Jump to content

STI Blob - jaki budżet?

KupięTypeRA
 Share

Recommended Posts

ale przejechał się STI i się zaczęło :wub:

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Jak ktoś tutaj na forum powiedział: Boost is like a drug... :evil2: :evil2: :evil2:

Powodzenia w zakupach

PzDr

• 2 weeks later...

No i odłóżcie sobie kasę na wachę ;) Zima miesięcznie sama wacha wyjdzie około 1500zł :rolleyes::ph34r:

Ojciec mało jeździ ;)

jak kupi i polata w zimie troszkę to pewnie to "mało jeździ" będzie juz nieaktualne :P

Ja do pracy normalnie na wiosne ,lato i jesień wyjeżdżam o 6:40 i na 6:50 jestem na miejscu ,w zimie to wyjeżdżam 6:20, bo jest kilka miejsc gdzie można sie troszkę pousmiechac :)

• 3 weeks later...

No i odłóżcie sobie kasę na wachę ;) Zima miesięcznie sama wacha wyjdzie około 1500zł :rolleyes::ph34r:

Ojciec mało jeździ ;)

nie dygaj, jak bedzie miec STi i snieg do dyspozycji to zacznie momentalnie wiecej jezdzic ;)

Pewnie tak będzie, ale muszę przyznać, że poszukiwania idą bardzo ciężko. :unsure:

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Widzę, że macie z Ojcem podobny budżet do mojego :) Z tego co się zorientowałem, można dostać za te pieniądze już całkiem przyzwoite STI.

Mam dwie konkretne oferty (myślę, że też je macie w odpowiedzi na ogłoszenie). Pewnie za miesiąc poważnie zacznę temat zakupu, więc będę jeździł na oględziny. Powodzenia w poszukiwaniach :D

U nas niestety zero konkretnych ofert. Nie myślałem, że będzie aż tak ciężko poszukać Bloba. Dobrze, że mamy czas, ale w cierpliwość trzeba się uzbroić. Jak będziesz miał jakieś oferty, którymi nie będziesz zainteresowany to daj znać na pw. pozdrawiam

Lepiej kupić EU 2,0l 320KM w pięknym stanie, czy wersję USA 2,5l po remoncie na kuciźnie z praktycznie nowym silnikiem, też w mint stanie???

No to dylemacik masz. :P;)

Pytanie jaka kucizna,kto składał silnik i kto stroił? ;)

Co do wersji EU też pytania się nasuwają.Silnik seria,gdzie robiona mapa i jaki przebieg na tej mapie? ;)

Kucizne robiła osoba znana i szanowana na forum, a EU jest w jednych rękach od paru lat, ale jaki przebieg na tej mapie to muszę się dowiedzieć.

Nie chcę podawać nicków forumowiczów, od których dostałem oferty, bo mogą sobie tego nie życzyć, gdyż oficjalnego info o sprzedaży nie było. A poza tym jeszcze nie wiedzą czy będą sprzedawać, także temat się dopiero rozwija. Jedyne co mogę powiedzieć, to wydaje mi się, że oba auta są z pewnej ręki, więc ekscesów nie powinno być :)

Kucizne robiła osoba znana i szanowana na forum, a EU jest w jednych rękach od paru lat, ale jaki przebieg na tej mapie to muszę się dowiedzieć.

Nie chcę podawać nicków forumowiczów, od których dostałem oferty, bo mogą sobie tego nie życzyć, gdyż oficjalnego info o sprzedaży nie było. A poza tym jeszcze nie wiedzą czy będą sprzedawać, także temat się dopiero rozwija. Jedyne co mogę powiedzieć, to wydaje mi się, że oba auta są z pewnej ręki, więc ekscesów nie powinno być :)

Jeżeli kucizna jest zrobiona w Nowym Sączu to się nie zastanawiaj. STI 2.5 będzie przyjemniejsze w jeździe, Nm sporo wyższy.

kacpero, nosze sie z zamiarem sprzedazy swojego... od lata.... i jakos nie moge ogloszenia dac, bo mi sie nie chce rozstawac z tym autem... ;)