Skocz do zawartości

YEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam tylko flagę, którą ojciec kupił mi w 1982 roku, jak po raz pierwszy w życiu zaprowadził mnie na Łazienkowską. Do dziś pamiętam, że mecz był z Bałtykiem Gdynia. Nie wiedziałem "którzy to nasi", pytałem ojca, ale tego meczu nie zapomnę do dziś 8).

 

I tak już od 24 lat to trwa, tak że szalika nie potrzebuję - potrzebują go może tacy, którzy kibicują od niedawna, albo mają koniunkturalny stosunek ("kibicujemy wygrywającym").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co sie takiego stalo ze akurat dzisiaj zapomniales :wink:

 

Słusznie - nielogiczna wypowiedź. Widać, udzieliły mi się emocje 8).

 

fuksem sie udało, w przyszłym roku kolejorz was rozjedzie :!: :wink:

 

O fuksie nie ma mowy. Natomiast co do przyszłego sezonu, to cieszę się, że Kolejorz będzie mocny, po fuzji z kuchenką gazową :twisted:. Im więcej dobrych drużyn, tym mocniejsza liga. A im mocniejsza liga, tym wyższy poziom i większa nadzieja na zaistnienie w Europie.

 

Niestety jakoś nie wierzę, by już nadszedł nasz czas w Europie. Użyłbym tu analogii bliskiej zmotoryzowanym: piłkę mamy taką, jak drogi - niby coś się dzieje, niby coś budują, ale do standardu europejskiego daleko, choć zdarzają się przebłyski 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, tak samo jak ty,

Miasto moje a w nim:

Najpiękniejszy mój świat

Najpiękniejsze dni

Zostawiłem tam, kolorowe sny

Kiedyś zatrzymam czas

I na skrzydłach jak ptak

Będę leciał co sił

Tam, gdzie moje sny,

I warszawskie kolorowe dni

 

Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt

Już dziś wyruszaj ze mną tam

Zobaczysz jak, przywita pięknie nas

Warszawski dzień

 

Mam tak samo jak ty...

 

Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański szczyt

Już dziś wyruszaj ze mną tam

Zobaczysz jak, przywita pięknie nas

Warszawski dzień

Warszawski dzień, warszawski dzień

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, to prawda, szkoda że nie mamy ładnych stadionów i dobrej ligi. Tak samo szkoda, że nie mamy dobrych dróg. Kiedyś będą, ale czy nas to będzie jeszcze obchodzić. Oby! A co do L to nie powiem, żebym się cieszył, ale doceniam profesjonalny klub z ambicjami. Oby więcej takich. Lokomotywa z kuchenkami też ma na to zadatki, Wisła wiadomo, mam nadzieje, ze dalej Groclin. Do zobaczenia na jakimś klasyku L-L :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze liczę na sensownie budowaną Koronę i "atak od dołu" - w końcu do ligi wracją wielcy, tacy jak Widzew.

 

Może wróci też Jaga? Kto wie, kto wie... Widzew nie czułby się osamotniony - mają przecież sztamę ze "sliedzikami".

 

Nowy Lech ze Smudą mocno namiesza.

 

Zagłębie, jeśli się tylko nie rozsprzeda, a zatrudni np. Stawowego, też da radę.

 

Niech się w tej lidze dzieje - to jedyna droga.

 

A na razie: Legia mistrz i tego się będę trzymał :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze na forum, a tam YEEEEEEEEEEAAAAAAHHH

- mysle sobie "kto zalozyl taki temat???" - pewnie jakis kibol :lol::lol::lol: ..

no i prosze ... wszystko jasne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze liczę na sensownie budowaną Koronę i "atak od dołu" - w końcu do ligi wracją wielcy, tacy jak Widzew.

 

Może wróci też Jaga? Kto wie, kto wie... Widzew nie czułby się osamotniony - mają przecież sztamę ze "sliedzikami".

 

Nowy Lech ze Smudą mocno namiesza.

 

Zagłębie, jeśli się tylko nie rozsprzeda, a zatrudni np. Stawowego, też da radę.

 

Niech się w tej lidze dzieje - to jedyna droga.

 

A na razie: Legia mistrz i tego się będę trzymał :twisted:.

 

No Przemek mógłbyś choćby przez grzeczność wspomieć o mojej Wiśle Płock- w końcu zdobywca Pucharu Polski, tyle że w lidze im jakoś nie wychodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznacie, że NIESTETY ominął nas jak na nasze warunki super mecz legia-wisła na koniec kolejki. I to tak obiektywnie, ze sportowego punktu widzenia...

 

Przyznaję. Choć widząć drewniane nogi w drugiej połowie meczu z Górnikiem, czuję ulgę, że ten mecz nie będzie miał znaczenia 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Przemek mógłbyś choćby przez grzeczność wspomieć o mojej Wiśle Płock- w końcu zdobywca Pucharu Polski, tyle że w lidze im jakoś nie wychodzi :mrgreen:

 

A niech mnie drzwi ścisną. Racja.

 

Wisła Płock power :mrgreen:.

 

Postawisz jeszcze browar i się już nie gniewam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wtym momencie sie narazam ale.... (z gory zaznaczam ze poziom polskiej pilki jest dla mnie tragiczny) jako ze jestem z Krakowa to:

Płonie ognisko na łazienkowskiej

Stadion Legi pali sie

Kibice Wisly ciesza sie

Bo to oni podpalili

Stadion legi doszczetnie spalili :D

Wisla!! Krakow :!: w przyszlym sezonie nie bedzie przypadkowego tytulu dla warszawy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...