Skocz do zawartości

Globalna integracja-dla spragnionych towarzystwa,pogaduchy a będących w podróży.


cybel

Rekomendowane odpowiedzi

Co za różnica kto przeniósł... to była wspólna decyzja Adminów i Modów.

Chcecie komuś opony poprzebijać czy co? :mrgreen:

 

Off Topic to nie jest Śmietnik :facepalm: , zależy Wam na pogadaniu czy na nabijaniu postów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rozrabiara

    5048

  • cybel

    2688

  • dzioba

    1727

  • bakum

    1574

Na ten temat była/jest dyskusja w lochach i ten wątek tu pozostanie. Wszystkie następne spamerskie wątki będą przenoszone do Off Topic lub do Śmietnika :P, te istniejące już zresztą też zostaną zagospodarowane odpowiednio.

 

Robimy porządki na The Forum :)

 

Witam wszystkich w tym zacnym wątku ;)

 

Dziwne to co teraz piszesz.

Rychło w czas ktoś mi odpowiedział :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy porządki na The Forum :)

 

Mody wiosnę poczuły ?

Mnie spam na The Forum nie przeszkadza :mrgreen: , ale jego miejsce jest w Off Topie. Taka jest moja opinia.

Decyzje co do The Forum są podejmowane przede wszystkim przez Adminów i "starych" Moderatorów ;)

 

 

Rychło w czas ktoś mi odpowiedział :P;)

 

i wszystko jasne.

Taaa... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Albi,@, dajcie spokój. ;)

Gdzieś tam pewnie każdy z Nas pomyślał,że wątek może wylądować w tym dziale lub,co gorsze,w śmietniku.Nie ma co podnosić sobie ciśnienia czy złościć się na Moderatorów.Nie wiemy wszystkiego o Forum,decyzjach i innych takich,dotyczących funkcjonowania forum.

Dlatego proponuję luzik i dalsze pogaduchy,propozycje spotów i innych form poznania się i integracji. :drinks::dance::mrgreen:

Piwko dla każdego 034.gif

Szkoda pięknego dnia na dociekanie co,kto,po co i dlaczego. :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni, przejrzałem właśnie pierwsze 5 stron tego wątku. Można go scalić z dowolnym innym tematem na OT i nikt nawet nie zauważy różnicy gdzie jest, bo to kolejny temat o niczym. Jeśli 5-6 osób rozkręca kolejny wątek po to, żeby się witać 20 raz tego samego dnia, to po prostu będzie to trafiało w odpowiednie miejsce - czyli do OT. Tutaj możecie witać się do woli, przez cały dzień i noc - a innym działom pozwólcie żyć przeznaczeniem, do którego zostały utworzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aga, Prawda jest taka, że fora są dla ludzi, a moderatorzy po to by czuwać nad porządkiem na nich. Jednak jeśli temat wąku odpowiada tematom postów w nim zamieszczanym to nie jest to Off topic i nie powinien sie tam znajdować. Na wszelkiego rodzaju forach rangę użytkownika poznajemy po ilości postów, punktach reputacji itp. dlatego również zależy nam na tym aby tych postów nam przybywało. Jeśli na tym forum legalne i do przyjęcia będą tylko wątki techniczne i pytania do Dyrekcji, to po co w ogóle to forum. Niech SIP na swojej stronie utworzy sobie kontakt z klientem i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelkiego rodzaju forach rangę użytkownika poznajemy po ilości postów, punktach reputacji itp. dlatego również zależy nam na tym aby tych postów nam przybywało.

Proponuję zatem udzielać się w wątkach merytorycznych i tam "nabijać posty" :)

Na temat ;)

 

Punkty reputacji działają we wszystkich wątkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Albi,@, dajcie spokój. ;)

Gdzieś tam pewnie każdy z Nas pomyślał,że wątek może wylądować w tym dziale lub,co gorsze,w śmietniku.Nie ma co podnosić sobie ciśnienia czy złościć się na Moderatorów.Nie wiemy wszystkiego o Forum,decyzjach i innych takich,dotyczących funkcjonowania forum.

Dlatego proponuję luzik i dalsze pogaduchy,propozycje spotów i innych form poznania się i integracji. :drinks::dance::mrgreen:

Piwko dla każdego 034.gif

Szkoda pięknego dnia na dociekanie co,kto,po co i dlaczego. :);)

Ok, kończę dyskusję, wsiadam w legasię i jadę do Óci na browarka ;):biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że koniecznie musicie mieć osobę do "zminusowania" więc ok. Ja ten wątek przeniosłem i przeniosę każdy kolejny w którym zobaczę, że służy do nabijania postów.

 

Może i pomysł założenia tego wątku był OK (spotkania poza regionami kraju) ale zamienił się w taki sam bełkot jak choćby wątek plejadowy czy "sprzedam pilnie" (który w zasadzie też należałoby wywalić z K/S).

 

Pilnujcie się sami, nie spamujcie, dajcie spokój "zegarom" czy innym "plejdobry" to nikt Wam nie będzie wątków przenosił.

 

Sorry ale lekko licząc 10 osób robi potworny śmietnik na całym forum. Śmietnik w którym coraz trudniej jest coś znaleźć i śmietnik do którego wielu potencjalnie nowych Forumowiczów nie chce wejść.

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelkiego rodzaju forach rangę użytkownika poznajemy po ilości postów, punktach

Na "szacun" akurat chyba inaczej się pracuje niż spamując.

 

dlatego również zależy nam na tym aby tych postów nam przybywało

I tu jest pies pogrzebany. Zależy tylko na ilości postów. A ile jest z tego merytorycznych postów?

 

Jeśli na tym forum legalne i do przyjęcia będą tylko wątki techniczne i pytania do Dyrekcji,

marcinb101 a kto Ci zabrania pisać? :blink: po prostu piszesz w tej chwili w dziale, w którym nie zliczają się posty. A widzę, że wtedy to przestaje mieć już sens, bo "licznik nie bije" i od razu "liberum veto" i jakieś dziwne komentarze o "wyrzucaniu do śmietnika" i "zabranianiu pisania" :rolleyes:

 

A jeśli mowa o definiowaniu - to mamy do czynienia z regularnym floodowaniem, żeby tylko nabić licznik. I jest to wbrew netykiecie - która dotyczy również for internetowych.Najlepszym przykładem jest to, co zrobione zostało z wątkiem plejadowym :facepalm::toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym przykładem jest to, co zrobione zostało z wątkiem plejadowym

 

Pumex :/

 

Jeszcze raz przypominam, że to co zostało ''zrobione'' tam, było tolerowane przez mod. a nawet sami moderatorzy brali w tym udział !!!

,Nie mówię, że nie zgadzam się zupełnie z Tobą, ale irytuje mnie strasznie dawanie na przykład tamtego wątku :o

 

hello!

zejdźmy na ziemię, nikt w to nie ingerował, a ile to trwało????? rozumiem gdyby nie spamowali tam moderatorzy, ale to trochę nie w porządku żeby teraz nagle wytykać użytkownikom tamten wątek..

Czemu tam nie zrobiłeś od razu porządku?? ani Ty ani nikt inny ;)

 

Może warto w takim razie być konsekwentnym i wyciągnąć z tego konsekwencje dla moderatorów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze tylko jedno. Moje rozumowanie jest takie:

jestem użytkownikiem forum - mam prawo pisać

mam prawo pisać - mam dużo postów

mam dużo postów - więc też dużo czytam

dużo czytam - więcej wiem, wielu znam

więcej wiem, wielu znam - więcej innym pomogę

więcej innym pomogę - po to jest właśnie forum

Dziękuję za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Najlepszym przykładem jest to, co zrobione zostało z wątkiem plejadowym :facepalm::toobad:

 

Ale sory,zorganizowali spinkę by do Plejad wpadło 555 stron, i jakoś wtedy byli wszyscy uchachani,nie ważne że był bełkot , jakoś wtedy nikt nie miał pretensji o jakiś tam spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Najlepszym przykładem jest to, co zrobione zostało z wątkiem plejadowym :facepalm::toobad:

 

Ale sory,zorganizowali spinkę by do Plejad wpadło 555 stron, i jakoś wtedy byli wszyscy uchachani,nie ważne że był bełkot , jakoś wtedy nikt nie miał pretensji o jakiś tam spam.

 

Pisałam o tym dwa razy juz, ale bez echa ;)

Do trzech razy sztuka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...