Skocz do zawartości

urwany wahacz ;(


wysocki808

Rekomendowane odpowiedzi

udalo mi sie urwac lewy przedni wahacz w moim subie i mam pytanko odnosnie zamiennikow?

jakie mozna polecic? co warto kupic? jakie elementy powinno sie wymienic przy okazji zmiany wahacza?

 

oraz jaki typ jest wlasciwy dla imprezy 2.0 Wagon?

poszperalem troche po katalogach producentow zamiennikow i troche jestem zdezorientowany

 

post-11589-0-86010500-1364821649_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie urwac lewy przedni wahacz w moim subie i mam pytanko odnosnie zamiennikow?

jakie mozna polecic? co warto kupic? jakie elementy powinno sie wymienic przy okazji zmiany wahacza?

 

oraz jaki typ jest wlasciwy dla imprezy 2.0 Wagon?

poszperalem troche po katalogach producentow zamiennikow i troche jestem zdezorientowany

 

post-11589-0-86010500-1364821649_thumb.jpg

Wahacz będzie pasował od imprezy 01-07 kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się w ASO, może da radę pod ten recall jakoś się podpiąć, komuś się OIDP udało wymienić pęknięty wahacz. Ja po takiej samej akcji wymieniłem wahacze na używki alu z STI. Nowe stalówki poprzez ASO były osiągalne w jakichś kosmicznych terminach (jak to przeważnie w naszym ASO), a potrzebowałem na szybko. Nie wiem, jak w stosunku do GXa, ale wahacze STI są o ok. 1cm szersze niż WRXowo-kombiowe. Da się to ogarnąć, tyko na geometrię oczywiście potem trzeba jechać. Acha, no i łączniki staba trzeba wymienić, bo w STI są te z "naprzemiennymi" końcówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi on raczej wygląda na przegnity niż urwany,nieważne,w polsce jest tyle porozbieranych anglików że na alledrogo tego jest pełno,jeśli masz okazje to faktycznie załóż aluminiowe z sti,jeśli nie używka z anglii i koniecznie łączniki stabilizatorów,pozdro.

 

Mi on raczej wygląda na przegnity niż urwany,nieważne,w polsce jest tyle porozbieranych anglików że na alledrogo tego jest pełno,jeśli masz okazje to faktycznie załóż aluminiowe z sti,jeśli nie używka z anglii i koniecznie łączniki stabilizatorów,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc

 

wlasnie jestem w trakcie negocjacji z Subaru w sprawie kompleksowej naprawy zawieszenia jako ze awaria zostala spowodowana poprzez wade fabryczna wahacza i teraz chce zeby wymienili wszystko co uleglo zniszczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam!

 

troche pozno ale chcialem tylko powiedziec ze cala sprawa zakonczyla sie szczesliwie (choc nie bez przeszkod robionych przez dealera u ktorego postanowilem zostawic samochod do naprawy).

Subaru uznalo moj przypadek jako kwalifikujacy sie do w/w akcji naprawczej i zobligowalo dealera do wymiany obydwu wahaczy wraz z lacznikami stabilizatorow na nowe, co tez uczyniono.

Samochod jednakze nie zostal mi zwrocony do momentu kiedy nie uiscilem "malego wkladu wlasnego" w wysokosci 800zl za jak to nazwano "nadzwyczaj trudna i czasochlonna naprawe" mojego samochodu (*~###@!!$!!%%~~##/&@ bylo moim komentarzem).

Tak czy owak auto jest teraz w pelni sprawne i prowadzi sie doskonale.

Dziekuje raz jeszcze wszystkim za porady i pragne tylko dodac od siebie ze warto poswiecic troche czasu i dochodzic swych spraw do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh mały wkład finansowy? to ja za 400zł kupiłem używki aluminiowe od STi i wsadziłem do swojego buga... heh wyszło mi taniej.. i spędziłem parę chwil ze swoim kochanym samochodem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...