Skocz do zawartości

AUDI A6 quattro 2,5 TDI - opinie


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety na drodze z Babic do Wrocławskiej nie można z uslizgu z uslizg bo hamujesz po długiej prostej do prawego, więc jechałem sobie z lewej. Poza tym ja się staram zaczac jeździć trochę mniej bogato, a bardziej precyzyjnym operowaniem operowaniem pedałami, a nie jak kiedys "gaz dno, ujecie, gaz dno". Na pewno mam torchę złych nawyków przez to że na codzień jeżdże autami które tylko ryją przodem i nic poza tym, chyba że się jest naprawdę brutalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, ten diesel jezdzi. Tylko musisz przejechac sie wersja Sport z innym przelozeniem :D Taka mala wtopa konstrukcyjna. A z tym automtem to pewien jestes? Bo jeszcze dwa tygodnie temu w centrali nie wiedzieli o takim aucie. Ja bylem skrajnie napiety na tego Lexa dieselka, ale musialem miec automat. A ze nie bylo, to odpuscilem temat i pojawilo sie co innego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze nie bylo, to odpuscilem temat i pojawilo sie co innego :twisted:

 

EVO?

 

A z tym automtem to pewien jestes? Bo jeszcze dwa tygodnie temu w centrali nie wiedzieli o takim aucie.

 

No, pewny to nie. Ale nawet dostałem cennik IS220d z automatem. Czemu nie chciałeś manuala..?

 

Tylko musisz przejechac sie wersja Sport z innym przelozeniem

 

W jakim aucie? Bo w tym Lexie - deptałem do spodu... I nie jeździł. A3 2.0TDI quattro jeździ lepiej, dużo lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym automtem to pewien jestes? Bo jeszcze dwa tygodnie temu w centrali nie wiedzieli o takim aucie.

No, pewny to nie. Ale nawet dostałem cennik IS220d z automatem. Czemu nie chciałeś manuala..?

 

Bo manual w dieslu to zlo. Poza taym jak IS to crusing, a nie walka.

 

 

Tylko musisz przejechac sie wersja Sport z innym przelozeniem

W jakim aucie? Bo w tym Lexie - deptałem do spodu... I nie jeździł. A3 2.0TDI quattro jeździ lepiej, dużo lepiej!

 

Przejedz sie zwyklym IS220d i IS220d Sport. Poza tym pamietaj o subiektywnym wrazeniu. 2.0 TDI jest beznadziejne zestrojone, przez co nagly wzrost doladowania, a co za tym idzie wyrwanie do przodu odczuwasz duzo bardziej niz plynna prace silnik D4D 180, czy 2.2 i-CTDi Hondy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedz sie zwyklym IS220d i IS220d Sport. Poza tym pamietaj o subiektywnym wrazeniu. 2.0 TDI jest beznadziejne zestrojone, przez co nagly wzrost doladowania, a co za tym idzie wyrwanie do przodu odczuwasz duzo bardziej niz plynna prace silnik D4D 180, czy 2.2 i-CTDi Hondy.

 

Ciekawe rzeczy mówisz, bo pan w salonie raczył mnie poinformować, że w dieselu taka wersja (z twardszym zawieszeniem) nie występuje... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie 2,5 tdi tak jak juz napisano jest sporo bardziej awaryjny i bardziej paliwozerny od 1,9tdi. Strojenie diesla (nie w firmie krzak) to koszt okolo 1500pln. Przy rozwazaniu wersji 1,9tdi jest mozliwosc zrobienia jej na okolo 190KM za jakies 8-9k pln. Zestrojone na 170KM 1,9, lepiej chodzi od 180 konnej serii V6 (przy porownywalnym kierowniku) - sprawdzone w Passatach (oba Fwd)

V6 brzmi zdecydowanie lepiej od 1,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedz sie zwyklym IS220d i IS220d Sport. Poza tym pamietaj o subiektywnym wrazeniu. 2.0 TDI jest beznadziejne zestrojone, przez co nagly wzrost doladowania, a co za tym idzie wyrwanie do przodu odczuwasz duzo bardziej niz plynna prace silnik D4D 180, czy 2.2 i-CTDi Hondy.

 

Ciekawe rzeczy mówisz, bo pan w salonie raczył mnie poinformować, że w dieselu taka wersja (z twardszym zawieszeniem) nie występuje... :roll:

 

Po czym wreczyl Ci cennik z automatem :) Podaj mi prosze nazwe salonu, bo dzis dzwonilem do "gory" w Toyocie i sie zdziwili, ze IS 220d wystepuje z automatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...