Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

To ma być WTF auf PzIV (ten z tieru IX) na sterydach, wyglądający pi razy drzwi jak GW Panther (artyleria VII tieru). Niemniej, czytałem o tym jeszcze na FTR dość dawno temu (ponoć było to postanowione), nie wiem, co WG od tego czasu odpaliło :P

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko zamawiał ktoś premium zwykłym przelewem bankowy (przez internet) wszystkie dane wpisane itd, ale minął tydzień i nadal nic. A nie widzę opcji by gdzieś to zgłosić :P

Wróciłem po przerwie do gry :) nick Krzychu_91_PL

Wcześniej zamawiałem to max. 2 dni i był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@brt, Dzięki za radę i właśnie z niej skorzystałem. W banku tym DialCom24 stwierdzili, że przelew został przekazany do odbiorcy i jeśli usługodawca nie wywiązał się to u niego trzeba reklamować. Teraz pytanie gdzie w Wot mogę to zgłosić bo niestety jestem szary pod tym względem :( Ktoś pomoże ? :)


Znalazłem już ;) Wybaczcie za zamieszanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś już testował nową premkę T54-prototyp? podobno grywalny podobnie do Type 59 z dużą ilością zalet (dobrze dinguje od wieży)

ja tylko z opisu wywnioskowalem, ze jest powolny i sobie darowalem.


ale okrety wciagaja mnie coraz bardziej ;)

szkoda, ze po becie konto zostanie wyzerowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ktoś już testował nową premkę T54-prototyp? podobno grywalny podobnie do Type 59 z dużą ilością zalet (dobrze dinguje od wieży) 

Wczoraj miałem jednego w teamie z jakimś zielonym graczem. Nastukał 4k dmg, ja ISem6 3k także chyba daje radę :) Ale byliśmy na dwóch końcach mapy więc w akcji go nie widziałem.

 

Pomogłem? :biglol: 

 

 

ale okrety wciagaja mnie coraz bardziej szkoda, ze po becie konto zostanie wyzerowane

A mi się trochę znudziły i znowu w czołgi gram ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Brak arty, twarda wieża i prohorovka :)

 

Ja kiedyś takie coś ugrałem w podobnej konfiguracji.


Zobaczcie jaki fajny MM dziś miałem. Różnica w HP "znikoma".

 

To są tzw "równe szanse" wg WG.

 

 

post-680-0-51351000-1430468501_thumb.jpg

post-680-0-64668000-1430473943_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3,5k hp różnicy przy czołgach bijących po 200 (jak mój) i mających własne HP poniżej tysiąca? Stary to tak jakby wróg miał 3 czołgi więcej na dzień dobry. Zobacz ile czołgów ma wróg z uderzeniem po 400, a ile jest u mnie.

 

A jakby wylosowało u mnie 15 LT z 8 tieru i 15 HT z 8 tieru u wroga to też byś powiedział, że pula HP nie ma znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróg ma ~7. Wy też macie ~7 :) Posiadając 3 medy w topce mogliście łatwo przebić się torami, TD'ki mogły zablokować "długą" i wzgórze zamkowe.

U wroga KW-5 i FCM'y - to w praktyce chłopcy do bicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wróg ma ~7. Wy też macie ~7 :) Posiadając 3 medy w topce mogliście łatwo przebić się torami, TD'ki mogły zablokować "długą" i wzgórze zamkowe. U wroga KW-5 i FCM'y - to w praktyce chłopcy do bicia.

taktyka na randoma

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - taktyka z randoma. Medy nie jeżdżą na górkę, tylko ją objeżdżają i wjeżdżają na "zadki". TD'ki siedzą na mordowni. Tak grają nawet randomowe pomidory. Ja przy tym MM stawiałbym na Twoją drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...