Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Plamen Konstantinow nie chciał udzielić wywiadu telewizji Polsat, ponieważ... zakodowała transmisje z mistrzostw świata

Reporter Polsatu czekał w Gdańsku na reprezentację Bułgarii. Chciał porozmawiać z Konstantinowem o mistrzostwach. Bułgar, który przed kilku laty grał przez rok w Jastrzębskim Węglu, wstępnie się zgodził. Ale kiedy zobaczył mikrofon z logo Polsatu, zapytał, czy to ta telewizja, która transmituje dla Polaków mundial. Gdy usłyszał potwierdzenie, stwierdził, że nie będzie rozmawiał na znak protestu przeciwko zakodowaniu mistrzostw!

To nie koniec spięć Konstantinowa z Polsatem. Telewizja poprosiła go o nagranie zaproszenia na mecze. Bułgar odpowiedział, że może to zrobić, ale pod warunkiem, że dostanie za to pieniądze. "Skoro bierzecie pieniądze od ludzi za możliwość oglądania meczów, to ja nie będę reklamował was za darmo" - stwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trener siatkarskiej reprezentacji Bułgarii Plamen Konstantinow odmówił udzielenia wywiadu telewizji Polsat. Powiedział wprost: „ […] Skoro bierzecie pieniądze od ludzi za możliwość oglądania meczów, to ja nie będę reklamował was za darmo! […] Nie jestem głupcem, który nie rozumie, że dzisiejszy sport wiąże się z wielkimi pieniędzmi. Ale gdzieś musi być jakaś granica. Mundial to nie maszynka do robienia pieniędzy. Moim zdaniem zakodowanie mistrzostw to dyskryminacja Polaków!

„Respect for Plamen!!!” - komentują Kibice!

 

Źródło: www. kibole.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trener siatkarskiej reprezentacji Bułgarii Plamen Konstantinow odmówił udzielenia wywiadu telewizji Polsat. Powiedział wprost: „ […] Skoro bierzecie pieniądze od ludzi za możliwość oglądania meczów, to ja nie będę reklamował was za darmo! […] Nie jestem głupcem, który nie rozumie, że dzisiejszy sport wiąże się z wielkimi pieniędzmi. Ale gdzieś musi być jakaś granica. Mundial to nie maszynka do robienia pieniędzy. Moim zdaniem zakodowanie mistrzostw to dyskryminacja Polaków!

„Respect for Plamen!!!” - komentują Kibice!

Źródło: www. kibole.pl

Mi się podoba takie postawienie sprawy :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha sami będziecie prosić zeby odblokowali wątek kobolski :)

 

Mecze Polaków maja obowiązek ustawowy pokazywać w otwartym kanale (tak mnie sie wydaje). A o resztę czemu ta cała spina to nie kumam - kupili i ich brocha... nikomu nic do tego. Oczywiście można sie nie zgadzać z taka decyzja ale to jest ich wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to powiedział Czarek Pazura w pewnym filmie- "Chcieliście wydymać Freda, to teraz Fred Wydyma Was".


 

 

Mecze Polaków maja obowiązek ustawowy pokazywać w otwartym kanale (tak mnie sie wydaje). A o resztę czemu ta cała spina to nie kumam - kupili i ich brocha... nikomu nic do tego. Oczywiście można sie nie zgadzać z taka decyzja ale to jest ich wybór.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat jest bardziej złożony moim zdaniem. Każdy patrzy na swoją kasę, chociaż TVP powinno chyba postarać się bardziej.

 

http://natemat.pl/112063,mistrzostwa-swiata-w-zenadzie-tvp-sie-odcina-a-polsat-zakoduje-najwieksza-impreze-sportowa-w-polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Haha sami będziecie prosić zeby odblokowali wątek kobolski :)

o-rly-putin.jpg

 

:biglol: :biglol: :biglol:

 

 

No niestety, tak jak Stach pisze, inauguracja i finał :/

Polszmat polszmatem, ale TVP dała ciała, bo to jej zasrany obowiązek wykupić i pokazać nam TAKIE wydarzenie, w naszym kraju, kraju w którym siatka jest niemal dobrem narodowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...