Skocz do zawartości

Pojeźdżaffki Podbeskidzkie


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Te plastikowe nakładki? I jak Ci idzie, bo też się nad tym zastanawiam...

 

Tak źle napisałem.. "nakładki progowe" Gotowe :yahoo:

Super wyszło :D

Jutro mogę wrzucić foto. A w Niedzielne popołudnie Lusterka i sierpy tylnego zderzaka ;)

Teraz czas na kąpiel :rolleyes:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/gallery/image/2715-dsc03514/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że po oglądnięciu tego filmiku jestem zachęcony do organizacji następnego jeszcze bardziej profesjonalnego spota !!!! - jeszcze raz dziękuję : moim dzieciom , szwagrom ,Kubie bb i chrześniakom w pomocy w przygotowaniach , dziękuję sponsorom !!!! żonce że była dla mnie wyrozumiała i wszystkim forumowiczom za to że byli !! Mogę udostępnić filmik na fejsie ?????

Podziękuj Mariost bratu za filmik- super to zrobił !!!!13150441szczaaliwyuamie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam i dziękuję - wszystkim tym od których zapożyczyliśmy materiał bez ich wiedzy ;) ( mojego było mało i był tylko o mnie a nie chciałem wyjść na "snoba" :biglol: )

 

mariost, filmik fajny, natomiast użyłeś moich materiałów (zdjęć i filmu z coptera) bez mojej zgody, to co jest w necie nie znaczy że możesz bez zgody kopiować i umieszczać w swojej produkcji, a jeśli już to za zgodą autora a o taką mnie nie prosiłeś. Proszę o usunięcie z filmu moich materiałów i skasować film z youtube.

Koledzy z forum prosili o pozwolenie na uzywanie moich zdjęć na FB na co wyraziłem zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, Było tyle fajnych boków chłopaki naprawde momentami pokazali klase ale mamy filmiki tzw.migawki wszystko w skrócie a brakuje pełnego filmiku  który by nie omijał żadnego uczestnika i pokazał by przejazdy -szkoda fajnie by było obejrzeć własne wypociny :biglol:  .Jeżeli macie coś to wrzucajcie napewno wszyscy czekają, każdy uczestnik powinien być na filmiku pozdrawiam


tyle udało mi sie nagrać.Jakość nie za bardzo ale dżwięk wmiare :)  i troche dżwieku subaru

Edytowane przez krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj znalazłem fajny kawałek drogi ( 2,5 km )- całkiem na uboczu i nikt nią nie jeżdzi i pomyślałem że będzie fajna na VI ZSJ !!!! co myślicie o OS-ie taką drogą ???- wiadomo że na przygotowanym polu jest bardziej bezpiecznie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...