Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ostatnio upalam t71, niesamowity czołg, potrafi sam zmienić przebieg bitwy. Jeśli ktoś chce zmienić kolor ;) również polecam, wn8 z 400 ostatnich bitew około 3200. Mały ale wariat.

rowniez milo wspominam, o ile ktos lubi lajty i potrafi nimi grac.

za to przesiadka na T69 jest bolesna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnio upalam t71, niesamowity czołg, potrafi sam zmienić przebieg bitwy. Jeśli ktoś chce zmienić kolor ;) również polecam, wn8 z 400 ostatnich bitew około 3200. Mały ale wariat.

rowniez milo wspominam, o ile ktos lubi lajty i potrafi nimi grac.

za to przesiadka na T69 jest bolesna ;)

 

T69 to jakaś masakra jest, chcę pójść wyżej żeby zdobyć T57 ale nie mogę się zmusić do grania nim.

Odkąd zacząłem grać więcej lightami nie radze sobie z ciężkimi, myślę nawet o wypełnieniu całego garażu lightami i pozostania w krzakach do końca swojej przygody z WOT :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t69 tak sobie wspominam, pamietam, ze dzialo strasznie niecelne i mala pena, nastepny wymaksowany jest za to calkiem spoko, ale fajnie zaczelo mi sie nim dopiero grac po zrobienii BIA, T57 rowniez spoko, ale miewam na nim bitwy albo epickie albo totalne porazki kiedy gine na samym poczatku. czasami cos odbije i super szybko przeladowuje magazynek, w grupie daje rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

za to przesiadka na T69 jest bolesna ;)

mam załogę nawet bez 1 perka i gra to loteria. Czasem dobrze, a czasem łomot sromotny :(

 

Ale jeśli chodzi o medy to gra mi się coraz lepiej. I to takimi jak Comet, T34-85M, Fury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie robić tą promocyjną linię, TDkami mało grałem, więc od początku, do 1 maja do X tieru na pewno nie dojdę, ale załogę można sobie wyszkolić :)

 

Całkiem fajna bitewka, gdybym jeszcze celniej strzelał byłoby 8-9 fragów :o

 

Urf8uQ7.jpg

 

 

 

 

 

Jest promocja -1 dzień premium i skrzynka coli za zarejestrowanie się u razera + można wygrać coś więcej ;) Danych nie trzeba podawać, wystarczy tylko jakiś spamowy adres email ;)

 

http://www.razerzone.com/wot-grand-finals-2015

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26KFN-5WXCW-6VC7U-DPUVP-YBAFG

 

Premka na 24h

Nieprawidłowy kod bonusowy. Proszę spróbować ponownie.

 

 

 

EDIT:

No i hellraisers ogarnęli temat- ładnie cisnęli chłopaków przez 6 walk.

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze grali, ale mam wrażenie, że EU zlekceważyli NA i CH, i tylko dla tego EL gaming doszli do finału, w finale nie pokazali nic nadzwyczajnego :/

 

Nie mogę się doczekać drużynówek w 9.7...liga wewnątrz wota...będzie ciekawie.

Drużynówki w tej formie są bardzo ciekawe :yahoo:

 

BTW, może zrobimy team "The Forumowy"? ;)


był ktoś z was w hali?

Na fb wargaming ludzie mówią, że mieli bilet i mimo tego nie mogli odebrać AMX'a...niektórzy podobno weszli do środka i nie byli wstanie się dopchać po odbiór :o


Faja kolejkę nakręcił  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy ze znajomym na hali... 4 godziny czekania w kolejce, żeby pobyć tam 10 minut - potwierdzić obecność i stwierdzić, że nie dzieje się tam absolutnie nic wartego uwagi (uniscumy walące do siebie z golda nas nie bawią).

 

To już we Wrocławiu na urodzinach CD-Action WG rzuciło ciekawsze konkursy i kody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internetowej transmisji było trochę konkursów, ale biorąc pod uwagę ilość oglądających to nagród mało...2 płyty od gigabyte, 1 komputer od alienware, bodajże jeden AMX 13-57 od WG, jakieś pamięci od kingstona, zestaw od Razera...tyle zdążyłem zauważyć, malutko jak na akie wydarzenie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@pumex1, byliście z Hubertem odebrać czołgi?

Hubert poszedł w sobotę - postał 4 czy 5 godzin i spasował. Poszedł ponownie w niedzielę. Po 3 godzinach się dostał i dostał ;) a ja stwierdziłem, że w zestawie z goldem i kontem premium na 30 dni nie wychodzi to jakoś źle - więc ten czas poświęciłem na testowanie nowej zabawki ;) Zresztą - musiałem szybko nabić kasę na WTF auf 100 bo podobno ma być sprzęt wycofany ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wycofany, tylko podmieniony - na WTF auf Panther

eee... podmiana? no to trochę nieładnie :/

 

 

 

Bez magazynka (ale chyba z większym kalibrem).
 

patrząc na poczynania WG, to wyjdzie wersja bez magazynka i z mniejszym kalibrem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...