Skocz do zawartości

Wczorajsze zbratanie na Foksal


man111

Rekomendowane odpowiedzi

Więc nie był to spot, ale kilkunastominutowy spocik... Chyba owocny jednak :) (Owoc-sorry) :mrgreen::mrgreen:

 

Zagadka:

Znajdź 10 różnic pomiędzy puszkami - nie licząc wkładek mięsnych :mrgreen::mrgreen:

 

amici101zf.jpg

amici94kq.jpg

amici78rj.jpg

amici60pa.jpg

amici53dd.jpg

amici40vg.jpg

amici38wv.jpg

amici28ej.jpg

amici14hn.jpg

 

Przemeq duże dzięki za kawę i czas 8) 8)

A żebyście widzieli jak skillował potem autobus MZK (czerwony).... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta tablica rejestracyjna na mitsu wygląda równie dyskretnie, jak gówno w kadzi z ponczem. :twisted:

Cmoknij się w wiatrak :twisted::twisted: Tablica przymocowana jest na razie na podkładkę z USA (kwadratowa mała tablica) i docelowo spocznie na zderzaku... Esteta :roll: :roll: :wink: :mrgreen: Patrz w serce :? :twisted::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man111..ladna ta twoja EVCIA..

Jak przyjedzie do Grodu Kraka (mam nadzieje, że soon) to zapraszam na bliskie spotkanie 3-go stopnia :D A jak łapka?? :?

 

moja dziekowac.. a lapka cienko niestety..na dodatek druga zaczyna sie "sypac"..ale staram sie byc dzielna...musze szybko je wyleczyc bo........trafia mnie szlak ze nie moge smigac autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta tablica rejestracyjna na mitsu wygląda równie dyskretnie, jak gówno w kadzi z ponczem. :twisted:

Cmoknij się w wiatrak :twisted::twisted: Tablica przymocowana jest na razie na podkładkę z USA (kwadratowa mała tablica) i docelowo spocznie na zderzaku... Esteta :roll: :roll: :wink: :mrgreen: Patrz w serce :? :twisted::)

 

Przyjacielska rada: wymień se cały zderzak, bo ten co masz jest bardziej wieśniacki, niż cała reszta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man111, nie myślałeś o plastikowej tablicy klejonej do budy ?

Tak po prawdzie to gadałem z Adamem Tuszyńskim i chyba na tym stanie ale na razie Misiek odsypia swoje w garażu (mam huragany w robocie - administracja) więc nie drażni mnie to nadmiernie. Jeśli już go wyprowadzam to jazda cieszy mnie jak młodego psa pchły i nie zwracam uwagi na pierdoły :twisted: Ale docelowo to chyba jedyne rozsądne wyjście 8) Choć zostanie jednak dziurka w zderzaku po aktualnym mocowaniu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielska rada: wymień se cały zderzak, bo ten co masz jest bardziej wieśniacki, niż cała reszta

 

Gusty... My friend... Gusty... O nich się ponoć nie dyskutuje :twisted: Popatrz na te gwoździe w czaszce i fatalny stan uzębienia :roll: :roll: :mrgreen: A przecież jako farmaceuta powinieneś mieć zniżkę na płyny do ust :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...