Skocz do zawartości

jakie klocki hamulcowe?


artykuł

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję :), chodziło mi bardziej o to jak dopasować klocki do 2.5 xt wersja USA, gdyż nie orientuję się czy to będzie ten sam rodzaj klocków co na rynek europejski. Jeśli ktoś z Was ma outbacka ze Stanów rocznik 2006 prosiłabym o podanie konkretnego modelu klocków hamulcowych :), ewentualnie czy ten model samochodu ma odpowiednik na rynku europejskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np.tył TRW GDB3373 ;)

przód TRW b.gif

GDB3217

GDB3328

GDB3371

ostatnio wymieniałem tarcze i klocki z przodu na TRW i pasowały bez problemu...bo czemu miały by nie pasować ;) ważne aby wybrać model z lat 2003-2009 i ma być ok.Kupiłem w IC.Takie tarcze mam DF4104 i podoba mi sie to ze mają warstwę antykorozyjna a klocki "wygłuszacze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np.tył TRW GDB3373 ;) przód TRW Dodany obrazek GDB3217 GDB3328 GDB3371 ostatnio wymieniałem tarcze i klocki z przodu na TRW i pasowały bez problemu...bo czemu miały by nie pasować ;) ważne aby wybrać model z lat 2003-2009 i ma być ok.Kupiłem w IC.Takie tarcze mam DF4104 i podoba mi sie to ze mają warstwę antykorozyjna a klocki "wygłuszacze"

 

tak myślałam, że Ty na pewno mi doradzisz :) , dzięki ;)

P.S. jeszcze jakbyś mi wymienił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałam, że Ty na pewno mi doradzisz :) , dzięki ;) P.S. jeszcze jakbyś mi wymienił ;)

 

Trzeba było dzwonić...numer masz :P

Ale ja podałem że to są "np."

Co do wymiany to prosta sprawa więc Mąż sobie na bank poradzi ;)

Wiesz, u mnie z braku czasu możesz długo czekać żebym znalazł chwile.Ale jakby co to mogę kogoś polecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...