Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny tekst jest na legionistach, o karnym z marca 2014 Śląsk - Legia i ręce Dossy. Kompletnie wymyślony karny, sędziował Gil, Boniek pochwalił za decyzję, to samo Przesmycki.

Obejrzałem powtórki i sam do tej pory nie wiem jak było wczoraj, ale na pewno duuuuużo większe powody do podyktowania karnego, niż w przypadku "ręki" Dossy - a Boniek i Przesmycki jadą po Gilu i go zawieszają :) ciekawe :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas, to świadczy tylko o jednym - błędy może popełnić każdy. Bez analizy video, przed którą tak się broni UEFA/FIFA (a jest już z powodzeniem wykorzystywanej w hokeju, siatkówce etc.) będziemy mieli niesmak, że nie wygrał sport. O nic więcej mi nie chodzi (z całą antypatią do L).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, teraz się zacznie.

Szkoda, że tydzień temu jak laluś Pajszą wydarł japę na cały stadion, a Brzyski go nawet nie dotknął i dostał czerwoną w 60 minucie, to jakoś nikt żartów nie układał :)

Nie musial za agresywne i niebezpieczne zachowanie dostal 2 zolta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda :)


 

 

EDIT:

- Nie było ani jednego poważnego błędu, a jedynie dwa epizody, które poróżniły kibiców obu klubów i wywołały dyskusję. Mam tu na myśli niby rzut karny dla Jagiellonii i rzut karny dla Legii. Wedle mojej oceny, w drugim przypadku "jedenastka" była ewidentna. Jeżeli jakikolwiek piłkarz na świecie powiększy obszar ciała poprzez wysuniętą rękę i piłka trafi w tą rękę, to mamy rzut karny -komentuje w rozmowie z RMF FM Zbigniew Boniek.

 

Hehe :) Już mu się odmieniło?

Edytowane przez Amstaff23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przypominam ze ten sam Gil nas nie raz skręcił, tak po prawdzie kto nas nie skręcił w tych moich 30-paru kibicowskich latach ? i to może powiedzieć każdy

 

 

Czyli polski fussball ma się dobrze mówiąc krótko. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 chlopakow w finale GP Czech !

2 Hampel 3 Janowski

Edytowane przez zk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kciuki za Krychą

Zdecydowanie tak :)

Fajny artykuł akurat o nim czytałem. Facet 100% profesjonalista! Może nie ma talentu na miarę Messiego, ale takim podejściem zdecydowanie przegania tych, którym wydaje się, że są najlepsi i kiepsko się prowadzą :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...