Skocz do zawartości

Klub Subaru


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko: od przejażdżki z kuzynem jego Subaru Imprezą mam bzika na punkcie tego auta. Często odwiedzam stronę główną Subaru i chciałbym wstąpić do Klubu Subaru. Jednak gdy zaglądam do działu klub pojawia sie widomość: dział w przygotowaniu. Chiałem sie dowiedzieć kiedy dział ten bedzie dostępny i czy każdy chętny bedzie mógł sie stać jego członkiem? Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz: klubsubaru.pl i Klub Subaru to 2 rozne sprawy. Do klubu SIP dolaczysz jak tylko wystartuje i beda publicznie znane zasady czlonkostwa.

Nie ujmujac niczego Panom z klubsubaru.pl mysle, ze Klub SIP bedzie oferowal wiecej niz wspomniany powyzej klubsubaru.pl ..... ale .... musisz jeszcze troszku poczekac - przygotowania do startu Klubu SIP trwaja...

 

Oupsss...i znow wybiegam przed Szanowna Dyrekcje :? Mam nadzieje, ze mi wybaczy to :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oupsss...i znow wybiegam przed Szanowna Dyrekcje :? Mam nadzieje, ze mi wybaczy to :?: :wink:

 

 

Dyrekcja moze i wybaczy, ale czy uzytkownicy? Jak ktos kiedys puscil farbe o oficjalnym zlocie, to Dyrekcja nabrala farby w usta... pomachajcie na pozegnanie dzialowi klub :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja zazwyczaj "nie puszcza farby" bez powodu :twisted:

Jest to postac, ktora swoje dzialania starannie planuje, wiec domniemywac trzeba, iz bedzie tak jak zostalo to zaplanowane, wiec w dalszym ciagu bede pisal.... nie znacie dnia ani godziny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja zazwyczaj "nie puszcza farby" bez powodu :twisted:

Jest to postac, ktora swoje dzialania starannie planuje, wiec domniemywac trzeba, iz bedzie tak jak zostalo to zaplanowane, wiec w dalszym ciagu bede pisal

 

Dyrekcja nie moze puscic farby, gdyz to co powie, staje sie oficjalnym stanowiskiem. A to ktorys, nie wskazujac pluchem, z tych modrodorow (labradorow :shock: :?: ) zrobil :!:

 

 

.... nie znacie dnia ani godziny :wink:

 

czwartek 6.XI.2003 godzina 12:25 :arrow: nie znamy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ujmujac niczego Panom z klubsubaru.pl mysle, ze Klub SIP bedzie oferowal wiecej niz wspomniany powyzej klubsubaru.pl

 

Ano właśnie, słowo-klucz: oferował. My jesteśmy gronem przyjacielsko-rodzinnym, w którym raczej się dokłada do wspólnych przedsięwzięć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ujmujac niczego Panom z klubsubaru.pl mysle, ze Klub SIP bedzie oferowal wiecej niz wspomniany powyzej klubsubaru.pl

 

Ano właśnie, słowo-klucz: oferował. My jesteśmy gronem przyjacielsko-rodzinnym, w którym raczej się dokłada do wspólnych przedsięwzięć...

Nasz klubsubaru.pl to taki klub wzajemnej subaro-adoracji 8)

Do Flippera: wszystko zależy czego się od takiego klubu oczekuje?

Zniżki na zakupy w sklepie z dżinsami? A może spotkań przy piwku lub na gocartach + wspólne track day'e na asfalcie, śniegu i szutrze? :idea:

 

Idea założenia klubu SIP jest chwalebna, ale jak często i w jakiej formie można się spotykać w gronie paruset osób? Zgodnie z planami Dyrekcji takie duże spotkanie będzie raz do roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan - nie badz prowokator :twisted: - nic ci nie moge powiedziec wiecej ponad to, ze plany sa duzo wieksze niz to co piszesz :wink:

 

Tak juz mniej oficjalnie - biorac pod uwage towarzystwo jakie tutaj sie pojawia (mysle o Forum SIP) to jezeli Szanowni Forumowicze przystapia do klubu SIP sadze, ze bedzie to bardzo milo spedzony czas. Tak samo jak i to Forum jest tworzone przez Was, tak samo mysle i Klub SIP bedzie tworzony przez atmosfere...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan - nie badz prowokator :twisted: - nic ci nie moge powiedziec wiecej ponad to, ze plany sa duzo wieksze niz to co piszesz :wink:

Ależ oczywiscie, że są większe - zresztą rozmawiałem o tym z Sz. Dyrekcją osobiście... pytanie tylko jak słuszna idea zostanie zrealizowana w rzeczywistości (patrz komunizm) :twisted:

 

Tak juz mniej oficjalnie - biorac pod uwage towarzystwo jakie tutaj sie pojawia (mysle o Forum SIP) to jezeli Szanowni Forumowicze przystapia do klubu SIP sadze, ze bedzie to bardzo milo spedzony czas...

Przystąpią przystopią... a co mają zrobić... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...