Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nokaut we Wrocławiu. Czyżby Kwaśniewski odwiedził ekipę Finlandii że mają problemy z grą ? :D

 

Edit.

 

No i ostatecznie 5:0

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mamy prawdziwą reprezentację  ;)

Taką grę miło się ogląda. Wiadomo, prawdziwe oblicze pokaże forma na Euro, ale sparingi napawają optymizmem.

Powiem tylko tyle. Nie chciałbym być teraz w skórze Nawałki. Wiedziałem, że będzie miał duży problem z wyborem bramkarza, ale teraz w polu robi się coraz większa rywalizacja i szersze grono kandydatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji:

Starzyński ma pojęcie o grze, nie znam gościa szczerze mówiąc.

Kapustka tez bardzo kumaty, obu bym zabrał na Euro.

Chyba jednak wole Salamona od Pazdana. Pazdan dobry przecinak ale do wyprowadzania piłki nie bardzo się nadaje. Asysta Salamona palce lizać! Bierzemy go na Euro. Spodziewałem się więcej po Zielińskim, ale i tak jestem jego fanem.

O dziwo Jodłowiec nie wypadł źle, jak na swoje standardy...

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przeciwnik nie był jakiś wymagający, ale trzyeba uczciwie przyznać, że widać pomysł na tą reprezentację u Nawałki. Wcześniej też nie mieliśmy słabych ekip, ale często brakowało wspólnego mianownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcownia nawet się zachwyca rozwojem naszej reprezentacji pisząc w gazetach, że powoli zaczynają się nas bać.

W sumie się nie dziwie. Po ostatnim meczu z Anglią, reprezentacja Niemiec nie przypomina tej z ostatnich lat  ;)

Mam jeszcze nadzieję, że skończą się te cyrki z atakami tych psycholi, bo nawet bilety na Euro są zagrożone. To jest coraz częściej się mówi o grze przy pustych trybunach, chociaż według mnie to byłaby za duża strata finansowa dla organizatorów i zwiększą maksymalnie liczbę ochrony, ale zysków z biletów nie odpuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Warto o tym wspomnieć, pomimo meczu w Berlinie, Angole przekrzykiwali miejscowych niesamowicie  ;)

Isia niestety przegrała, choć po pierwszym gemie byłem przekonany, że ten mecz to formalność. Nie wiem czy ktoś oglądał, ale dziwny przebieg meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W weekend El Clasico!

 

Nie musisz przypominać. Każdy szanujący się kibic piłki nożnej już odlicza dni i godziny :D 

 

Warto wspomnieć o wczorajszych wynikach sparingów naszych rywali grupowych. Zapowiada się ciekawa rywalizacja. Ogórków tutaj nie ma .

 

UKRAINA 1:0 Walia


IRLANDIA PÓŁNOCNA 1:0 Słowenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja właśnie oglądałem Niemcownię z Włochami

Ja też do stanu 4:0, potem zacząłem przełączać na Holandię i Francuzów.

Francuzi z wolnego z 30 metrów na 3:1, na 4:2 widziałem Coman strzelił też całkiem fajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają (mieli) w Vectra darmowe Eleven i Eleven Sports niemiła niespodzianka przed Grand Derby Europa - Eleven tylko w pakiecie Sport na ostro a Eleven Sports  dodatkowo płatne!!! 14,90 PLN o ile dobrze zerknąłem.

Ja tam zmieniam operatora  na Multimedia i mnie mogą w trąbkę pocałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robią te Eleven Sports to jest upadek ludzkości. Zdzierają jak tylko się da.

Jestem zdania, że taki mecz raz na jakiś czas powinno wykupić TVP1 czy TVP2 i transmitować. Wydarzenie się cieszy ogromnym zainteresowaniem i mogliby zrobić z tego użytek.

Dlatego ja wolę iść do jakiejś knajpy, wypić jakieś piwo i obejrzeć tam, zamiast dawać im znów zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...