Skocz do zawartości

4 TTJ "Rajd Królewski", Żerań, 07.07.2013


Action

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam musiałem przed każdą szykaną do 1 redukować bo niestety auto seria i opona drogowa ale patrząc na czasy drugiej próby to nie było tak strasznie źle i udało mi się być czasem przed Wami, jeszcze raz dzięki za spotkanie i do następnego razu. Jak nie widzieliście to zobaczcie galerię ze zdjęciami http://foto.chojecki.eu/2013/07/08/2013-07-07-4-ttj-rajd-krolewski-2013/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo fatalnego wyniku super spędzona niedziela!

 

dwa razy pomyliłem trasę (na SZ2 i SZ4) co przy debilnym sposobie wyliczania czasu uplasowało mnie na 56 miejscu :biglol: tutaj podziękowania dla kolegi w żółtej imprezie, który wykręcił niesamowity czas 141 sekund na SZ4 :P (za pomylenie trasy był wynik najgorszego w klasie plus 10 sek.). zastanawiam się jak to się stało że na zapoznaniu wszyscy jechali źle a na próbach tylko ja :rolleyes:

 

popatrzyłem na czasy z pozostałych przejazdów. byłbym koło 5 miejsca w generalce :angry:

 

gratulacje dla zwycięzców!

 

edek2006 nie martw się ...my wiemy że po prostu jesteś dżentelmenem :P

 

PS. ja pierwsze 4 przejazdy robiłem szykany na jedynce... potem (po konsultacji z szybszymi ode mnie) robiłem na dwójce i czasy zdecydowanie poprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...