Skocz do zawartości

Wczorajsze zbratanie na Foksal


man111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam się z domestosem666, wg mnie amerykański tylny zderzak psuje wygląd EVO :( Ale poza tym samochód piękny, a ten kolor - :shock:

 

Zmienisz opinię, kiedy uzmysłowisz sobie jak wyglądają tam tablice rejestracyjne. Nasze po prostu nie pasują :? :roll: Co do reszty 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man111, albo Ty mnie nie zrozumiałeś, albo ja Ciebie :P Miałem na myśli to, że nie podoba mi się kształt tylnego zderzaka w US-Specu. Gdyby Twój samochód miał zderzak z europejskiej wersji, to byłoby już miód-malina :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man111 - foty naprawdę koooonkret 8). Dobry sprzęt, dobry fotograf, ładna sceneria i ładne obiekty - to się nie mogło nie udać! 8).

 

Spot był krótki, bo wystraszyłeś mnie tą wizją gradu wbijającego się w dach naszych samochodów (:wink:), a poza tym i tak ledwo się wyrobiłem z innymi rzeczami, które miałem w planie - a w poniedziałek już o 5:30 musiałem być na lotnisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gradu na szczęście nie było choć kiedy wracałem złapał mnie deszcz o kroplach wielkich jak groch jasiek :twisted::twisted: Ale zdążyłem wsadzić Misia w garaż przed ulewą, tak, że wytarty i lśniący czeka aby wyjść na żer :twisted::twisted::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej przeraża to, że jak wozisz się non stop przednim napędem i nagle od wielkiego święta ( :twisted: ) wsiadasz do SAMOCHODU, to znów musisz przestawić się na inny styl jazdy a to zajmuje trochę :evil: No i te cudowne warszawskie drogi - najbardziej uwielbiam Krakowskie Przedmieście :twisted::twisted: Syf i trzy metry mułu - szkodliwe powinni płacić a nie podwyższać ceny paliw :? :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej przeraża to, że jak wozisz się non stop przednim napędem i nagle od wielkiego święta ( ) wsiadasz do SAMOCHODU, to znów musisz przestawić się na inny styl jazdy a to zajmuje trochę

 

Chcesz o tym pogadać? Ja mam ciut dłuższe przewy od Ciebie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Tak po prawdzie, to złapałem oddech w piersi kilka tygodni temu, kiedy pojechałem Evo do rodziców w góry - tam dopiero człowiek rozumie i zaczyna czuć po co stworzono ten samochód. Lało jak z cebra, naniesiony na drogę piasek, wszyscy jeździli ledwo, ledwo a Miśkiem pomykało się jakby nigdy nic. Słowem poezja :D:D:D

Po powrocie koszmar :twisted::twisted: Warszawa zniechęca do takich aut... Konstatacja jest niestety smutna - wyjąwszy wyjazdy na tor i okazjonalne wygrzebanie z garażu, kiedy samo popatrywanie już nie wystarcza - o wiele lepiej jeździłoby się mieszkając poza dużym miastem :roll: :roll:

Choć teraz jest ciut lepiej, bo sporo ludzi wyjechało na wakacje i pusto się jakoś zrobiło. W miarę :twisted::twisted:

A dlaczego dłuższe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie po 3 godzinach jazdy na Wroooblowej rozecie opony nadają się do wyrzucenia

 

Dlatego zamówiłem ostatnio od razu dwa komplety Falkenów :twisted:

 

Azrael, na następnym trackday'u musisz sprawdzić jak teraz chodzi na 1.3 bara :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego synaptyczny :twisted::twisted::mrgreen: Już pisałem Waszmości w innym wątku, że jak będę jechał to dam halo. Kiedy się spieszę to pomykam przez Tarnów i od razu do Gorlic :roll: Nie tak daleko od Ciebie ale zawsze :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...