Skocz do zawartości

4 TTJ "Rajd Królewski", Żerań, 07.07.2013


Action

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja na duuużym niefarcie, ale najgorsze jest to, że kobieta mi wklepała. Poza tym niewielkim drobiazgiem impreza zaje..sta i mam nadzieję że jeszcze tam pojeździmy. Gratulacje dla zwycięzców i pozdro dla wszystkich znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na duuużym niefarcie, ale najgorsze jest to, że kobieta mi wklepała. Poza tym niewielkim drobiazgiem impreza zaje..sta i mam nadzieję że jeszcze tam pojeździmy. Gratulacje dla zwycięzców i pozdro dla wszystkich znajomych.

Z tą kobieta i tym autem to żaden wstyd - wie że pod maską jest bardzo duzo (tutaj to i zdrajca Dario :OO: mimo wszystko jest jeszcze z tyłu ;) ) i jak to wykorzystać - generalnie w Słomczynie jeździ taktyką zachowawczą - mocno odhamowuje, skręca i ogień na prostej - przy mocy i momencie jakim dysponuje to auto przynosi to efekt. Niektórzy powiedzą że tak to kazdy by potrafił, ale ja pewnie bym nie potrałił na tyle się opanować i nie iść pełną bombą nonstop, a jakie by to miało skutki to chyba każdy wie- nawet jest takie powiedzenie - kto grubo idzie ten........ musi ;)

 

Gratki dla Darka za generalkę i Krzyska za klasę 3. Pzdr dla spotkanych - ja tym razem spełniałem obowiązki ojcowskie.

Edytowane przez lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350km i 550 nm

Tyle to mam i ja, ale skoro ona ma więcej niż Darek ( tak pisze Lukass ) a z kolei on ma więcej niż ja to pewnie jest tam u niej dobrze ponad 400 km.

PS. Nasz Evosz powinien wiedzieć dokładnie ile było u koleżanki, bo widziałem wczoraj jak dopytywał. Sprawdzał, czy aby za słabego egzemplarza nie nabył. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sam sie pochwali :-)

 

Skosiłem na szczęście kawałek trawnika :) to był 4ty przejazd (ostatni tego odcinka) i mieliśmy go pojechać szybciej i bardziej czysto... no i owszem było szybciej i czysto do momentu kiedy nie posłuchałem zdrowego rozsądku i Pilotki i chciałem jeszcze trochę opóźnić hamowanie... no i opóźniłem trochę za bardzo. Efekt zblokowane koła (są teraz kwadratowe) i w rabarbar... Za mało rutyny i nie odpuściłem na końcu hamowania a jest szansa, że auto by skręciło. Było sporo szczęścia bo zawsze znajdą się jacyś idioci co będą stać nie tam gdzie trzeba... no i stali centralnie na końcu wypadkowej gdzie wyleciałem. Mam nagrane jak spierdzielają "barany" - bałem się się kogoś skoszę. Było szybko bardzo bo przed wejściem w bramę miałem dokręconą 2 i już włożoną 3 czyli przed hamowaniem szacuję, że było 90-100 km/h. Efektem była strata co najmniej 10 sekund. Jak na drugi start tak w ogóle to 11 miejsce w grupie i 30 w generalce to nie jest źle, choć wiem, że mogło być znacznie lepiej gdyby nie ten głupi błąd.

Edytowane przez mrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350km i 550 nm

Tyle to mam i ja, ale skoro ona ma więcej niż Darek ( tak pisze Lukass ) a z kolei on ma więcej niż ja to pewnie jest tam u niej dobrze ponad 400 km.

PS. Nasz Evosz powinien wiedzieć dokładnie ile było u koleżanki, bo widziałem wczoraj jak dopytywał. Sprawdzał, czy aby za słabego egzemplarza nie nabył. :P

To tym bardziej sie ciesze ze mam jedynie 290 patatajow i 370 nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350km i 550 nm

Tyle to mam i ja, ale skoro ona ma więcej niż Darek ( tak pisze Lukass ) a z kolei on ma więcej niż ja to pewnie jest tam u niej dobrze ponad 400 km.

PS. Nasz Evosz powinien wiedzieć dokładnie ile było u koleżanki, bo widziałem wczoraj jak dopytywał. Sprawdzał, czy aby za słabego egzemplarza nie nabył. :P

To tym bardziej sie ciesze ze mam jedynie 290 patatajow i 370 nm :)

To jak wsiądą do Ciebie jeszcze trzy osoby to będzie się wtedy można porównywać. Ale poza wszystkim to szacun za jazdę i dobrze, że chociaż jedno EVo nie było wyżej na pudle niż Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...