Skocz do zawartości

Dławi sie powyżej 3500 rpm GT My00


grafffik

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada następująco. Subek powyżej 3500rpm dławi sie przy przyspieszaniu. Cos na wzor odcinki ale obroty powoli idą dalej. Sprawdziłem swiece, przewody wymienilem na nowe, podmienilem tez z innego subka - to samo. Podmienilem przeplywke, sonde lambda - dalej bez zmian. Diagnostyka nie pokazuje zadnych błędów. Komp resetowany, przepustnica czysta.

Na biegu jałowym zamyka obrotomierz bez problemu. Problem pojawia sie dopiero przy jezdzie na biegu.

Turbo takze pompuje na seryjną wartosc.

Jakis pomysł?

 

____

wysłano z Nokia 5110

Edytowane przez grafffik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kolor swiec moze oznaczac tez ze cos innego sie dzieje. w ponizszym linku przeczytasz o prawdopodobnych przyczynach takiego koloru swiec :

http://www.rezerwa12...ach-zaplonowych

Dobrze bylo by wiedziec ile laduje ci turbo i ile pokazuje wskaznik AFR.

Edytowane przez Glivek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedykowane denso, podmienilem tez na bosha i ngk ( bo z tego rocznika akurat sam wsrod znajomych nie jestem) i efekty bez zmian. Podmienialem tez moje swiece, przewody, przeplywke do drugiego subka i chodzilo wszysto ok. Takze to wykreslam z miejsca

Czeski film normalnie

 

____

wysłano z Nokia 5110

Edytowane przez grafffik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo ale powód był prozaiczny i z mojej winy

 

Czyściłem przepustnice i jak wszystko zmontowałem nie dokręciłem cybantów od przewodu IC-Przepustnica

 

Nie było ciśnienia i nie jechał, na luzie było ok.

 

Może któryś cybant/opaska nie trzyma odpowiednio, czegoś nie dokręciłeś lub przewód jest rąbnięty. Sprawdz to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo w GT 97. Tyle że mi przy od 4 do 5 tys. obrotów odcinało zapłon i dalej nie chciał jechać. Mogłem tylko do takiego zakresu śmigać. Tyle że mi zapalił się check (44), sprawdziłem że to błąd od solenoidu. Przeczyściłem wszystkie kostki od turbo etc. i teraz jest oki. Check zniknął a auto śmiga jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...