Skocz do zawartości

STI Blob - jaki budżet?


KupięTypeRA

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No i odłóżcie sobie kasę na wachę ;) Zima miesięcznie sama wacha wyjdzie około 1500zł :rolleyes::ph34r:

Ojciec mało jeździ ;)

 

jak kupi i polata w zimie troszkę to pewnie to "mało jeździ" będzie juz nieaktualne :P

Ja do pracy normalnie na wiosne ,lato i jesień wyjeżdżam o 6:40 i na 6:50 jestem na miejscu ,w zimie to wyjeżdżam 6:20, bo jest kilka miejsc gdzie można sie troszkę pousmiechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i odłóżcie sobie kasę na wachę ;) Zima miesięcznie sama wacha wyjdzie około 1500zł :rolleyes::ph34r:

Ojciec mało jeździ ;)

 

nie dygaj, jak bedzie miec STi i snieg do dyspozycji to zacznie momentalnie wiecej jezdzic ;)

Pewnie tak będzie, ale muszę przyznać, że poszukiwania idą bardzo ciężko. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Widzę, że macie z Ojcem podobny budżet do mojego :) Z tego co się zorientowałem, można dostać za te pieniądze już całkiem przyzwoite STI.

Mam dwie konkretne oferty (myślę, że też je macie w odpowiedzi na ogłoszenie). Pewnie za miesiąc poważnie zacznę temat zakupu, więc będę jeździł na oględziny. Powodzenia w poszukiwaniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić EU 2,0l 320KM w pięknym stanie, czy wersję USA 2,5l po remoncie na kuciźnie z praktycznie nowym silnikiem, też w mint stanie???

No to dylemacik masz. :P;)

Pytanie jaka kucizna,kto składał silnik i kto stroił? ;)

Co do wersji EU też pytania się nasuwają.Silnik seria,gdzie robiona mapa i jaki przebieg na tej mapie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucizne robiła osoba znana i szanowana na forum, a EU jest w jednych rękach od paru lat, ale jaki przebieg na tej mapie to muszę się dowiedzieć.

Nie chcę podawać nicków forumowiczów, od których dostałem oferty, bo mogą sobie tego nie życzyć, gdyż oficjalnego info o sprzedaży nie było. A poza tym jeszcze nie wiedzą czy będą sprzedawać, także temat się dopiero rozwija. Jedyne co mogę powiedzieć, to wydaje mi się, że oba auta są z pewnej ręki, więc ekscesów nie powinno być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucizne robiła osoba znana i szanowana na forum, a EU jest w jednych rękach od paru lat, ale jaki przebieg na tej mapie to muszę się dowiedzieć.

Nie chcę podawać nicków forumowiczów, od których dostałem oferty, bo mogą sobie tego nie życzyć, gdyż oficjalnego info o sprzedaży nie było. A poza tym jeszcze nie wiedzą czy będą sprzedawać, także temat się dopiero rozwija. Jedyne co mogę powiedzieć, to wydaje mi się, że oba auta są z pewnej ręki, więc ekscesów nie powinno być :)

 

Jeżeli kucizna jest zrobiona w Nowym Sączu to się nie zastanawiaj. STI 2.5 będzie przyjemniejsze w jeździe, Nm sporo wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...