Skocz do zawartości

Czy ktoś to czyści?


SOLO

Rekomendowane odpowiedzi

ja również jakąś szmatką przetre po myciu samochodu. Natomiast myc silnika mi sie nie zdarza. Dla mnie silnik czysty to podejrzany ;p Co innego oczywiscie czyste zbiorniki, korki itp, ale tak zeby lac po silniku to nie bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie silnik czysty to podejrzany ;p Co innego oczywiscie czyste zbiorniki, korki itp, ale tak zeby lac po silniku to nie bardzo
Silnik czysty świadczy dobrze o kulturze technicznej właściciela; na czystym motorze można łatwiej i szybciej zauważyć ew. usterki, wycieki etc. Mycie silnika to nie "lanie wodą gdzie popadnie", lub walenie z karchera prosto w IC, czy chłodnicę - jak wszystko przy samochodzie powinno być robione z głową. No i jak się idzie do dentysty, to też z umytymi ząbkami. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dla mnie silnik czysty to podejrzany ;p Co innego oczywiscie czyste zbiorniki, korki itp, ale tak zeby lac po silniku to nie bardzo
Silnik czysty świadczy dobrze o kulturze technicznej właściciela; na czystym motorze można łatwiej i szybciej zauważyć ew. usterki, wycieki etc. Mycie silnika to nie "lanie wodą gdzie popadnie", lub walenie z karchera prosto w IC, czy chłodnicę - jak wszystko przy samochodzie powinno być robione z głową. No i jak się idzie do dentysty, to też z umytymi ząbkami. :-)

 

Jako dentysta zauwazam ze niestety nie kazdy "myje silnik" przed wizyta ;) [:(]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy czyścisie to miejsce stosunkowo zbyt rzadko. Poniżej załączam fotki z wydartym to blachy lakierem.

Wg ASO/SIP miejsce to nie było dość systamatycznie czyszczone wiec drobiny piasku się dostały miedzy blachę a podkałdkę co spowodowało wytarcie lakieru w skutek zaniednania właściciela.

 

post-6217-0-06179600-1364560969_thumb.jpg

post-6217-0-13842900-1364560979_thumb.jpg

Edytowane przez SOLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ęętam taki problem to nie problem, umyj i naklej kawałek foli i tyle... u mnie pewnie tez cos takiego jest bo nie myje silnika.

 

Z takiego wlasnie zalozenia wychodzi czesc pacjentow ;)

 

A snickers dla dla relaksu... W sumie dobra sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...