Skocz do zawartości

Jakie opony do felg 16 IMPREZA GL N/A


samuel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Posiadam subaru impreze 2.0 125km wersja season wyproduk. grudzien 1998 rok, kupilem felgi 16 z oponami 5x100 subarowskie osadzenie et 55 na nich sa zalozone kola 205/55/16 .... Przy skrecaniu na maksa do przodu jest git ale cofajac ze skreconymi opor kolami zachacza mi z przodu o nadkole i trze.... kola i tak sa w slabym stanie do zmiany wiem moje pytanie brzmi co zrobic ? Czy dac mniejsze opony jezeli tak to czy np 205/50 styknie? Ewentualnie jakie? 195? Pozdrawiam..

 

Dodam ze to wersja sedan bez reduktora ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, jak wyzej koledzy napisali. Sprawdz, czy z zawiasem wszystko ok. Aktualnie mam rowniez 205/55/16 i zadnych problemow. Felgi kupilem z oponami 215/55/16 na ktorych chwile jezdzilem i tez nie bylo problemow.

A moze z nadkolem cos nie tak, ze ociera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6,5.... patrzylem teraz dokladniej prawe kolo nie trze tylko lewa strona kant nadkola dzis postaram sie cyknac fote jak to wyglda, bo nie mam porownania..... po prawej stronie mam jakos wiecej miejsca z lewej jest ten kancik moglbym go podszlifowac jakos mam ten bol ze mieszkam w bloku i kanal mojego doktora narazie zajety jest wiec nie mam jak tam sie przyjzec....... dzieki wszystkim za pomoc

 

*chodzi o kant z przodu od strony silnika od zderzaka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że masz po kłopocie :) Kontrolka air baga to tak jak napisał ADK90 - bardzo prawdopodobne, że to taśma. Jeszcze "pomuczki" rozdaj i będzie git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...