Skocz do zawartości

World of Tanks


Max

Rekomendowane odpowiedzi

dziś można było się zapisać, do zamkniętych beta testów na stronie WoWS'ów, mi się udało zdążyć wpisać w "okienku czasowym" może się uda...


No to ściągam klienta WoWS :D

Nie dostałem żadnego maila po tym z potwierdzeniem wysłania zgłoszenia, ale klienta mogę już pobrać...i z tego co piszą na forum to pograć też już będzie można :yahoo:


BTW...nie pośpię dziś...jeszcze 4GB!


No i jestem w zamkniętej becie...rozegrałem jedną bitwę, jest bardzo ok, WoT pójdzie na półkę na dłużej ;)

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pumex - ten light jest właśnie kontrą na TD pokroju RHM (generalnie Waffentragery i inne pozbawione pancerza pojazdy).

Nadal jestem zdania, że "lajty" są przepompowane. Ru251 - VIII Tier - 1200HP + 90mm. M46 Patton - IX Tier 1650 HP. Różnica niewielka. Niestety bardzo zaciera się różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo WoT teraz idzie w kierunku szybkiej rozgrywki lightami, niedługo pojawi się AMX13-57, widziałem filmik Jinglesa(skasowany, bo umieścił go za wcześnie) i ten czołg niby nie ma pancerza, ma mało mocy jak na lighta, ale ma magazynek 8 pocisków, 1s przeładowania pomiędzy nimi i 15s przeładowuje cały magazynek. uszkodzenia średnie pocisku 90hp, czyli light, który w 7s zada około 700-800 hp uszkodzeń :o

Po wejściu nowej fizyki, kiedy lighty wjadą pewnie tam gdzie teraz się nie da będzie jeszcze gorzej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, ale zupełnie inaczej jest w WoWS :D Tu rządzi taktyka, dobrze gra się w zorganizowanych grupkach, które atakować będą konkretne cele, gra jest mniej dynamiczna, ale bardziej ekscytująca, bo o zwycięstwie nie decyduje to gdzie się ustawisz i jak szybko strzelasz, nie ma też perków i skilli na załodze - "wszyscy są równi" ;)

Wiele możliwości taktycznych daje przede wszystkim czas, różnorodność broni, wybór między HP a AP jest często kluczowy, zasłona dymna i naprawa potrafią przywrócić do bitwy prawie martwy statek, do tego samoloty zwiadowcze, torpedy, lotniskowce, TO JEST TO! Czekam jeszcze na AW i myślę, że czołgami będę jeździł w AW, statkami w WoWS a WoT zostanie taką gierką do zabawy raz na ruski rok ;)

Po kilku bitwach:

PU4HI1K.jpg

Niby niedużo, ale bitwy są dłuższe, grinduje się ekspresowo, niestety mało miejsc w porcie jest i w przeciwieństwie do bety WoT'a nie dają golda za darmo, więc szybkie kilka bitew jednym statkiem, sprzedaż i następny :/

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktos wytlumaczy o co chodzi w misji LT7 na concepta bo juz mnie [edycja moderatora] bierze, 2 arty wyspotowane, dmg po moim spocie i misja nie zaliczona juz 2 raz

 

599a73d60611e592.jpg


edit: podobno tlumaczenie jest zle i arty trzeba zabic,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tym co nagminnie się pojawia to resetowanie statystyk - żeby być "more profi". Śmiać mi się chcę jak widzę gościa z 2k bitew i fioletowym WN8. Jeden się ostatnio tłumaczył, że nie resetował, że tylko wczesniej u brata zagrał 10 gier na jego koncie i nagle takie olśnienie przyszło :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są też odwrotni "bohaterowie" 20-30k bitew i wn8 około 200 :huh: Konta botów kupione na ebay? Bo nawet jak jakiś totalny noob kupi średnie konto z 20k bitew, to zejść do poziomu 200 jest ciężko :biglol:

 

W ogóle to kupowanie i sprzedawanie kont powinno być zakazane i tępione. Teraz pojawiają się aukcje na allegro z kontami/kluczami do CB WoWS :facepalm:

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i co Ci ta wiedza daje ? tyle, ze jak widzisz 20% to sie odechciewa grac

wtedy gram tylko na staty. DMG na maxa - ile się uda. Nie liczę na wygraną, ale za to WN8 się poprawia. Też jakaś tam wygrana  :)


 

 

W paczce modów których używam, od chyba dwóch patchy nie ma win chance i powiem Wam, że jakoś mi tego wskaźnika nie brakuje ;) Przynajmniej się nie nastawiam z góry na porażkę.

Nie wiem czy to dobre. Patrzysz jednak na staty z kim grasz i kto po drugiej stronie. Eliminujesz tych dobrych w pierwszej kolejności. A jak trafiają Ci się same pomidory, to wiesz, że nie ma taktyki tylko pospolite ruszenie i "szwedzki bufet" dla przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...