Jump to content

Jakieś zdjęcia, prezentacje, ogólnie konkrety i ceny


Tomasz_555

Recommended Posts

Zainteresowałem się ostatnio nowym Legacy. Jednak na stronie brakuje zdjęć i prezentacjii. Nie mogę np. zobaczyć jak wygląda caly samochód w kolorze Dark Green Mica. Nie mogę zobaczyć jak wygląda na zwykłym zdjęciu a nie tylko tapecie. Mam nadzieję że to się niebawem zmieni.

Ceny po wejściu do Unii będą niższe ale dlaczego nie spada cena modelu podstawowego 2.0?? Wogóle wydaje mi się że zawsze Legacy było drozsze od Forestera a jest odwrotnie. Proszę o jakieś wyjaśnienia.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ze sie mieszam w to, ale Dyrekcja chyba juz kiedys wspomniala, ze na poczatku oferowania nowego Legacy specjalnie obnizyla ceny (normalny chwyt marketingowy :) ) Wiec moze cena pozostaje taka sama, zeby SIP mogl tez troszke zarobic? :wink:

 

To tylko takie moje przemyslenie :)

 

Zdrowia zycze!

Than

Link to comment
Share on other sites

To ja rowniez przepraszam, ze tak przed Szanowna Dyrekcja 8)

Materialy do Legacy / Outback'a sa juz w moim posiadaniu. Pojawia sie na serwisie jak tylko czas na to pozwoli. Naprawde sa sliczniusie. Ukrywac nie bede, ze mi sie ten model (bo wizualnie nie sa tak rozne - Legacy & Outback) bardzo przypadl do gustu :wink:

 

Mysle, ze nie zdradze zadnej tajemnicy piszac, ze wszystko jest "w drodze" ..... oczywiscie zostaniecie poinformowani o umieszczeniu materialow na serwisie w sposob Wam wszystkim znany (mailing via Froum).

Link to comment
Share on other sites

  • Ojciec Założyciel

Istotnie, m.in. dzięki wsparciu centrali zdołaliśmy uzyskać na okreslona ilośc sztuk Legacy 2.0 juz na ten rok ceny unijne. To ta dobra wiadomość.

Złą wiadomością jest, że wszystkie Legacy 2.0 kombi przewidziane na ten rok zostały już sprzedane. Wprawdzie staramy sie otrzymać dodatkowo choć kilka sztuk, lecz szanse są niewielkie ze względu na bardzo dobre przyjęcie tego modelu w całej Europie.

Ta "specjalna" cena tłumaczy też róznicę w stosunku do ceny Forestera (przypominam, że podobna strategię zastosowaliśmy w ubiegłym roku przy wprowadzaniu na rynek nowego Forestera w stosunku do wersji XL).

 

Łączę pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...