdy juz nie pije. Nigdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, dlaczego odnoszę wrażenie, że te Twoje automagiczne zegary są zwrócone w kierunku pasażera ? Złudzenie to, kiepski aparat, czy to celowo żeby oderwać wzrok pasażera od "popisów na szosie" ?

 

 

 

 

:mrgreen:

 

Przemek niby kawior a kupil zegary i juz na porzadny aparat nie starczylo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za miłe słowa :)

 

Moje wrażenia po pierwszym tygodniu lansu ... no coż nawet babcie sie ogladają ... a mlode same wskakują do środka :)

 

Auto świetnie się prowadzi , nawet na zakrętach :) choć na luźnej nawierzchni jest jak najbardziej nadsterowne.

 

Moja mazda to wersja z silnikiem 1.6 90 koni ... niestety po 95 roku inżynierowie mazdy zabrali prawie 20 koni ... zupełnie nie wiem dlaczego.

Widziałem juz turbo kity do niej ... moze w przyszłym roku cos dołożę bo w tym na razie nie dam rady.

 

Jestem bardzo zadowolony z zakupu :) i oczywiście polecam wszystkim przejażdżkę - jesli bedziecie mieli taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze gadac, bo odzylem. Znow jestem wyznawca teorii, ze nigdy juz nie pije. Nigdy...

 

Z reporterskiego obowiązku muszę dodać, że "nigdy" trwało do sobotniego "wieczora" :mrgreen:. I obserwując jego efekt nie mogę wykluczyć, że znów jesteś w trybie "nigdy" :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, dlaczego odnoszę wrażenie, że te Twoje automagiczne zegary są zwrócone w kierunku pasażera ? Złudzenie to, kiepski aparat, czy to celowo żeby oderwać wzrok pasażera od "popisów na szosie" ?

 

Przemek niby kawior a kupil zegary i juz na porzadny aparat nie starczylo :mrgreen:

 

He he - złudzenie, wynikające z tego, że mają wypukłe szkła.

 

A zdjęcie robił PoliniTuning swoim aparatem :twisted:

 

On pewnie kupil zegary JDM, jak to na kawiora przystalo ;)

 

eee... no nie - "przyciungłem" je z miejsca, w którym obecnie przebywasz 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...