Skocz do zawartości

Zakup Imprezy WRX z 2004roku POMOCY


Robus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .mam mozliwośc nabycia w okazyjnej cenie.......Tajemnica..... Subaru Imprezy 2.0 WRX z 2004r .Co sądzicie o tym zakupie na co powinienem zwrócic szczególną uwagę przed kupnem .W sumie 225km to żadna wielka moc ale zawsze pewnie mozna coś przerobic , dodac, podnieśc......aby było przyzwoicie....Bardzo proszę o pomoc i opinie gdyż liczy sie czas ....Może jest ktos z wrocławia lub okolic co zna ten model od podszewki i byłby wstanie pojechac na ogledziny oczywiście zapłacę ....Serdecznie dziękuje i czekam na szybki odzew....Niech moc będzie z Wami

 

Ps .przepraszam jeśli nie w tym dziale .....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się zorientowałem mozna zrobic 275km i 390Nm ....wiec chyba wtedy by jezdziła przyzwoicie?????a dlaczego nie????wyczytałem tez że jedną z wad jest uszczelka pod głowicą i ogólnie ten samochód nie lubi byc katowany?????ale nic nie potwierdzone nie stety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym jezdzisz teraz, ze zaczynasz narzekac na 'ledwie 225 kucy' ?

wrx ze stage 1 daje rade... na pierwsze auto 4napedowe z turbo wystarczy ;)

 

Obecnie odblokowane V-max Legacy ...... ;) i 350km

 

Oj wątek ma potencjał...będzie wesoło...ale pytanie było czym jeździsz w realu a nie w GT5...

 

 

Sorki nie mogłem sie powstrzymać...

Edytowane przez akow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy widzę ze każdy sie zabrał za komentowanie a kolega prosił o uwagi na co zwrócić uwagę przed zakupem. Kolego co do uwag

To takie pierwsze kwestie i najważniejsze jaki stan silnika i skrzyni i to najważniejsze moim zdaniem dokładnie prześwietlenie te zespoły mechaniczne jak tylko sie da, do tego turbo, na tym sie skup, czy był remont czy nie, czy seria czy coś zmieniane.

A co do mocy zawsze możesz podnieść oczywiście bezpiecznie i nawet należy, jak silnik 2 t to naprawdę dobra konstrukcja tylko zwracać uwagę na olej, rozgrzewadz przed jazda i cieszyć sie autem a jak coś padnie spokojnie naprawić i nie słuchać takich głosów ze remont panewki to minimum 15 tys bo tzw. Forumowe fakty i mity często opowiadanie przez tych którzy jedyne co wymieniali to powietrze w kołach.

Powodzenia a samochód dokładnie sprawdź przed zakupem co by nie okazał sie trupem po wyjechaniu za brame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym jezdzisz teraz, ze zaczynasz narzekac na 'ledwie 225 kucy' ?

wrx ze stage 1 daje rade... na pierwsze auto 4napedowe z turbo wystarczy ;)

 

Obecnie odblokowane V-max Legacy ...... ;) i 350km

 

Oj wątek ma potencjał...będzie wesoło...ale pytanie było czym jeździsz w realu a nie w GT5...

 

 

Sorki nie mogłem sie powstrzymać...I jeszcze jedno ty masz może jedno Turbo a moze nie masz żadnego a w moim silniku są 2 TURBO SPRĘŻARKI

 

Człowieku chyba Ci napisałem czym latam subaru legacy z silnikiem 2.0 TT mam specjalnie robic zdjęcia żebyś mi uwierzył???????????????nie jestem tu po to by sie chwalic chciałem porady na temat danego modelu ,Bo istnieje możliwośc zakupu w okazyjnej dla mnie cenie grzecznie odpisałem na pytanie czymm jerzdze więc w czym rzecz????? może mam ci podac nr z Tabliczki bys sobie sprawdził|????????

 

 

Skoro tak sie znasz możesz mi napisac do czego służy apexi rsm rev/speed meter????????????????tylko nie szukaj w google i napisz w prost!!!!!!!!proste pytanie prosta odpowiedz

 

Koledzy widzę ze każdy sie zabrał za komentowanie a kolega prosił o uwagi na co zwrócić uwagę przed zakupem. Kolego co do uwag

To takie pierwsze kwestie i najważniejsze jaki stan silnika i skrzyni i to najważniejsze moim zdaniem dokładnie prześwietlenie te zespoły mechaniczne jak tylko sie da, do tego turbo, na tym sie skup, czy był remont czy nie, czy seria czy coś zmieniane.

A co do mocy zawsze możesz podnieść oczywiście bezpiecznie i nawet należy, jak silnik 2 t to naprawdę dobra konstrukcja tylko zwracać uwagę na olej, rozgrzewadz przed jazda i cieszyć sie autem a jak coś padnie spokojnie naprawić i nie słuchać takich głosów ze remont panewki to minimum 15 tys bo tzw. Forumowe fakty i mity często opowiadanie przez tych którzy jedyne co wymieniali to powietrze w kołach.

Powodzenia a samochód dokładnie sprawdź przed zakupem co by nie okazał sie trupem po wyjechaniu za brame

 

Bardzo dziękuje samochód ma w miarę przyzwoity przebieg, brak wycieków na silniku dyferku itd seria bez żadnych modyfikacj i rzezbienia ....Serdecznie Dziękuje

Edytowane przez Robus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robus, patrząc na twoją ilość postów stwierdzam, ze jesteś tu nowy. Na tym forum panuje specyficzna atmosfera, która ci się może podobać lub nie, co nie zmienia faktu żebyś wyluzował trochę. I okaż nam trochę szacunku, spróbuj pisać tak, by dało się ciebie zrozumieć.

 

Co do samochodu, wg mnie WRX to świetny samochód, robiąc remap będziesz miał z 260km/380NM. Niektórym starcza innym nie, ale i tak będziesz szybszy niż 95% użytkowników naszych dróg. Pamiętaj jednak, że auto jest już leciwe i robienie z WRXa STI jest nieopłacalne. Więc jeśli z góry chcesz dłubać w aucie bierz STI/EVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robus, patrząc na twoją ilość postów stwierdzam, ze jesteś tu nowy. Na tym forum panuje specyficzna atmosfera, która ci się może podobać lub nie, co nie zmienia faktu żebyś wyluzował trochę. I okaż nam trochę szacunku, spróbuj pisać tak, by dało się ciebie zrozumieć.

 

Co do samochodu, wg mnie WRX to świetny samochód, robiąc remap będziesz miał z 260km/380NM. Niektórym starcza innym nie, ale i tak będziesz szybszy niż 95% użytkowników naszych dróg. Pamiętaj jednak, że auto jest już leciwe i robienie z WRXa STI jest nieopłacalne. Więc jeśli z góry chcesz dłubać w aucie bierz STI/EVO.

 

Chwileczke ....Jestem tu na chwile bo chciałem zasięgnąc opini o danym modelu gdyż nie mam pojecia kompletnego na temat imprezy wrx 2.0....skierowałem swoje pytanie , grzecznie odpowiedziałem na pytanie i CO ????? GT 5 co to ma byc????? nie jestem jakiś obrażalski ale to ja tu zostałem nieodpowiednio potraktowany...Liczyłem na pomoc , a zostałem wyśmiany odpowiadając grzecznie na pytanie .....Wiec trochę kultury i szacunku by się przydało co po nie którym .....i jedna zasada nie znasz lub nie jesteś w temacie to się nie udzielaj .....Tak to odbieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX to świetny samochód na codzień. Bardzo szybki i niezawodny, poręczny, choć dość ciężki.

Nie nadaje się do upalania. jakoś tak go po prostu szkoda.

W eksploatacji dość drogi jak na małego sedana, obiektywnie jednak niekoniecznie gdy nie jeździmy na 100%. Ja polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...