Skocz do zawartości

Klasyfikacja grupowa Plejady 2012 , a X Plejady.


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie założyć wątek w pytaniach do Dyrekcji, w kwestii Jubileuszowego X Zlotu Plejad.

Miałem w ostatnim czasie przyjemność spotkać się z "mocnym trzonem" drużyny "ubezpieczonych" i niestety jednogłośnie zostałem wytypowany do zadania pytania.

Jako aktualni mistrzowie :) (i raczej jeszcze długo tak pozostanie :) ) mam zapytanie w kwestii nagrody obiecanej za zdobycie tego tytułu. Próbowaliśmy rozgryźć to we własnym gronie, ale jak wiadomo nie każdemu sprawności manualne ( tutaj chodzi o Bębna który tylko kierą kręcić umie) idą w parze z logicznym myśleniem. Czy jako laureatom, czyli całej drużynie KFITu, przysługują jakieś specjalne prawa i przywileje podczas rejestracji oraz odbywania Jubileuszowego Zlotu Plejad?

 

...bo nim się obejrzymy i znowu w drogę :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Miałem w ostatnim czasie przyjemność spotkać się z "mocnym trzonem" drużyny "ubezpieczonych" i niestety jednogłośnie zostałem wytypowany do zadania pytania.
No cóż - współczuję :rolleyes:
Próbowaliśmy rozgryźć to we własnym gronie, ale...
Jeżli potrzeba, to znam dobrego dentystę - ew. namiary na PW.
Czy jako laureatom, czyli całej drużynie KFITu, przysługują jakieś specjalne prawa i przywileje podczas rejestracji oraz odbywania Jubileuszowego Zlotu Plejad?
Tak. :thumbup:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel
Sz.Dyrekcjo - a jakie? bo na konkretach dyskusja najsmaczniejsza

Większość najczęściej dyskutowanych, wiekopomnych dzieł literackich dotyczy ...fikcji, nie konkretów :rolleyes:

Niektórzy wręcz twierdzą, że dyskusja o konkretach to prosta wymina zdań, bez pola do popisu kreatywnej twórczości...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość najczęściej dyskutowanych, wiekopomnych dzieł literackich dotyczy ...fikcji, nie konkretów
jak wątek plejadowy 2013 ;) .

I tam właśnie jest odpowiedz na pytanie Carlosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dostałem maila

 

Szanowni Państwo.

 

Od ostatniego Zlotu minęło już sporo czasu, w związku z czym pozwalam sobie przypomnieć, iż w ubiegłym roku Państwa załogi zwyciężyły w klasyfikacji zespołowej J

 

W związku z powyższym zarówno kierowcy jak i piloci nie poniosą kosztów wpisowego (do zapłaty pozostanie kosz noclegu) w jubileuszowym zlocie. Proszę drogą mailową poinformować Biuro Zlotu o fakcie przysługiwania nagrody zaraz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Ułatwi nam to weryfikację zwycięzców oraz przesłanie odpowiedniego rozliczenia kwoty do zapłaty za pobyt na Zlocie.

 

Przypominam, że jak co roku formularz zgłoszeniowy zostanie otwarty 1 kwietnia J

 

Do zobaczenia!

 

Marcin Solarz

 

dziękuję... zapomnieli tylko wspomnieć , iz jako laureat tej prestiżowej nagrody , mam odebrać nowego BRZeta do testów - wierzę iż Dyrekcja zainterweniuje i naprawi niedomówienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość. Na wszelki wypadek jednak zapytam. Czy dotyczy to również sytuacji, kiedy na X Zlot zgłaszane są dwie załogi: kierowca z 2012 oraz pilot z 2012, ale ten tym razem już w roli kierowcy? :) Oczywiście sytuacja czysto hipotetyczna ;)

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Na wszelki wypadek jednak zapytam. Czy dotyczy to również sytuacji, kiedy na X Zlot zgłaszane są dwie załogi: kierowca z 2012 oraz pilot z 2012, ale ten tym razem już w roli kierowcy?

Na wszelki wypadek odpowiem ( oczywiście czysto hipotetycznie )

Załoga to Kierowca & Pilot.

Ergo zwolnine z opłaty są te dwie osoby ( bez względu na to, w jakiej roli tym razem wystartują ).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jako laureatom, czyli całej drużynie KFITu, przysługują jakieś specjalne prawa i przywileje podczas rejestracji oraz odbywania Jubileuszowego Zlotu Plejad?

 

Czy sugerujesz ze powinny być przygotowane lektyki 4x4 wraz z obslugą które wniosą nasze dostojne ciała po odbiór dokumentów w czwartkowy poranek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...