Skocz do zawartości

Szukam dobrego mechanika w okolicach Lubina\dolnośląskie


alex71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie ,czy ktoś z kolegów mieszkajacych w okolicach Lubina zna dobrego mechaniora co ogarnia subaryny ,rozrząd ,silnik ,a propo czy każdy w miarę dobry mechanik wymieni rozrząd?Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze nie czytałeś regulaminu to przeczytaj. Forum jest Oficjalne, a więc polecamy stacje Autoryzowane. Dla Ciebie najbliższa stacja jest we Wrocławiu, MTS lub JMAuto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły mechanik
zwykly to nie bardzo raczej musi byc dobrze kumaty w subarynkach. Trzeba miec jeszcze specyficzne narzedzia oprucz wiezy. Z powodu braku niby głupiego klucza 60 wielu już popsuło kola pasowe. sa oczywiecie magicy kturzy ogarniaja sprzetowo i mentalnie ale jak pisal@, :rolleyes:

PW

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą , już nieraz widziałem rozrzady urwane lub prawie urwane bo ktoś np. nie ma wiedzy jak ustawić ogranicznik i za chwile pasek ociera o blaszke :( . Jesteś w tej komfortowej sytuacji ze masz niedaleko świetne ASO w Dzierzoniowie , do którego ludzie jeżdżą z końca Polski , czesti taniej wyjdzie nie kombinować !!!! I dać komuś kto ma specjalistyczna wiedzę i gwarancje ! SubaRU to nie prom kosmiczny ale ma pewne swoje tajemnice znane tylko fachowcom , i niby prosta prace można zwyczajnie spieprzyc :( !

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie do MTSu mam najbliżej słyszałem same świetne opinie o tym serwisie ,do wymiany jeszcze trochę zostało ,ale chcę wymienić przed setką bo czas dla paska się kończy siódmy rok mu idzie , :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak w temacie ,czy ktoś z kolegów mieszkajacych w okolicach Lubina zna dobrego mechaniora co ogarnia subaryny ,rozrząd ,silnik ,a propo czy każdy w miarę dobry mechanik wymieni rozrząd?Dzięki.

 

jak jest dobry mechanik to spokojnie wymieni ,a jak jest podwórkowy grzebacz co tylko potrafi rozrząd w Golfie II 1.6 wymienic i klocki w audi 80 to po otwarciu maski zrobi oczy i będzie dziwił :P

Reszta na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...