Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Chciałbym żeby Zieliński zaczął w końcu grać na miarę możliwości
O to to. Ale najbardziej sie o obrone obawiam. Piszczek nie w formie. Glik i Szukała graja w swoich klubach i sa pewnymi punktami obrony. Rybus tez gra ale nie na obronie.  :wacko:  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybus na lewej flance się sprawdził, wolę jego od Wawrzyniaka. Natomiast mam watpliwości co do Szukały, on mnie nie przekonuje. Zwłaszcza jeśli chodzi o rozegranie i wychodzenie na pozycje, w obronie nie jest źle. Glik gra na bardzo przyzwoitym poziomie, do tego groźny przy stałych fragmentach i ma nosa! Piszczek ma trochę czasu na powrót do formy i liczę że jeszcze będzie grał w Dortmundzie na swoim poziomie. Z bramkarzami raczej nie ma problemu.

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygoda Szukały z Arabią nie wyszła mu na dobre, pomijając aspekt finansowy ;)  No ale jest z Glikiem już zgrany,Szkocja i Irlandia to nie Argentyna więc miejmy nadzieję,że chłopaki w środku pola dadzą radę.

 

Zieliński zgoda,oby grał na miarę swojego talentu.

Szkoda,że Furman nie rozwija się tak jak powinien.

Ciekawe co z Milą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe co z Milą?

 

O Mili zapomnijcie. Facet jest w tak tragicznej formie, że nie ma siły nawet na 30 minut gry. Zresztą jest to cień zawodnika z przed roku. U nas ostatnio nie łapał się nawet na meczową 18 tylko grał w rezerwach.

 

 

Szkoda,że jest niestabilny.Miałem nadzieję,że przez kilka tygodni dojdzie do formy.Szkoda,bo to bardzo inteligentny rozgrywający,brak nam taich graczy w kadrze i chyba w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę,widzę że Mila nawet dziś na ławie.


A póki co bardzo ładnie gra Agnieszka w Tokio.

No to Aga w 1/2.Teraz Cibulkowa ,która pokonała przed chwilą Ane Iwanowic :o  Trzymam kciuki,Agnieszka ma pewne rachunki do wyrównania,choć z tak grającą Dominiką jak dziś widziałem będzie ciężko.



Pierwszy set wygrany przez Agę :)
Koncertowy drugi set 5:1 i Agnieszka jest w finale w Tokio :) profesorska gra :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Id

 

Mila to ma dobre pieniążki pewnie nawet jak na ławie siedzi.

Idioci w klubie podpisali z nim tak wysoki kontrakt, żeby za wszelką cenę tylko przyszedł do Lechii i poprawił atmosferę wokół klubu. Widać, że mu się już nie chce nawet przykładać do gry bo kasa przez najbliższe 3 lata i tak będzie wpadała na konto i tak. To po co się na starość męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idioci w klubie podpisali z nim tak wysoki kontrakt, żeby za wszelką cenę tylko przyszedł do Lechii i poprawił atmosferę wokół klubu. Widać, że mu się już nie chce nawet przykładać do gry bo kasa przez najbliższe 3 lata i tak będzie wpadała na konto i tak. To po co się na starość męczyć.

 

 

W Gdańsku poszli śladami Polonii(Groclin) Warszawa. Tam też Wojciechowski sypał kasą bezmyślnie, a efekt tego znamy i dzisiaj w Lechii jest to samo bo wydają dużo pieniędzy, a 13 miejsce w tabeli mówi wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz w Mainz trochę słabawy,ale postawa i forma Roberta super.Z tych 101 bramek strzelonych w Bundes tylko 6 było z karnego,to też świadczy o jego klasie.Ciekawy jestem co będzie jak wróci Robben,oni zupełnie nie pałają do siebie sympatią na boisku.Przy takiej formie Roberta IMO Robben będzie musiał trochę inaczej dostosować swój styl gry.

 

Tot:City totalny szok.Po pierwszej połowie 0:1 czyli wszystko zgodnie z planem,za to w II połowie pogrom na 4:1.Fajny mecz ,dużo lepsze tempo niż gra Bayernu z Mainz.

 

Messi 6-8 tyg. przerwy,szkoda.

 

Chyba sobie daruję dzisiejszy pojedynek seniorów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy takiej formie Roberta IMO Robben będzie musiał trochę inaczej dostosować swój styl gry.

 

Robben wróci ze swoim egoizmem, ale to nadal spore zagrożenie dla rywali. Miejmy nadzieję, że teraz Robert zbudował sobie taką pozycję, że holender musi grać na niego. Swoją drogą myślę, że Ribbery raczej już długo w Bayernie nie zostanie. Robi się ciasno na skrzydłach...

 

 

Messi 6-8 tyg. przerwy,szkoda.

No to słabo. Zobaczymy jak Neymar z Suarezem wezmą na siebie ciężar zdobywania goli. Tylko kto będzie im dogrywał piłki?... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Messi 6-8 tyg. przerwy,szkoda.

No to słabo. Zobaczymy jak Neymar z Suarezem wezmą na siebie ciężar zdobywania goli. Tylko kto będzie im dogrywał piłki?... 

 

 

No i zdaje się el clasico też bez Messiego.

Taka myśl mi przeleciała,może przy absencji Messiego i póki co słabszej dyspozycji CR7 będzie szansa na złotą piłkę dla Roberta :P Niech tylko dalej wali jak z armaty bez kontuzji i będzie ciekawie ;)

 

Przy Costa też nie bardzo widzę miejsce dla Riberyego,genialny jest ten chłopak.

 

No i Aga triumfatorka Tokio brawo :)

Kurcze ,ogląda ktoś może Inter vs Fiorentina? jeśli tak to gdzie,bo 30 minut i 0:3.Ciekawy jestem gry Kuby.

OK,już mam ,jest na eleven sports jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba zszedł ok.69 minuty.Niestey nie widziałem pierwszej połowy,ale komentatorzy mówili ,że wypadł bardzo dobrze,wypełniał założenia trenera.W drugiej połowie niczym szczególnym się nie zasłużył,odniosłem wrażenie,że koledzy niezbyt chętnie mu podawali,albo był już zmęczony.Podobno do całych 90 minut nie jest jeszcze gotowy.

Fiorentina próbuje grać jak Barca i chyba nieźle im to wychodzi.masa podań i utrzymywanie się przy piłce.Dobrze,że Kuba regularnie występuje,w kadrze będzie miał trochę inne zadania,chociaż na podstawie 20 min. jego gry trudno mi coś więcej powiedzieć.Ostatecznie 1:3 dla Fiorentiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu obnażamy głupotę kibolstwa ;):P

Może nasi forumowi kibole wyjaśnią mi kibolską logikę, mianowicie:

Klub Kibica Zawisza Bydgoszcz nie kibicuje swojej drużynie i nie organizuje opraw na mecze, bo mają jakieś zatargi z prezesem -ok ich sprawa.

Stomil i Zawisza mają kosę od lat (z kim to Stomil nie ma kosy hehe ;) ).

KK Stomilu nie organizował wyjazdu na mecz z Zawiszą(Zawiszem :P ) w imię solidarności z KK Zawisza WTF? Skąd taska solidarność między zwaśnionymi kibolami?

Czy nie logiczne byłoby zorganizować wyjazd i fajną oprawę, olać KK z którym jest kosa? Nie ważne jakie tam mają problemy z prezesem, przecież to nas nie obchodzi, w imię powiedzenia "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" KK Stomilu powinien raczej wspólnie z prezesem organizować wyjazd i doping dla Stomilu :D

:biglol: :biglol: :biglol:

 

 

Czas na LM, obstawiamy ile bramek strzeli Lewy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...