Skocz do zawartości

Impreza samochodowa o Puchar Motosportu MYŚLENICE 31.08.2013


darek1223

Rekomendowane odpowiedzi

Po krótkiej przerwie technicznej powraca do kalendarza imprez samochodowych cykl eliminacji o Puchar Motosportu w sezonie 2013 w nowej odsłonie na nowych trasach, rozegramy go na odcinkach drogowych jako żywo odwzorowujących eliminacje rajdowe.

Nowe twarze Klubu MOTOSPORT wprowadziły świeży powiew rajdowego zapału dzięki czemu każdy uczestnik naszych imprez będzie mógł dostąpić wystarczającej dawki adrenaliny.

Już dziś zapraszamy na pierwszą rundę, która rozegrana zostanie na przepięknych i malowniczych terenach, na południu Myślenickiego powiatu, w rejonie Gminy Wiśniowa, na dwóch odcinkach drogowych stanowiących nie lada wyzwanie. Na nowe emocje i świeżą dawkę benzyny we krwi zapraszamy 31 sierpnia 2013 roku w sobotę, kiedy to rozegramy „pojedynek w samo południe”.

ZAPRASZAMY wszystkich, dla których zapach benzyny jest przyciągającym zapachem perfum, uczestników nowych, jak również tych, którzy już startowali w naszych imprezach.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą doskonalić i uprawiać rzemiosło rajdowe na profesjonalnie przygotowanych trasach, z profesjonalną obsługą i elektronicznym pomiarem czasu.

 

Niewątpliwą atrakcją będzie odrębna klasyfikacja dla SUBARU IMPREZ, LEGACY TURBO I MITSUBISHI EVO, czyli odwieczne pytanie, która strona mocy jest górą :). Przekonajmy się sami.

 

Serdecznie zapraszamy zatem do rywalizacji na odcinkach drogowych Szanownych Kolegów i Koleżanki z Forum Subaru.

 

Impreza będzie maiła formę Rallysprintu.

 

Więcje szczegółów na http://mmotosport.pl/

Edytowane przez darek1223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szczegółów...lista zapoisów?....bo chceM przyjechac....skoro tak niesamowicie ma być...poprosze o jakies szczegóły coby się zapisac....

male pytanka,bo nie ma szczegółów :ile km odcinek?czy odcinki?

jakies mapki przed zawodami?

wpisowe?

 

 

dzięki....bezrobotny. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanownych Kolegów z Forum Subaru
Seksista, czy dziewczyny wyłączone z powodów regulaminowych? ;)

Przeoczenie ale już poprawione

 

Jeśli chodzi o mapki to one będą dostępne tylko w dniu zawodów z racji obaw o nielegalne zapoznawanie się z trasą. O reszcie poinformuję w momencie ujawnienia sie regulaminu który już niebawem będzie z tego co wiem opublikowany. Tam też poznacie wszyscy koszty udziału i jak wyglądać będzie konkretnie organizacja imprezy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza zostanie przeprowadzona na dwóch odcinkach specjalnych (każdy z nich po 1,5 km), przejeżdżanych trzykrotnie - razem 9 km ostrej jazdy!!!

 

Pojedynek w samo południe rozegramy pośród malowniczych terenów Gminy

Wiśniowa znanej z edycji Rajdu Krakowskiego, a więc atrakcji oraz

adrenaliny nikomu nie zabraknie.

 

Dwa odcinki drogowe przejeżdżane trzykrotnie wyłonią zwycięzców, na

których czekać będą atrakcyjne nagrody.

 

Biuro imprezy czekać będzie na Was już od 7:00 w budynku OSP Wiśniowa.

Przybywajcie więc wszyscy pozytywnie motozakręceni, aby łyknąć

pigułkę adrenaliny i delektować się zapachem spalin i palonej

gumy.

 

Formularz zgłoszeniowy karty i regulamin pod adresem: http://mmotosport.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odcinki super, ale organizacyjnie był mocny zgrzyt, bo delegat PZM nie akceptował ratowników medycznych jako zabezpieczenia i domagał sie lekarza na każdym odcinku. Polowanie na lekarz trwało do popołudnia i jazda zaczeła sie po pierwszej - tylko na jednym odcinku, potem dołożono drugi, ale generalnie jazdy była połowa z tego co planowane. Liczę na powtórkę bez takich przygód, bo tereny naprawde świetne! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jeden forumowicz k1Robot ,nawet zajął drugie miejsce i zlał kilka duuużo mocniejszych EVO :yahoo:

 

Wiem, byłem widziałem :) i powiem, że jak dla mnie o dłuższego czasu już ! jestem pod ogromnym wrażeniem jazdy drivera k1Robot , z resztą widac z imprezy na impreze jest coraz lepiej, doskonale widac na filmie z Wiśniowej, że w niektórych miejscach było bardzo grubo. A zlac zlał wszystkich prócz pierwszego miejsca do którego z reszta dużo nie brakowało a jechalo kilku nie z pierwszej łapanki , tylko bardzo dobrych zawodników. To nie pierwszy tak dobry wynik dlatego ode mnie wielki SZACUNEK i slowa uznania itd. ;)

 

hmm ja też byłem :(

 

 

 

a impreza... hmm grill ogólnie udany, after później też.. szkoda tylko, że nie było za dużo do jazdy.. drugi odcinek, który najbardziej mi leżał, przejechany tylko raz.. więc szkoda chyba gadać..

 

grillek bardzo udany, fajnie było, oby więcej takich spotkań i takiej atmosfery

Edytowane przez DymekRTsport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ,że gdyby jego auto udało się zmapować tak żeby jechało bardziej z dołu ,a nie od 4krpm jak teraz ,to na takich próbach jak w Wiśniowej czy Czernichowie najwyzszy stopień podium byłby w zasięgu.

Może ,któraś z firm 4 t lub Carfit ,chciałaby przysponsorować młodego zawodnika i wystroić mu tego Collina ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wszystko dla mnie było ok. i następnym razem na pewno wystartuję, dzieci zadowolone. Dymkowi i jego narzeczonej dziękuję za zabawienie towarzycha :D i, że się Daga z tym moim bachorkiem w fosach taplała - to jej też THX ;) Następnym razem będzie jeszcze lepiej

Pozdro

 

Edit. Potwierdzam, Colin szedł jak "zły" - ale dołu nie było... ;)

Edytowane przez mariost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ,że gdyby jego auto udało się zmapować tak żeby jechało bardziej z dołu ,a nie od 4krpm jak teraz ,to na takich próbach jak w Wiśniowej czy Czernichowie najwyzszy stopień podium byłby w zasięgu.

Może ,któraś z firm 4 t lub Carfit ,chciałaby przysponsorować młodego zawodnika i wystroić mu tego Collina ???

 

Myśle ze najwyzsze stopnie przyjda nawet w tej specyfikacji tylko kwestia czasu, wiadomo trening czyni mistrza, gość który był przed nim - znam go bardzo dobrze osobiscie jezdzi juz dosc długo i pojecie o jezdzi ma jak mało kto po za tym ma grubo ponad 400 koni pod maska a momet obrotowy to juz wogole wyrabany jak nie wiem.

 

Pomimo wszystko dla mnie było ok. i następnym razem na pewno wystartuję, dzieci zadowolone. Dymkowi i jego narzeczonej dziękuję za zabawienie towarzycha :D i, że się Daga z tym moim bachorkiem w fosach taplała - to jej też THX ;) Następnym razem będzie jeszcze lepiej

Pozdro

 

Edit. Potwierdzam, Colin szedł jak "zły" - ale dołu nie było... ;)

 

Dobrze bylo bo my mielismy luzik :) polecamy sie na przyszłosc a towarzycho to dopiero zabawimy przy najblizszej okazji przy jakiś procencikach :biglol::yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten lancer ponoć miał ponad 700NM i 400KM ,a k1robot ma 300KM więc nie miał szans z nim wygrać

 

ten Lancer kiedyś moze miał tyle :) ale na obecna chwile i od dłuższego czasu ma 450 KM a niutków też troszke więcej nie pamiętam już dokładnie wiec nie chce siaść propagandy, widziałem wykres z hamowni ale :huh: kurcze wyskoczylo z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...