Skocz do zawartości

sa tutaj jacys muzycy ?


16_VALVE

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając opanowanie wszystkich "instrumentów" do Guitar Hero(tudzież Rock Band) to kiedyś plumkałem sobie trochę na klawiszkach,potem długo,długo nic...a teraz wracam do tematu.Zdobyłem ostatnio kilka ciekawych instrumentów i domowe mini studio za chwilę ruszy pełną parą :) Niestety do zdobycia pierwszej platynowej płyty brakuje mi jeszcze profesjonalnego,obrotowego krzesełka ;) Zabrakło funduszy,hehe... Jeśli natomiast nie zabraknie talentu to Jean Michel będzie musiał ustąpić tronu ;) No dobra,już mi nie polewajcie,jedną kolejkę pauzuję...Jeszcze się tylko pochwalę swoimi zdobyczami:

post-11527-0-52101400-1371806085_thumb.jpg

Edytowane przez Marty11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak pisalem basik - glownie 6 stronowka Spector, ale w zapasie jest jeszcze fretless ( tez 6stka ) oraz klasyczny Fender, wrzoce foty pozniej ;)

 

wrzucalem w osobnym temacie link do kawalka z koncertu z moim zespolem, ale jesli ktos nie widzial to prosze : :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe2...X3 daje radę, świetny klawisz z dobrych czasów Korga.Ja szukam w dobrej cenie Oberheima OB12 bo tam są Jarrowskie kręcioły.Ale X3...szacun, bo dziś instrumenty klawiszowe zastępuje się programami a dla mnie to porażka, fajnie, że uczysz się grać technicznie.

 

Mikad, zapraszam na weekend.Powaga

 

16Valve: ja bym Cię wykorzystał z tym basem do takiej mojej mrocznej kompozycji.Przyjeżdżaj razem z Mikadem :)

Edytowane przez Marty11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pomijajac fakt ze jestem w tej chwili zagranica, to z Krakowa i tak mam kawalek :D

 

EDIT: jesli chcialbys zebym Ci cos do czegos dogral to nie ma problemu :)

Edytowane przez 16_VALVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16_VALVE, jest gdzieś na necie więcej Waszej muzy ?

 

na YT mamy jeszcze jeden numer o tytule 'Sacrifice', na naszej stronie (www.sadmaninstitute.art.pl ) jest nasza juz stara ep'ka nagrana po kosztach, wiec bez rewelacji. Obecnie siedzimy w studiu i konczymy juz nagrywac pierwszą pełną płyte. Mozna nas tez znalesc na FB.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe2...X3 daje radę, świetny klawisz z dobrych czasów Korga.Ja szukam w dobrej cenie Oberheima OB12 bo tam są Jarrowskie kręcioły.Ale X3...szacun, bo dziś instrumenty klawiszowe zastępuje się programami a dla mnie to porażka, fajnie, że uczysz się grać technicznie.

 

Mikad, zapraszam na weekend.Powaga

 

16Valve: ja bym Cię wykorzystał z tym basem do takiej mojej mrocznej kompozycji.Przyjeżdżaj razem z Mikadem :)

 

Fajna propozycja, skorzystam gdy tylko naucze się grac na tyle, by nie zrobić wstydu Tobie i sobie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna propozycja, skorzystam

 

Studio i browary czekają :)

 

2 tygodnie po ślubie i już gra mi na nerwach

 

W repertuarze raczej coś z klasyki czy cięższe klimaty ? Zasadniczo nie masz się co przejmować bo i tak wszyscy skończymy w futerałach.Oby dębowych... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasycznie, wczoraj miała urodziny i dziw, że kwiatów nie było. -_- O ile mnie pamięć nie myli, przysięgałem jej tylko miłość, wierność i uczciwość małżeńską. O kwiatach nie było mowy!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...