Skocz do zawartości

Jakieś zdjęcia, prezentacje, ogólnie konkrety i ceny


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowałem się ostatnio nowym Legacy. Jednak na stronie brakuje zdjęć i prezentacjii. Nie mogę np. zobaczyć jak wygląda caly samochód w kolorze Dark Green Mica. Nie mogę zobaczyć jak wygląda na zwykłym zdjęciu a nie tylko tapecie. Mam nadzieję że to się niebawem zmieni.

Ceny po wejściu do Unii będą niższe ale dlaczego nie spada cena modelu podstawowego 2.0?? Wogóle wydaje mi się że zawsze Legacy było drozsze od Forestera a jest odwrotnie. Proszę o jakieś wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze sie mieszam w to, ale Dyrekcja chyba juz kiedys wspomniala, ze na poczatku oferowania nowego Legacy specjalnie obnizyla ceny (normalny chwyt marketingowy :) ) Wiec moze cena pozostaje taka sama, zeby SIP mogl tez troszke zarobic? :wink:

 

To tylko takie moje przemyslenie :)

 

Zdrowia zycze!

Than

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja rowniez przepraszam, ze tak przed Szanowna Dyrekcja 8)

Materialy do Legacy / Outback'a sa juz w moim posiadaniu. Pojawia sie na serwisie jak tylko czas na to pozwoli. Naprawde sa sliczniusie. Ukrywac nie bede, ze mi sie ten model (bo wizualnie nie sa tak rozne - Legacy & Outback) bardzo przypadl do gustu :wink:

 

Mysle, ze nie zdradze zadnej tajemnicy piszac, ze wszystko jest "w drodze" ..... oczywiscie zostaniecie poinformowani o umieszczeniu materialow na serwisie w sposob Wam wszystkim znany (mailing via Froum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Istotnie, m.in. dzięki wsparciu centrali zdołaliśmy uzyskać na okreslona ilośc sztuk Legacy 2.0 juz na ten rok ceny unijne. To ta dobra wiadomość.

Złą wiadomością jest, że wszystkie Legacy 2.0 kombi przewidziane na ten rok zostały już sprzedane. Wprawdzie staramy sie otrzymać dodatkowo choć kilka sztuk, lecz szanse są niewielkie ze względu na bardzo dobre przyjęcie tego modelu w całej Europie.

Ta "specjalna" cena tłumaczy też róznicę w stosunku do ceny Forestera (przypominam, że podobna strategię zastosowaliśmy w ubiegłym roku przy wprowadzaniu na rynek nowego Forestera w stosunku do wersji XL).

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...