Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie jest, ruszył Australian Open. Mecze na Eurosportach.

Dziś pierwsza mała niespodzianka - Venus Williams odpadła w I rundzie z Makarową.

Szykuje sie druga, niestety z udziałem Janowicza - przegrał do jednego pierwszego seta, drugiego do czterech - z niejakiem Thompsonem - 19-latek z Australii, 321. w rankingu... Thompon przebija, Janowicz atakuje, ale w kort nie może trafić.

Kubot gra z Dawidienką - na razie 6-3 pierwszy set i grają drugiego.

Aga gra jutro (Putintseva), tak jak Piter (Halep) i Przysiężny (Zeballos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janowicza zacząłem oglądać dzisiaj od stanu 1:6, 4:4 więc na szczęście najbardziej frustrujący moment mnie ominął.

Thompson grał w tym momencie rewelacyjnie, chociaż wyglądał na kolesia, który na AO przyszedł wprost z podwórka ;)

Jerzyk ma szczęście, że chłopak opadł z sił kompletnie, bo byłby kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "krwawa bitwa z Serbią",niestety tego nie zobaczę :(

Oni przynajmniej oczu nie wydłubują...

 

A krwawo AO Kubot zakończył - przegrał 4-6 w piątym secie z Dawidenką, po czterech setach z jednym przełamaniem. Za to pięknie w Gem, Set&Mats Mats Wilander mówił o Janowiczu - że jest fanem jego gry, że bardzo lubi to wilekie emocjonalne zaangażowanie Janowicza w każdy mecz, że jest prawdziwym fighterem (co dzis udowodnił) no i ma ten serwis... Wróży Janowiczowi, że prędzej czy później wygra jakiegoś szlema (no może ciut później, bo póki co jest Nole, Nadal i Murray, ale Janowicz młodszy od nich). Rzadko słyszę, żeby Wilander mówił o jakimś zawodniku tylko pozytywnie, nie wytykając słabości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem mamy jak zwykle taki sam. Nie rzucamy bramek.

 

3 nie rzucone karne. Co to ma byc?! :angry:

 

Debilna przegrana. Nie ma gry zespołowej. Jest głupota i brak koncepcji.

Jedyny pewny punkt zespołu to Szmal. Broni pięknie ale to co jest w ataku...Serbia była dziś słaba a mimo to z nami wygrywają. Mam nadzieję, że wyciągną jakieś wnioski przed następnymi meczami bo z Francją trzeba koniecznie wygrać nie wspominając o Rosji.

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 2 połowę ręcznej, wnioski: trener do wymiany w trybie natychmiastowym, kilku zawodników też, ale tutaj niestety nie ma na co wymienić :unsure: Większych szans na dobry wynik raczej nie ma, pozostaje grać solidnie i liczyć na łut szczęścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AO nasi grali dziś w środku nocy, więc bez szans na obejrzenie meczów. Radwańska jakiś dziwny mecz miała - wygrała 2-1 - swoje sety do 2 i do 0, ale jednego do 5 przegrała. Coś piszą, że był straszny upał i sędzia nawet przerwę w meczu zarządził dla schłodzenia się. Kasia Piter niestety ugrała tylko gema. Za to Przysiężny 3-0 ograł Zeballosa :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wtorek z pucharami krajowymi (piłka nożna). Z tego co zdążyłem się zorientować to na nc+ można zobaczyć:

Polsat sport news: puchar włoch: Lazio - Parma godz. 21.00

TVP Sport: Copa del rey: Atletico - Valencia, 21.30 lub 22.30 - nie wiem bo różnie źródła podają

Orange Sport: Puchar Anglii: Fulham - Norwich, 20.40

Jest jeszcze puchar Francji: Bordeaux - PSG ale nie wiem czy gdzieś w tv pokazują, a mogło by być ciekawie.

Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś informacje, proszę dopisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w AO dziś (a właściwie to już wczoraj) dobry dzień był, wygrali swoje mecze: Janowicz, w deblu Piter z Rosolską, Fyrstenberg z Matkowskim i Kubot. Przegrał debla Przysiężny i Bednarek (obaj z zagranicznymi partnerami), ale Brdnarek trafił na Fyrstenberga z Matkowskim.

 

W Melbeurne straszne upały, ale dziennikarzy poczucie humoru nie opuszcza: "Ale jest nadzieja. W Melbourne przyszło ochłodzenie - w środę temperatura spadła z 42,2 do 41,5 stopnia." (http://eurosport.onet.pl/tenis/australian-open/jedenasta-ofiara-upalow-w-melbourne-myslalem-ze-moge-nawet-umrzec/0qq68) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...