Skocz do zawartości

Jubileuszowy X Zlot Plejad Subaru 2013


guma

Rekomendowane odpowiedzi

nie sądzę, tego się nie da zatrzymać. Plejady za mniej niż miesiąc, euforia wzrasta z każdym dniem :yahoo:

 

czekamy na transmisję live z przygotowań, zgodnie ze starym dowcipem, kto jakie książki zabiera, a może ktoś w piwnicy pisze jakieś swoje powieści? :biglol: Edwin ostatnio u BartaZ miał fajną nowelkę w dwóch tomach od jakiegoś zaprzyjaźnionego pisarza z Nowego sącza, liczę że napisał i poprzez Carfita zaprezentuje ciąg dalszy :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Edwin ostatnio u BartaZ miał fajną nowelkę w dwóch tomach od jakiegoś zaprzyjaźnionego pisarza z Nowego sącza, liczę że napisał i poprzez Carfita zaprezentuje ciąg dalszy

 

ja jutro zamawiam 4 male tomiki do Zeliusza :D

bedzie troche do czytania na kilka dni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saszyński ile razy byłeś na plejadach?

 

ile razy czytales absynt?

 

dni????? przeliczmy to raczej na pojedyńcze godziny a jak grupa będzie w odpowiedniej formie i ilości to na minuty.

 

zeby nie bylo tak, ze sam bede potem to czytal, zakladam, ze nie kazdemu podejdzie tak wyrafinowany smak ;)

 

Encyklopedia 12 tomow ?

 

mniej wiecej.. kazdy tom po wiecej niz 60 stron ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycji Plejadowych jest trochę. ;)

Z każdym rokiem coraz więcej. ;)

plejady same w sobie sa tradycja jak dla mnie ważniejsza od własnych urodzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plejady same w sobie sa tradycja jak dla mnie ważniejsza od własnych urodzin

Pełna zgoda.Nawet od rocznicy ślubu. :P;)

Niejako jedna z tradycji plejadowych podupadła bardzo.Mam na myśli gorączkę przedplejadową,także spamu w wątku jak na lekarstwo. :P

Ludzie za chwilę Plejady!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybel czy ty aby na siłę nie szukasz braku atmosfery? ;) dobry plejadowy spam jak najbardziej ok, ale powiem szczerze że ja nie byłem w stanie czytac 5 stron pod rząd powitań i pożegnań z poprzedniego wątku :P jeszcze jest czas żeby nadrobić i stworzyć listę trunków, konwoje itd

 

ja tam już zacząłem polerować furkę, nie wiem po co dałem na drobne poprwki lakiernicze, potem chyba pójdzie do SPA, ma się błyszczeć jak psu ja....a, następnie lecę na jakąś rozgrzewkę na drobny kjsik., chyba tylko po to żeby sprawdzić lakiernik dobrze lakier dobrał ;) Jest git. Cieszę się niezmiernie że to już tuż tuż :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...