Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

@@wolus,ale chodzi Ci o wiek czy o coś innego?Bo takiego zagranicznego doświadczenia trenerskiego jak On nie ma żaden z kandydatów,przynajmniej mnie o tym nic nie wiadomo.Ba,już nawet nie takiego,ale po prostu żadnego :(

 

Tu parę faktów o Henryku z Wiki,bo z głowy niestety nie pamiętam aż tak dobrze:

 

FC Metz:

Montpellier HSC:

Reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej w piłce nożnej:

Reprezentacja Tunezji w piłce nożnej:

Reprezentacja Mali w piłce nożnej:

Wisła Kraków:

W roku 1990 uznany był trenerem roku we Francji. Ten sam tytuł w Polsce otrzymał w roku 2002.

 

Ten facet ma jaja i wie o co chodzi,poza tym tak nawiasem mówiąc to niezależnie od wszystkiego moim zdaniem jemu się to należy,choć wiem,że to nie najlepsze kryterium.

 

Engela też bym tak całkiem źle nie oceniał,w końcu jako jeden z nielicznych zakwalifikował naszą drużynę na MŚ a ,że później popełnił wiele błędów to już inna sprawa.Zobacz,że On nie miał żadnych gwiazd w składzie.

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

Jeżyk przewalił pierwszego seta a na kort właśnie wyszła Kasia Piter,i bardzo proszę wykończyć tą Niemkę szybko,bo o 14 30 muszę wyjść :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało się, że już po meczu (był match ball dla Niemki), ale niespodziewanie Kasia przełamała i gramy dalej! :)

 

Pięknie! Wyciągnęła z 2:5 na 7:6 i mamy trzeciego seta :)

 

O kurcze,a ja musiałem wyjść przy stanie 5:5 w drugim secie i ominęło mnie najlepsze :facepalm:

Wielkie brawa,ma dziewczyna charakter i widać ,że jest twarda i się nie załamuje!

Szkoda Jerzego

Oceniam Henia na podstawie tego, że nie pracował ostatnio w żadnym sensownym klubie, a z Wisłą przerżnął mistrzostwo z Lechem ;) w 2010.

Myślę,że to niewielka zadra na jego jednak dobrej karierze trenerskiej ;)

Tak czy inaczej wątpię,żeby Boniek na niego stawiał,chociaż ostatnio chyba w Cafe Football powiedział,żeby dziennikarze szlifowali angielski,bo nowy trener potrafił będzie się tym językiem posługiwać,taka zasłona pewnie.

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

A jednak Kasia nie przeszła dalej,szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia nie przeszła dalej, ale może będzie z nią jak z Janowiczem - od dawna się zapowiadał, aż nagle wystrzelił ubiegłej jesieni w Paryżu. I od tego sukcesu utrzymuje się tam, gdzie jego miejsce, czyli w światowej czołówce. Dla Kasi to pierwszy turniej tej rangi z ćwierćfinałem. Może da jej to kopa na końcówkę sezonu i w następnym będzie już regularnie przechodzić pierwsze rundy w najważniejszych turniejach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Boruc zatrzymał dziś ManU ,szkoda że tego nie widziałem.BVB po słabym meczu jednak wygrali po dość(jak dla mnie) kontrowersyjnym karnym.Robert bez bramki i jak dla mnie przeciętnie,Kuba jak zwykle ostatnie 25 min.

 

Ciekawa scena odegrała się w meczu Bayernu kiedy do karnego podszedł Roben wtedy z ławki Guardiola zaordynował ,że strzelcem ma być Tomas M. No jakiż wku,znaczy nerwowy stał się Roben :angry::biglol: Może być dym w zespole.

 

Binkowski daje wywiad po walce z Zimnochem ;)

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

..a w Luxembourgu w zasadzie polski półfinał ;)

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Legia gol ;)

 

a teraz Piast na 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rusza ATP 500 w Bazylei - 14.30 Kubot z Gimeno-Traverem i not before 20.00 Fyrstenberg/Matkowski z Chiudinelli/Lammer.

W Walencji Przysiężny zakwalifikował się do głównego, ale w pierwszej rundzie Verdasco - będzie ciężko .... Gra tam jeszcze Janowicz (chyba dopiero jutro) - w pierwszej rundzie kwalifikant.

Jutro zaczynają się mistrzostwa WTA. Agnieszka w grupie czerwonej z Williams, Kerber i Kvitovą. Szansa na półfinał jest (wychodzą 2 z grupy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepka Arsenalu piękna, a bramka Zlatana nie mniej.

 

Ja wróce na swoje podwórko i wrzucę Wam akcję mojego ulubionego tenisisty - Carlosa Berlocq'a - gdzieś tam się pelenta pod koniec pierwszej setki, ale jak trafia na kogoś z czołówki zawsze jest spektakularnie, jak np. tu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=6Kuq1wqUVtQ

 

i zawsze jest show, jak np. tu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=2SzPQ2zCDs0

 

Kubot wreszcie wygrał mecz :yahoo:

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a widzialiscie Zlatana?

 

 

Ten zawsze coś pięknego wymodzi.Jeszcze kilka takich i będzie można mówić ,że to w jego stylu B)

Mi podoba się określenie czarodziej piętą :)

Tak jak dla mnie Klose mistrz gry głową tak Ibra piętą. Btw. kupiłem sobie Ja, Ibra, ale jeszcze nie zacząłem.

 

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiężny wygrał z Verdasco! :)

Agnieszka zaczyna. Niestety od straty podania.

 

Woow,super!!!!!!

 

Agnieszkę odpuszczę z żalem,może zerknę od czasu do czasu,oglądam teraz o Nawałce...

 

0:1 dla BVB i genialna asysta Roberta.Świetny doping z obu stron i jakoś nikt rac nie rzuca ;)

 

:yahoo:

:yahoo:

:yahoo: :yahoo:

ROOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBBBBBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :yahoo:

 

 

1:2

 

Dobry mecz,asysta i kluczowa bramka Roberta,miło się to oglądało.BVB w mojej opinii była lepszym zespołem.

Trochę szkoda mi Wojtka :(

 

Widziałem ostatniego gema Agnieszki,szkoda,że przy 15:40 nie wykorzystała szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie mów, bo ten mecz dość słaby był, szczególnie między 20 a 70 minutą. Za dużo akcji takich z przypadku, a Lewy (i to trzeba przyznać) grał piach, ale bramkę ustrzelił ładną. A mówię piach, bo miał strasznie dużo strat i jakoś tak nie mógł się odnaleźć na boisku. Ale swoją drogą Arsenal jak na lidera PL zagrał bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz był dobry moim zdaniem,choć jak są wyrównani rywale to czasem jest nudno.Odniosłem wrażenie ,że BVB mimo wszystko panowała na boisku,chociaż ta wybita piłka z bramki przez Humelsa,albo spojenie Casorli..mogło być różnie.Lewy faktycznie miał straty,ale obraz telewizyjny jest wycinkowy,nie widać jak zawodnik pracuje na całym boisku,dopiero w analizie było widać ile Robert przemierzył boiska i w jakim tempie ,żeby strzelić brame.W ogóle bywają tacy gracze którzy cały mecz stoją a potem jedną akcją rozstrzygają losy spotkania.Asysta+bramka mówią same za siebie.

IMO dobry wyrównany mecz z liderem PL jak by nie było i na jego terenie.

 

dziś Real podejmuje Juve.

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

 

http://legia.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Legia-Warszawa-za-Boguslawa-Lesnodorskiego,artykul,184896,1,721.html

 

nigdy mi ten gość nie leżał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróce na swoje podwórko i wrzucę Wam akcję mojego ulubionego tenisisty - Carlosa Berlocq'a
Niezły kot :drool: , świetnie wyczuwa intencje przeciwnika.

 

 

Nie obraźcie się, ale czasami zaglądałem do tego wątku, żeby zobaczyć co tam w sporcie. Od jakiegoś czasu robię to baaardzo sporadycznie, ponieważ stał się kopią innego wątku o piłce nożnej. Skoro są wątki ściśle związane z danym tematem, to wg mnie ten powinien być w miarę możliwości od niego wolny i dotyczyć pozostałych sportów, które nie posiadają swoich osobnych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są wątki ściśle związane z danym tematem, to wg mnie ten powinien być w miarę możliwości od niego wolny i dotyczyć pozostałych sportów, które nie posiadają swoich osobnych tematów.
Ja tam z końmi kopał się nie będę, ale ciągnę w swoją stronę ile mogę :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak ja mam gadać w wątku kibolskim o piłce kiedy muszę najpierw przeczytać o psach,racach i anielskosci kibola przeprowadzajacego staruszkę na pasach a potem dowiem się znowu o sobie,że jestem do niczego bo nie utożsamiana się z np.lokalnym motorem Lublin :'(:'(:-(:-(:-X:-X

Poza tym dostałem wyraźną sugestię opuszczenia tamtego wątku i założenia innego.

 

A z drugiej jednak strony chciałbym pogadać o kopanej a nawet z kimś polemizować,bo nie zawsze człek ma rację ;-)

 

Tak czy owakPRAWDZIWY SPORT JEST JEDEN :-)

 

Chciałem potraktować ten wątek jak platformę sportową i cieszę się ,że paru osobom chce się wymienić emocjami i wiedzą.

 

Jak dacie mocne sugestie żeby dać spokój z piłką w tym wątku to już sam nie wiem co począć :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...